Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    otacky motora

    skrtici klapka je to mezi cernym a cevenou trubkou. kdyz sundas cele potrubi sani, klabka bude videt,ta pak cela drzi na 3 mozna 4 sroubech, odsroubujes a muzes cistit. k ni jsou pak dve cidla, jedno vycistit jde a druhy ne a to je myslim ten krokovej motorek.
    • 11
  2. oni

    otacky motora

    jasny, vydrz, hned ti hodim foto
    • 11
  3. oni

    Lidskej vkus

    jj to bawo je krasny... a to so pridal wooody, no to je mazec, ta zezacatku bora, jak ma bilej pruh na gume a kanaldekl,to proste nema chybu, krasnej oldshool. [upravil dne 8/5/10 oni]
  4. oni

    zvýšení výkonu

    ach jo, nekdy se fakt musim smat.....:D:D treba by ovladala ridice. [upravil dne 8/5/10 oni]
    • 52
  5. tak sme meli s vachalinem takovy setkani v bolce,tak sme udelali par fotek. rozdil novy a stary model. ja se omlouvam,za ty fleky na cerne liste narazniku, ted jak prselo,se nejak ta lestenka zblaznila a udelala takovy mapy. jinak vachalino ma moc pekne auticko... zavidim... tady je videt rozdil meho snizeni.... neveril jsem,ale ty origo zlute mlhy svitej jako svina....
  6. oni

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    pustil si slzu? ja bych teda asi jo a nejen jednu....
  7. oni

    Aktuálně o všem II.

    me to tesneni takhle presahovalo vzdycky.. je to normalni...
  8. oni

    capyho 405 mi16x4

    na toto auto jsem fakt zvedav, zatim super:potlesk
  9. oni

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    vsak ty moc dobre vis....:grr
  10. hele poradne umej auto a vypucuj a hned to bude vypadat jinak,ted je to jako pest na oko. me se to libi. jen by me sralo ten rozdil v cerny mezi kolem a gumou... kdyby guma byla porad jako nova... schvalne si pockam az to vypucujes. jinak za me :super
  11. oni

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak ty si to fakt prodal?:fnuk
  12. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    nasel jsem peknej clanek na wikipedii ale s anglinou moc neholduju,takze mi to asi nic moc nepomuze..
    • 31
  13. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    jj, ja to rikam porad, ze dneska titul neni zdaleko vsechno, tatka taky rikal, nabiral nejaky lidi, ono to melo snad i doktorat a nedokazal posuvkou zmerit hridel, spise teda odecist hodnotu.. to pak takovy lidi sou k nicemu.
    • 31
  14. oni

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:fnuk:fnuk:fnuk:roll
  15. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    tohle jsem si uz mockrat rikal a ani netusis, jak se na to tesim
    • 31
  16. oni

    Hluk při jízdě na volnoběh

    cepy jsi zkousel? jak spodni tak rizeni? pak by to mohlo jeste mlatit horni ulozeni tlumice... ty silentbloky jsou osemetny, oni se muzou tvarit dobre a pritom KO
  17. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    to lubko: to je dobre, to se bude hodit..... dekuju to Czedisonek: to je dobry, jsem rad ze se to vysvetlilo. Ono nejvice me opravdu mrzi to,ze to studium by me zajimalo a chodil bych tam i rad,ale jsou dva predmety a dva ucitele a porad resim jen to,pak to mam cele znechucene a je to jen o pristupu k nam... tady jakoby jim opravdu slo nas jen vylejt,ale to je na dlouho... uz abych byl pryc.
    • 31
  18. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    ono, nejsem urazen,ale abych to jeste vysvetlil, jelikoz v ucebnicich jsem nic nenasel, hledal jsem na netu a nasel jsem,ale ve vetsine pripadu jsou dve vysvetleni,ale trochu v kazdy je neco jinak a to nechapu. co se tyce tech karburatoru, je to jen preci neco, co se jen tak verejnosti neposkytuje,tak jsem zkusil zda li nekdo o necem nevi.jinak dneska s tou praci se postupuje presne stejne jako v dobe tvych studii. jinak jak pise Jeny, ja jse to nechtel psat,pac to bude vypadat ze sme mladi, nic se nam nechce a jen si ztezujem,ale na nasi skole pristup nekterych je opravdu k pozastaveni... jak pak se clovek ma tesit do skoly. nechci aby nam to davali zadarmo,ale co nekteri vytvari,to rozum zustava stat, clen zabit by mohl vypravet. studuje se mnou. [upravil dne 6/5/10 oni]
    • 31
  19. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    a to je prave ono, ono promin,ale kdyz ses tak chytrej,tak bez, zavri se do knihovny a najdi mi neco druhach mereni krouticiho momentu a vykonu? myslis ze jsem nehledal? ono vubec nevim, co je spatneho na to,kdyz se tady na neco zeptam, uz plno lidi tady schanelo informace a vim, ze tady je plno ochotnych a hlavne chytrych hlav, ktery pokud vedi,tak poradi. vzdyt forum a celkove internet je zrdoj informaci jako knihovna. jinak ulehcit se to snazim taky, ono dneska jaky je pristup ucitelu k nam,takovy je pristup nas k ucivu.
    • 31
  20. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    to czedisonek: muzu se zeptat co si studoval? jinak absolutne nechapu co si to napsal? co kdyz zrovna veci co potrebuju se vubec neprobirali? nehlede na to, ze kdyz mi neni jasnych par veci, hned znamena, ze tam nemam co delat. Jinak celkove nepochopim to, co te pohorsuje nad tim, ze schanim informace, to ty kdyz si psal diplomku,tak ses nepodival do jedine ucebnice, nekonzultoval si s jedinym ucitelem, to bych se teda naramne divil.
    • 31
  21. oni

    prosim o pomoc s bakalarskou praci..

    tak dekuji,ale je to k nicemu, je to na nejaky stary druh karbecu a na jejich strankach sem taky nic nenasel, to je zajimavy.
    • 31
  22. schanim informace a to: 1) Zpusoby mereni vykonu a krouticiho momentu... na netu jsem nasel plno stranek,ale vubec z toho nejsem moudrej, jsou tedy tri druhy, staticka,dynamicka a nejakym snimacem, stacej ty prvni dve.. 2) A pak informace o karburatoru Mikuni 39.... Beru veskere informace, predem moc diky....
    • 31
  23. oni

    zapojení displeje hodin

    je zajimavy,ze ja mam starej model, mel jsem taky jen hodiny ale mel jsem ten konektor uplne plnej, tady na fotce ma 4 kabely.. k cemu jsou ty ostatni? kdyz na teplomer jsou pouzity jen dva, ten mam taky mimochodem dodelanej, staci sehnat cidlo a napojit na ten konektor.
    • 15
  24. oni

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nahodou tu T4 ti chvalim, tak by se mi velmi zamlouvala.... ted jsem byl v ingolstadtu v audine a jedna tam stala, cerna matna, luxusni kola, bla jsem se ve fabrice fotit,jinak bych ji hned vyfotil... krasny,prakticky a pohodlny auto..
  25. oni

    FIKovo 306

    ste vsichni mlika....
×
×
  • Vytvořit...