Taky jsem premyslel nad ledkou 3 az 5 wattu, tak schvalne zkus a pak dej echo, jak to slo. jinak jak docilis, ze kdyz rozvitis ve vnitr stropni svetlo,tak aby se zrcatka nerozvitili?
Jinak tenhle epocid, co mame doma, je strasna sragora, je dvouslozkovy a ty dve plesky spolu nesmej bejt ani ve skrini, jinak to reaguje, uz jsme s tim lepili takovy veci,takze tohodle bych se nebal.