Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. ja mam dobastleny ledky a podsvetleni klimi mi taky neustale mirne,ale opravdu mirne sviti, resilo se to tady proc to tak je. ale nemohu to najit.
    • 6
  2. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    tak je to potvrzene, dela to ABS, kdyz vytahnu pojistku pro abs, tak to nedela, dam ji tam, za chvily kontrolky zhasnou a zacne to delat, vytahnu pojistku, kontrolky se rozvitej a nedela to. a pak kdyz jsem na to koukal, tak plyn je pridelanej na stejnej nosic jako abs, takze pokud nejak vibruje abs, tak muze diky tomu vibrovat i plynovej pedal. ale co ted dal? ja vim, ze to je asi blbost,ale nemuze to mit opravdu spojitost s tim spojkovym valeckem, ze by to treba nejak zavzdusnoval nebo neco? [upravil dne 12/5/12 09:40 od oni]
    • 30
  3. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    jj presne tak. Jinak zavada asi odhalena. nejprve uz vim cemu prirovnat to projeveni zavady, jako kdyz vemete injekci strikacku, naplnite vodou, ucpete dirku a tlacite a premahate tu ucpanou dirku, tak to tak vrze, dela neprijemny zvuk. a asi to zpusobuju abs, protoze kdyz se rozviti kontrolka abs s vykricnikem od rucky, tak to nedela a kdyz sviti kontrolka, melo by byt abs mimo cinnost ne?
    • 30
  4. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    ramena jsou puvodni, menil jsem silentbloky a cepy na starym ramenu. ted jsem prisel z dilny, vsechno rozdelal, ocisti, dosedaci plochy desticek ocisteny, zjistel jsem ze jeden vodici cep je zarezlej, tak jsem ho vycistil, promazal a dela to stejne. Dneska jsem spozoroval jeste jednu vec, z garage najizdim na hlavni do vetsiho stoupani a musim mit plnej pravej rejd, pri tomto rejdu a stoupani zacal vibrovat plynovej pedal a prestal az po nekolika metrech prime jizdy. jinak k ty spojce, ja bych rekl, ze tam je spolecna nadobka, urcite, hadice jde s posilovace do toho procavniho valce, ten je u odvzdusnovaku olepenej izolepou a vsude to tam je masty az mokry. takze ubytek brzdovky je tam. Jinak ten zvuk je takovej zvlastni, mozna opravdu spis jako guma o ocel nebo ocel a ocel ale mezi tim neco. a dela to jen opravdu pri lehkem prizdeni az stani, kdyz bych zastavoval, razantnim brzdenim, tak to neudela.
    • 30
  5. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    takze je to tim valeckem, u odvdusnovaku je oblebenej izolackou aje to mastny az mokry, takze unik je tam. po obede jdu rozdelat po 3 brzdy, tentokrat to rozdelam cely a omkrnu to a dotahnu celou napravu po te vymene.
    • 30
  6. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    na ten spojkovej valecek mrknu, diky moc. nahodou jak na to pro 406 ke stazeni? no volant upevnil,dal tam vodovahu,byl uplne rovne, po serizeni stale rovne, ale pri jizde ani prd.
    • 30
  7. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    no zadni tycky jsem menil a podlozka co je pod matkou uz tu drazku ma trosku znicenou. jinak to je geo na 406 nejak zvlastni nebo proc se nikomu nedari to srovnat? jinak ten spojkovej valecek by to vysvetloval. mrknu na ten spoj. to by se muselo pulit co?
    • 30
  8. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    nikdo nic? daj se treba koupit ty srouby s excentrickou podlozkou, kterejma se steluje vzadu zbihavost?
    • 30
  9. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    horni ulozeni tlumice jsem venku vubec nemel,ale pro jistotu jsem ty try srouby na kazdem kole utahnul.
  10. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    No to abs uz svitlo pred vymenou. desky dobry a kotoucim jsem ubrousil hrany, pac me napadlo, ze jak jsem je mel doma, tak si to blbe sedlo,ale tim to nebylo. Jinak kotouce nehazou. pri ty vymene na naprave, jsem sundal brzdy uplne cely, i s podkovou,takze desky jako takovy jsem nerozdelalval.
  11. Takze, co me trapi, kdyz jsem auto koupil, tak drzelo smer, volant rovne, vsechno ok az na to, ze auto trochu plavalo na snehu. po asi tak 3 mesicich mi odesel ten zadni silentblok na pravem levem predni ramenu a chvily na to odesla i stabilizacka. Nakoupil jsem material a vse na predku vymenil, vsechny silentbloky, spodni cepy, gumy na stabce a stabilizacni tycky a vzadu vodorovny tycky. Tim jsem rozhodil geo, to je jasny. Jel jsem na geo, kdy byl nejakej mladas a az na po 4 se mu geo podarilo nastavit. A pak to zaclo. ( neprisuzuju to ty geo,ale ani nevyvracim) Pri malem brzdeni, spise uz stojici vozidlo, takove to dobrzdovani, kdy uz zastavite, se zacne nekde ze predu ozyvat hnusny zvuk, jak kdyz neco drhne,ale fakt neprijemne a pri tom hodne vibruje brzdovej pedal a i kope. ten zvuk a vibrovani pretrvava i kdyz stojim,ale mam seslapnutej pedal( neni to pravidlo), pedal pustim a dobry. no a dneska jsem byl znova na geo, vsechno udelal jak mel a ujistil me, ze vsechno je ted dobre.(jina geometrie). po vyjedi jsem vedel ze auto jede rovne a drzi smer, i kdyz volant byl mirne do prava( Ani pri predchozi geo se jim nepodaril dat volant rovne) ale tak rikal sjem si ze volant preziju. no a pak jedu domu a v pravotocivy zatacce mi zacal neprijemne vibrovat i plynovej pedal, prestalo to po chvilce jizdy,ale od ty doby, my prijde ze auto opet uhyba doprava a i dost plave. Uz se s tim docela bojim jezdit. A jeste doplnim dve veci. casto se mi rozveci ABS fault a ubyva brzdova kapalina, ale auto jsem zespoda okukoval uz minimalne 5x a vsude je sucho a brzdovka je mastna, ta nevysycha, takze bych nekde na podvozku videl mokro. za kazdou radu a postrech budu vdecnej. dekuji. [upravil dne 2/5/12 19:46 od oni]
  12. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Kola maj ET 15,takze bez podlozek a myslim si ze to sedi akorat. Jinak diky chlapci...
  13. oni

