Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Muzu poprosit o hlas?

    Diky, muze se hlasovat kazdy asi 6x myslim...
    • 26
  2. kamradce by jste moc pomohli, diky za ni i za sebe. http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/10666/emma/
    • 26
  3. oni

    Příruba EGR

    Taky reseni....
    • 8
  4. oni

    ukažte svoji 406

    To lukyato: Ha, že by stejný kola? :D
  5. oni

    Čím vyčistit alu kola ?

    Takže po přečtení tady příspěvků a i na jiných forech jsem se rozhodl to vyzkoušet. Na firmu, kde čistíme interiéry a myjeme auta, jsem nakoupil nespočet přípravků na kola a na tuhle opravdu zapečenou špínu nic nezabíralo, ale teď můžu klidně říct, že toto opravdu funguje. Až se nám nechtělo věřit. I ráfek na který dlouhá léta nikdo nešáhnul a který se omyl jenom wapkou bylo vidět čistota. tímto hopovi26 moc děkuji a další domluva pres U2U. Zde jsou nějaká fota a u některých fotek jsou popisky. http://oni.rajce.idnes.cz/cistidlo_na_kola
    • 52
  6. oni

    ukažte svoji 406

    chce to dolu.. :D
  7. oni

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    KOukam, ze to se nam tu rozjelo. Za me je tohle uz taky dost. Ja treba to svetlo na zrcatku dost vyuziju, protoze parkuju v pristresku, kde neni svetlo a je tam tak misto na auto a na me a mobilem si prisvicovat uz me nebavi.
    • 67
  8. oni

    ukažte svoji 406

    hele vylesti je nebo udelej nejakou blaznovinu a nech je tam, jsou naprosto peckovni..
  9. oni

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    jj kamarad to ma na superbu a je to parada, kdyz prichazite v uplny tme k autu.
    • 67
  10. oni

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    Taky jsem premyslel nad ledkou 3 az 5 wattu, tak schvalne zkus a pak dej echo, jak to slo. jinak jak docilis, ze kdyz rozvitis ve vnitr stropni svetlo,tak aby se zrcatka nerozvitili? Jinak tenhle epocid, co mame doma, je strasna sragora, je dvouslozkovy a ty dve plesky spolu nesmej bejt ani ve skrini, jinak to reaguje, uz jsme s tim lepili takovy veci,takze tohodle bych se nebal.
    • 67
  11. oni

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    no tak trochu jsem, ale zase vsechno s mirou. v hlave mam hafo jinejch veci, kterych bych chtel udelat.zatim jenom zjistuju moznosti a na tyhle pi.....ny je casu dost. z toho stropniho svetylka to bude asi nejlepsi a je fakt, ze pruchodka do dveri je u 406 dobra na doplneni kabelu. jinak ten spojkovej valec je blby udelat epoxidem? ja teda jeste poradne nevim, co snim je, pac s autem se ted dost jezdi a bojim se, aby nezustalo stat. a s diagnostikou siroko daleko nic neni a do peugeotu se mi nechce.
    • 67
  12. oni

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    a ty by si vedel jak neco takovyho udelat? nebo nejakej navod? me by se spis libilo to, ze pokud odemknu, tak se to rozviti a kdyz zavru,tak to zhasne a pokud polezu ven, tak se rozviti a po zamknuti zase zhasne, proste presne jako to stropni svetylko.
    • 67
  13. chlapi, chtel bych si dodelat takovy to venkovni sviceni do zrcatek, kdyz odemknete,tak to sviti zespoda zrcatek na zem. napadlo me, ze to napojim na stropni svetlo, ktere se rozviti kdyz odemknu a zhasne pri nastartovani nebo zamknuti, ale zase se mi nechtej tahat kabely ze strechy az do dveri a pak, kdyz si v aute rozvitim lampicku,tak to rozvitim i venku. nemel by nekdo napad, jak na co to napojit ve dverich primo?
    • 67
  14. oni

    ukažte svoji 406

    cagome luxusni volba. to ti tam padne jak prdel na hrnec. uz se tesim az budou na aute.
  15. oni

    Čím vyčistit alu kola ?

    hm, tak to by byl prvni prostredek, ktery by s tim nejakym zpusobem hejbnul. Pokud by byl prodejce poslat vzorek treba jenom na jedno kolo, tak by to bylo super, pac na firme mam hafo pripravku a jsou mi vicemene k nicemu a dalsi nepotrebuji. Jinak da se ten prostredek pouzit i na plastovy poklice do kterych se to taky zarira?
    • 52
  16. oni

    Čím vyčistit alu kola ?

    Nechci se dotknout prodejce onoho zazrakku,ale podle vide, zaspineni kola bylo jen povrchove, to umeje vetsina cistidel k tomu urcenych, ale co kdyz jsou kola uz zapecena? to znamena, ze nejsou ani tak cerna jako hneda az do zrzava.. Na to jsem vyzkousel uz nespocet pripravku a to i tech. benziny, redidla, touleny a nic.
    • 52
  17. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    dobra, dekuji, aspon teda vim, ze mam hledat jinde, ted uz opravdu jen v dia, takze nekoho sehnat.
    • 30
  18. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    hm, tak to si me moc nepotesil teda.. vis to stoprocentne?
    • 30
  19. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    diky za info, takze presten valec se tam muze dostat vzduch?
    • 30
  20. oni

    Lidskej vkus

    jako ta 406 stribrna kombi je luxus a to ma jen kola podvozek.. :D :o
  21. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    No ted ctu knizku jak na to a docetl jsem se, ze spojka jelikoz ma spolecny okruh, je mozny, ze pres ni dojde ke zavzdusneni systemu a ke zavzdusneni dojde i diky tomu, ze hladina kapaliny je pod minimum, coz jsem nekolikrat mel. Takze dnes asi vyndam ten valec spojkovej, zalepim ho epoxidem, protoze to vypada,ze je u odvzdusnovaku prasklej a opatlanej jen izolepou. a ted cekam na dia. kamarad nekde sehnal.
    • 30
  22. oni

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    jedna stehovaci...... Jinak resim problem s ABS:
  23. oni

    Neco spatne na podvozku = CHYBA V ABS

    Chlapi jak se pozna ze je zavzdusnene ABS a jak se popripade odvzdusuje, pry je to docela slozity? jinak uz 14 jezdim s vypojenym ABS a ani jeden pedal nezavibroval.
    • 30
  24. oni

    Lidskej vkus

    nenpopletl, protoze vidim vkus v technicke uprave toho motoru, tomu evu a bawu naprasil kozich jako prd.
  25. oni

    Lidskej vkus

    dieselpower!!!
×
×
  • Vytvořit...