panove, vytvoril jsem stranky ve Wep Pages Maker, chci je dat na webzdarma.cz, ted to po me chce vytvoreni html souboru, ale jak vytvorim ten html soubor co to po me chce, kdyz vlastni stranky jsou delany v tom programu. na tvorbu html stranek mam PSPAd. Jestli jsem to spravne pochopil, tak musim do toho pspadu dostat zdrojovej kod, co jsem vytvoril v tom WPM. nebo je jeste nejaka jina sance?