Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. takze po vymenen lambdy a v pulce nadrze vymena svicek, spotreba 7,3 coz je skoro o litr,myslim si ze i vice mene stejnym provozem. to uz je o neco lepsi, opet na 55 litru najeto 750 kilometru.
  2. oni

    Sparta-CSKA

    Lepe bych to nenapsal.
    • 39
  3. tak ventilaci jsem jsem vyresil, je to tema predradnejma odporama. ale to radio. vim ze to je nekde mezi radiem a reprakem, tipoval bych to na tu pruchodku,ale proc vzdycky jen zhruba 10 sekund...
    • 12
  4. tak mi prestal fungovat ventilator topeni, vim ze motorek funguje a vim ze do nej jde napeti, ale na kabelu neni kostra, poradte kde mam hledat. druhy problem, zapnu radio a z repraku z pravych dveri jde praskani,tak 10 sekund, vypnu radio a to praskani znova tak 10 seknud. radio je vyply, zmacku nejaky tlacikto na vyplym radiu a stejne to praska a zase 10 sekund, radiem to neni, dal jsem jiny radio a dela to stejne. [upravil dne 2/1/11 20:37 oni] [upravil dne 12/1/11 17:58 oni]
    • 12
  5. oni

    Chip 306 1,4B

    ale proc te odrazovat i kdyby ta 1.4 mela ve final o tech 15 koni navic, tak by to bylo pekne spestreni,ale urcite chio bych udelal au nakonec, podle vsech tech mechanickych upravach a myslim si, ze ty nase jednotkyani programovat nejdou, musel by si sehnat,nejakou prohramovatelnou.
    • 18
  6. oni

    Chip 306 1,4B

    pokud mas penize a neni ti jich lito a budes predem vedet, ze vysledek nebude nic moc,tak do toho jdi. plno lidi se tady o tom uz bavilo,ale myslim si ze to nikdo nedotahnul do konce nebo vubec neuskutecnil.
    • 18
  7. oni

    Co s mojí nabořeninou?

    no vcera jsem byl u meldika, je pravda,ze ted,kdyz je tolik snehu kupovat auto v bazaci, no nevim. na auto se dnes jdem podivtat snad,ale myslim,ze to nema cenu opravovat. ja bych koupil nejaky auto na dojeti, do leta nasetril prachy a pak koupil nejaky pekny uz lepsi auto..
    • 64
  8. oni

    rušička mob. tel.

    omlouvam,se zneuzivam toto vlakno,ale v tom odkazu na fotce je videt,jak v ramu okynka je takovy zobacek,ma to plno aut a zrovna dnes s kamosem jsme resili k cemu to je, nevi nekdo?
    • 29
  9. oni

    Přístup internetovýho obchodu

    tak to jsem se taky docela pobavil.:D
    • 38
  10. oni

    Counter Strike

    ale counter strike je netova strilecka...
    • 27
  11. oni

    Counter Strike

    steam i non-steam frcej normalne.....
    • 27
  12. no tak to je dost vysoka spotreba. To uz je dle meho neco spatne. Jsem zvedav,jaka bude spotreba z novou lambdou. Pokud to bude stejny, kde hledat problem??
  13. chlapi a podle mych litru a kilometru mam jakou spotrebu?? Se to nikdy nenaucim spocitat..
  14. takze na nejaky 55 litru benzinu jsem najel 675 kilometru. Jizdy lehkou nohou. Je pravda, ze prevazne kratke trasy,ale stejne to je malo. Takze probehla vymena lambda sondy za sondu z fabie, natankovano stejne mnozstvi benzinu a uvidi se..
  15. no do pr....:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
    • 9
  16. ja ti to na 100% reknu. a mezimodel mel taky trosku jinej naraznik a ten taky pasuje...
  17. oni

    Co rikate na moji novou kapelu??

    vam by se hodila zpevacka s nejakym chlapskym hlasem a mate to ok...
  18. oni

    Lidskej vkus

    tady je videt, ze kola delaj 80% auta zbytek snizeni
  19. jj je a je to i dost prakticky do spatnyho pocasi, s normalni zarovkou se to vubec neda srovnat. jinak co rikate na to prisvicovani blinkru jako US verze?
  20. oni

    ostrikovace

    tak jsem dnes vymenil trisku za klasickou co tam byla a je proste malej tlak. z nich to taky jen tak cura a jsou cisty, takze podle me tim to nebude,je fakt,ze ta kapalina je takova, no rekl bych ze by mohla byt vic vodova. naredim a uvidme, nic jinyho me nezbyde. ono ted jak se jede po dalnici,tak bez ostrikovacu to proste nejde.
    • 9
  21. proto jsme cekali na noc, aby bylo co nejmene aut a je fakt,ze sme potkali skoro nic.
  22. oni

    ostrikovace

    fakt jo? no jak jsem rikal, tak to me ochcali v kramu, na krabici je -30 a ted bylo max tak -16, no sakra, ale jak rikas,jen tak to decentne haze na sklo.
    • 9
  23. jako bylo to super... vim,ze nekdo to nepochopi, ale nas to bavi. a divili by ste se, co mladejch litalo v noci samej bawor...
  24. oni

    ostrikovace

    mam takovy dotaz, koupil jsem ty rozprasovaci trysky, v lete to ostrikuje paradne,ale v zime teda jen tak z toho tece curek. zamrzli to neni, je tam nemrzka do -30. je to normalni nebo je nekde chyba?
    • 9
  25. a tohle je nad levym zadnim kolem, kde neni podbeh jak vsichni vime, cely to misto vyplneny stehem.... [upravil dne 2/12/10 09:17 oni]
×
×
  • Vytvořit...