To ne, ale znám VAZ. To je kapku jiný, než 120ka.. To že si posunul sedačku dozadu si myslim je asi kravina, ačkoli to nemůžu říct jistě, já tam v době střetu (naštěstí) neseděl, to že se stihl sedadla chytit, tomu bych i věřil, dobrej pud sebezáchovy..
s tou sedackou, ono treba by na to cas mel,ale pri brzdeni si myslim ze by se musel sakra zapirat nohama a v takovy situaci toho casu moc neni!to mohl rovnou zastavit! i kdyz nezazil jsem tak nevim,nemuzu vedet!