Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    tvorba www stranek

    jasny, a muzu se zeptat jak se stranky zverejnujou? diky. jinak chapu. jeste nas ceka dopsat ten interier a exterier. a tobe diky moc za pomoc.
    • 41
  2. oni

    tvorba www stranek

    a co ted, posledni moznost... muzete mi sem hodit vyfocenou stranku,at to u vas vypada? diky..
    • 41
  3. oni

    tvorba www stranek

    to mi pises az ted? kdyz se v tom 3 prdim? :D joomlu jsem absolutne nepochopil a na php koukat ani nebude. jak by ti dlouho trvalo vytvor takovych stranek?
    • 41
  4. oni

    tvorba www stranek

    kdyz zase ja nez se do neceho dam, tak to musi bejt mrkni ted, ted jsem zmenil kodovani a vse je v pohode az na stranku cenik a nevim proc. ale pismo vyreseno, ted jeste to rozlozeni na strance,kazdej to vidi jinak.
    • 41
  5. oni

    tvorba www stranek

    prave ze v nem to neuklada, ale kdyz to zmenim na windows zdrojovej kod, tak to stejne nefacha, ale je zajimave, ze kdyz zadam stranku, tak prvotni stranka pri spusteni je v poradku,pak ale poklikam na tech strankach,tak se to zmeni a uz se to nevrati.
    • 41
  6. oni

    tvorba www stranek

    at tam dam obycejnej times new roman tak nic. ktery pismo je treba zde na netu?
    • 41
  7. oni

    tvorba www stranek

    objevil se dalsi problemek, nevim proc,ale skoro kazdy pismo co pouziju,tak nepise hacky ani carky.
    • 41
  8. oni

    virtual tuning

    to wooody: do to bych sel...
  9. oni

    madmadix first car 306 "The Red Baron"

    budu rad kdyz jeste tohle prelozis prekladatelko moje.. diky moc
    • 44
  10. oni

    madmadix first car 306 "The Red Baron"

    no jo za krasu se musi platit, jinak chvalim. moc pekne auto...
    • 44
  11. oni

    madmadix first car 306 "The Red Baron"

    muze se nekdo z anglictinaru zeptat co 1.4 rika na ty 16tky? diky?
    • 44
  12. oni

    tvorba www stranek

    jenze popravde nechci mit web kterej je neco jako web-rychle.cz/muj nazev... ale diky za snahu.
    • 41
  13. oni

    tvorba www stranek

    tak jsem to nejak spachal a je to porad na prd. v explorelu to teda se spusti,ale dlouho to trva, v opere se spusti jen napis a dve linky. ach jo. uz se s tim seru tak dlouho a vysledek nula.
    • 41
  14. oni

    tvorba www stranek

    Toho joomla jsem zkousel, ale nejak jsem nepochopil o co jde. jinak zkousim ted tvou radu ne s ukladanim, ale rovnou publikovanim. jinak poradit si necham. a stacej mi opravdu uplne primimtvni stranky. jinak ten program to ulozil s priponou .wss [upravil dne 19/9/11 09:41 od oni]
    • 41
  15. oni

    tvorba www stranek

    no tak tohle jsem si precetl vsude a je zajimavy,ze kdyz nebudes vedet nic o autech a zeptas se jak vymenit brzdove desticky,tak tady nikdo ti nenapise, ze se na to mas vys....! To vim taky ze musim vytvorit html soubor, ale jak? to jako cely ty stranky musim prepsat do html jazyka? tak proc jsou tyhle ty programy, vkterych se daj ty stranky jednoduse vytvorit.
    • 41
  16. oni

    tvorba www stranek

    panove, vytvoril jsem stranky ve Wep Pages Maker, chci je dat na webzdarma.cz, ted to po me chce vytvoreni html souboru, ale jak vytvorim ten html soubor co to po me chce, kdyz vlastni stranky jsou delany v tom programu. na tvorbu html stranek mam PSPAd. Jestli jsem to spravne pochopil, tak musim do toho pspadu dostat zdrojovej kod, co jsem vytvoril v tom WPM. nebo je jeste nejaka jina sance?
    • 41
  17. oni

    tvorba www stranek

    Wysiwyg-Web-Builder umy nekdo pracovat v tomto programu?
    • 41
  18. oni

    pug by oni - prodano :(

    panove, ja vim ze je to moc, ale myslite ze by nekdo dal za moje auti 30000 ,- tak jak je...
  19. oni

    tvorba www stranek

    no popravde sem cekal ze to zadarmo nebude, ale jsme v zacatcich,takze si ted tohle nemuzem dovolit, nakupovani pripravku a materialu a zarizujeme garaz. mrknu treba na ty estranky.
    • 41
  20. oni

    tvorba www stranek

    tak to si mi pomohl teda. Budou to stranky firmy, sice nam staci kontakty, fotky, cenik, provadene sluzby.ale aby trosku k necemu vypadali.
    • 41
  21. lidicky je tu nekdo, kdo to umi a byl by ochotny me vytvorit nejaky pekny www stranky? Popravde ani nemam predstavu co to obnasi, jak je to narocne atd. kdyby nekdo, ozvete se.
    • 41
  22. covece mel bych zajem taky o jednu samolepku a to o tu this sticker adds 5bhp... bylo by to nejak mozny?
  23. koukam, ze tady bude vice aut na stavaku nez na origu.
  24. tak si jedno auto odectete, bohuzel musim do prace....
    • 23
  25. oni

    track z reklamy

    dekuju svejkoj. je to presne to co dal on z klubu sracu. diky..
×
×
  • Vytvořit...