    zapsani kol do TP

    to davidek: je tam zdar nad sazavou, pac auto je od tam tud. to andreww: zrovna jsem si to rikal, co urednik, to original.
  14. oni

    zapsani kol do TP

    tak jsem se taky dockal, akorat mi tam napsal nazev a tip rafku, tak snad to pak nebude delat neplechu, kdyz zmenim znacku kol.
  15. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    a jeste toto, ale ta znacka kol se mi tam vubec nelibi.. co kdyz budu chtit vymenit kola?
  16. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    tak na klubu stara, pro me nova kola, timto jeste jednou diky schreekovi.
  17. no si mel stesti na hodnyho a hlavne rozumnyho technika tipu K
  18. jo tak, jakoze to razitko uz tam bylo, je to tak?
  19. a jaktoze mas razitko peugeotu v technicaku?
  20. oni

    306 motor vymena

    to uz byh radsi kouipil 1.6 v ktery bych mel jistotu a vymenil kus za kus.,ale za ty penize bude motor, se da udelat i nejakata oprava na starym.
  21. oni

    Chiptuning 206 2,0 HDi

    nikam se nic nepise a kdyby ses kouknul o par radku nize, je tam cele vlakno s upravama HDIcka
  22. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    to jsou krasny ceny na prahu. skoda ze nejezdis smer liberec, nebyl by to problem.
  23. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    dekuji... to porad jezdis ve smradu nebo to trochu uz vycichlo? to chce poradne proprat.
  24. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    kola pekny vid? :-) jinak ze 406 coupe jsem nejel, tak nemuzu soudit. kazdopadne na aute bylo vic much nez ta krytka. jinak to neni nikoho z klubu.
  25. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Tak se musim pochlubit, v patek jsme mel na dilne tohohle krasavce, byl to 3.0 V6 155kw skoro v plny palbe. auto ktery me z netu nikdy neoslovilo, dokud jsem s nim nenajezdil par kilometru, jednim slovem proste nadhera, krasny svezeni, pohodlny, prostorny, jede to si myslim docela obstojne. nezlobil bych se za nej.
×
×
  • Vytvořit...