Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    ALU kola + gumy

    a jsou dobry tyhle gumy,vapadaj dobre!!jinak asi ty tvoje meli v nejaky akci a sli hned pryc!!!
  2. oni

    Pár foteček na pokochání

    krasa,krasa,stejne je drsny co lidi dokazou udelat!!!
  3. oni

    Její a jeho deníček

    to kvasky:chudak holka,ale dobry!:D:D to fusion:popravde jsem nevedel jestli se mam smat nebo na to koukat s nechuti!!mozna kdybych tomu rozumel tak se spise smeju!!!:D:D:super
  4. oni

    snizeni 306

    ty si jen tak jezdis vecer do turnova na kafe???tak to se mas!!ja mam od tam tud pritelkyni!!!jinka mas pravdu,nadhernej kraj!!nejezdis se koupat na freecko??
  5. oni

    snizeni 306

    jj,nerikej ze znas freecko?
  6. oni

    snizeni 306

    ja jsem z kralikarny dole u dalasu!
  7. oni

    snizeni 306

    jo,tak to neni asi to pravi orechovy,snad nemas strach o sveho milacka??
  8. oni

    snizeni 306

    ach,tise zavidim!!!
  9. oni

    snizeni 306

    toz taky kralikarna??doufam,ze ne!!
  10. oni

    snizeni 306

    toz kdyz uz ses taky s brdelakova:aut,od kud primo!!!
  11. oni

    snizeni 306

    aaaaa jeden ze silnejsich dravcu!!!!!
  12. oni

    snizeni 306

    ja abych rekl pravdu tak se v tom nevyznam nejak extra!je tu urcite jeste jedno vlakno na to same tema,ale nevim kde!!jinka co mas za 306
  13. oni

    snizeni 306

    jj jsem s mb!!ty tez??pockej jak 3mm,vysvetli mi to prosim,coze tam rikali??
  14. oni

    snizeni 306

    precist!!!!!!
  15. oni

    motory a 205 GTI

    ten posledni bude hodne zajimavej,stejne to jsou fakt blazinci!!!
  16. oni

    ALU kola + gumy

    skoda no,to bych se nerozmejslel ani chvilku!!!
  17. oni

    ALU kola + gumy

    takze ty gy f1 195/55 byla jen nejaka akce?
  18. oni

    ALU kola + gumy

    http://www.e-pneu.cz/katalog_pneu.php?v=goodyear&s=l&d=gy_eagle_f1&t=o& série 55 [upravil dne 6/4/06 mk405] tam jsou,ale za 2700,-a on je sehnal pod 2000,-,proto se porad ptam!! no občas bývají akce pak se seženou levněji, ikdyž s tou cenou 2000,- bych to viděl spíš na rozměr 195/50R15 nebo mrkni na pirelli P5000 ty mám já a naprostá pohodička a jsou levnější vypadaj pekne a jsou i levny!!proste jsem asi moc narocnej no!!jak moc jsou cejtit ty hrboly??jinak cu si tam mel pred tim za rozmer??kvuli rychlosti,mas problem?? [upravil dne 6/4/06 oni]
  19. oni

    ALU kola + gumy

    http://www.e-pneu.cz/katalog_pneu.php?v=goodyear&s=l&d=gy_eagle_f1&t=o& série 55 [upravil dne 6/4/06 mk405] tam jsou,ale za 2700,-a on je sehnal pod 2000,-,proto se porad ptam!!
  20. oni

    ALU kola + gumy

    stejně skončíš na tom co mám já jinak počítejte že 195/50R15 pěkně drží ale poznáte každej hrbol a když vezmete vetší díru tak jdete opravovat litáky prave o to mi jde!!!a na cem si skoncil ty??
  21. oni

    ALU kola + gumy

    nezlobte se na me,ale ja proste nikde ty 195/55 nevidim!!!
  22. oni

    Divne cukani

    nene ja ho mam u nadrze,jen tak si tam visi na hadickach,je to takovej velecek!!!
  23. oni

    ALU kola + gumy

    no me jde proste abych na 50 neskakal jak kozela taky jen se ptam ze tomy306 ma 195/55,ale ja je nikde nenasel!!
  24. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    jekok je takovej hutnej koberec o síle 5mm většinou žlutý z jedné strany a hnědej z druhé, dost často se dříve dával do baráků páč byl nejlevnější je to trošku jako filc nebo jako plátno na kulečníku jen hutnější tak tak,je to ono,je to hodne drsny!!kdyz u nas si to lidi hodne davali pod koberec kvuli hluku!! jo je ale tlumení a tlumení: pokud tlumí zvuk šířící se prostorem tak třeba jo, ty ale potebujet tlumit vibrace plechu tedy to zpevnit no od hlučnit ps pokud vezmeš jekor namácháš ho v priskiřici a přilepíš a vznikne z toho lamino tak to bude dobrý to myslis vazne??? [upravil dne 6/4/06 oni]
  25. oni

    ALU kola + gumy

    hele ale ja tam na tech strankach co si kupoval gumy 195/55 nenasel!!!
×
×
  • Vytvořit...