no ja jsem na to uz koukal a chtel bych presne tak siroky aby zakrylo tu prilepenou nozicku zrcatka,coz u me dela nejakejch 11-12 cm!!a s tou uzitecnosti mate pravdu,protoze otec to ma origo z vyroby a je to super!!co se tyce stk mam kamose,takze snad to by melo bejt ok!!kamoska ma delanou nejakou vodni samolepku,kdyz na to koukate z venku je to nepruhledny,ale ze vnitr je to castecne propustny a prej zatim nikdo keci nemel,jenze tuhle samosku delaj jen v zakladnich barvach prej teda!
marda106:muzes mi doporucit nejakej ten schopik