Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. pomozte prosim s hledanim, schanime kamaradce k narozkam do auta a nedari se mi ho sehnat, netusite vy kde jej sehnat?
    • 15
  2. oni

    žárovky Night Breaker

    Je toho více. Už se nesvítí v ,,A\" a ,,D\" pokud se nemýlím. a to znamena co? ze my cesi se zase budeme opicit a zrusime neco a ani nebudeme vedet proc! jaky jsou ty duvody teda?
    • 50
  3. oni

    žárovky Night Breaker

    a cemu vam jako uzivatelum denni sviceni tak vadi az na to,ze musite neco zmacknout! asi ste jeste nikoho ve slunicku neprehlidli ze?
    • 50
  4. oni

    žárovky Night Breaker

    prijde mi to jako draha investice kdyz je velka sance ze prasknou... ja jsem menil zarovky dost casto!
    • 50
  5. oni

    Pneu na mou 306

    to to s tema barumkama je tak spatny na snehu? mel jsem omezeny finance a jsou proste nejlevnejsi a jeste jsem mel velkou slevu a mel jsem 4 za 3500 a to nez davat za nejaky super ojety,tak radsi novy nebo jsem udelal chybu,no ted uz je to stejne jedno!
    • 25
  6. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    no ja mel za to ze na torzni tyci je ozubeni a podle toho v jaky poloze to tam strcis,tak tak bude auto vysoke nebo nizke! zde jsou tlumice,ale maji funkci si myslim pouze aby se naprava po odpruzeni nerozkmitala!
    • 39
  7. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    popravde taky presne nevim,pisu jen co se tady resilo uz hodnekrat,ja tohle neresil!
    • 39
  8. oni

    zadní plato 306

    kazdej neni na serviceboxu prihlasenej......
    • 9
  9. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    vymena jehlovych lozisek prosla samozrejme,odopival jsem jen jak snizit zadek jinak jsem tam stravil vic jak 4 hodiny.
    • 39
  10. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    jasny,na tom nic neni,jen ti pootoci torzni tyc o par zubu,to je prace na par minut!
    • 39
  11. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    zitenice
    • 39
  12. oni

    ochranná průhledná folie

    no ja bych potreboval jen malej kousek do predu na naraznik,aby se neoprejskal,ale myslil si ze cena toho bude vysoka!
    • 7
  13. oni

    ochranná průhledná folie

    jj to je presne ono,dekuji
    • 7
  14. asi jste si vsimli, ze na novejch autakach bejva treba na prahach nebo hned za kolem na kastli nalepena pruhladne folie,ktera by asi mela chranit pred odlitajicima kaminkama treba! nevite nekdo kde to sehnat?
    • 7
  15. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    ak to bohuzel i na tohle jsem narazil uplne nahodou...
    • 39
  16. pokud auto neni vybaveno z vyroby,tak bejt nemusej a to ze nekdo ma zasterky na 306 kde bejt nemeli,tak je to vyrobek od polaku a dodatecne dodelano! uz se to tady resilo a k tomuhle zaveru se myslim doslo!
  17. oni

    repas zadni napravy 306 a jine prace

    no jelikoz jsem mel brzdy dobry a loziska na cepu taky,tak to mi zustalo moje,tak jsem tam nechal 4000,-
    • 39
  18. tak jsem dnes byl na repasu zadni napravy na 306. byl jsem velmi spokojen, pokud nikomu nevadi domaci dilna a ma problemy jak s napravou tak jinyma zavadama neni problem kdykoli zavolat a domluvit se! uvadim zde se souhlasem cislo na pana Hejdu 774 206 607,je moznos se domluvit i na sobotu i nedele! je to vesnicka u litomeric... pokud se chcete podilet na praci neni nic snadnejsi nez si vzit monterky. cena byl vic nez suprova a jako student jsem dostal slevu!takze timto i znova dekuji.
    • 39
  19. oni

    Jake komponenti repra do 306

    nn nakonec jsem osobne zajel a koupil ty kicx nizzsi rady a jsem velmi spokojen!rozhodne hrajou lepe nez origo a muzu rict ze revilohifi poradil dobre a za cenu kterou me staly jsem nad miru spokojen. pokud by clovek opravdu chtel vykone repro do dveri,musel by zainvestovat do vytlumeni a na to ja uz nemel.
    • 15
  20. oni

    Jake komponenti repra do 306

    nn nakonec jsem osobne zajel a koupil ty kicx nizzsi rady a jsem velmi spokojen!rozhodne hrajou lepe nez origo a muzu rict ze revilohifi poradil dobre a za cenu kterou me staly jsem nad miru spokojen. pokud by clovek opravdu chtel vykone repro do dveri,musel by zainvestovat do vytlumeni a na to ja uz nemel.
    • 15
  21. oni

    audi80

    teda moc peknej kousek,jen co je pravda....
    • 44
  22. To ne, ale znám VAZ. To je kapku jiný, než 120ka.. To že si posunul sedačku dozadu si myslim je asi kravina, ačkoli to nemůžu říct jistě, já tam v době střetu (naštěstí) neseděl, to že se stihl sedadla chytit, tomu bych i věřil, dobrej pud sebezáchovy.. s tou sedackou, ono treba by na to cas mel,ale pri brzdeni si myslim ze by se musel sakra zapirat nohama a v takovy situaci toho casu moc neni!to mohl rovnou zastavit! i kdyz nezazil jsem tak nevim,nemuzu vedet!
    • 44
  23. no koukal jsem na tu fotku hodnekrat.beru ze to treba byla vonavka,ale stejne proste tomu neverim,kdyz srovnam dnesni auta jak vypadaj pri tom celnim na pulku auta,nevim no,tohle vypada ze jen jakoby skrtly,ale... chtel bych videt to bawo!
    • 44
  24. ale dobre,strechu vem cert,ale snad u nej prvni naraz byl celne do toho bawa az pak se dostal do na strechu. ja bych chtel videt to bawo jak vypada to by hodne napovedelo! ty ho znas osobne jardo?
    • 44
  25. to nevypadalo,ale preci mi nemuzete tvrdit ze ten zikul to am strelil v 90 plus rychlosttoho bava!vemte jak vypada dnesni auto pri 64 rychlosti celne...nevim,myslim si ze je to pohadkar...
    • 44
×
×
  • Vytvořit...