Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Peugeot 908 RC

    ty jakoby lvi oci nemaj chybu.......
    • 9
  2. oni

    Mrkněte se na videa

    nemel by ste to video na stazeni?to prvni,jak tam je ten zlutej stroj!
  3. oni

    track z reklamy

    no je to ta reklama, ale podle me to neni ta pisnicka co je u nas v telce!ale jinak moc dik!!!
  4. oni

    track z reklamy

    a muzete mi pomoc,prave ze reklamu sem nasel,ale je u toho jina pisen....
  5. nemate nekdo tu pisnicku co je ted v ty reklame na novej seat,jak tam ty hracky lezou do auta???
  6. oni

    stropní sítilna

    aha,tok tojo,budu muset ten sroubovacek zarazit hloubeji!!hned to zkusim jak vlezu do auta..
  7. oni

    stropní sítilna

    a vyloupne se jen ten cirej plast nebo jeste neco s tim!
  8. mohl bych vas poprosit jestli nevite nebo ny ste nemohli mi zmerit uhel kterej sviraj steraci vuci oknu na 306,moc by mi to pomohlo!!Dekuji......
  9. oni

    stropní sítilna

    mam ten samej problem a nejde to!!lame se to jako od ty paraboli,je to normalni???
  10. oni

    co mi to píše???

    jj mladsi bratr......:D:D:D:Dto moc dobre znam!!
  11. oni

    Mrkněte se na videa

    to druhy je spis masakr,on je to sam pan policista!!!
  12. oni

    Přední světla

    http://www.kenmood.com/bildemappe/images/Dsc04355.JPG muzu vas poprosit co je to za kola???znacku nebo jmeno!!neco...diiiik:papa
  13. oni

    Mrkněte se na videa

    http://www.uponone.com/sortvideos-speed-viewed.php ktery je to videjko jak to polozi??nemohu to najit!
  14. oni

    JIMM qip na mobil

    jj dik,zitra po zkousce se na to mrknu!!!kdyz tak se zase ozvu!!
  15. oni

    JIMM qip na mobil

    zkousim toho jimma od tebe z odkazu!ale jak ho mam pres wap dostat do telefonu???
  16. oni

    JIMM qip na mobil

    aha takze tak!!dika za odkaz hned jak budu mit cas tak ho prostuduju!!!ale pri otevreni noveho uctu tak zadavam normalne svoje icq cislo i heslo???
  17. oni

    JIMM qip na mobil

    jasny omlouvam se!je to program jimm,verze pro klienta qip od jptuning.cz telefon mam nokii n70 a chybu to hlasi nemam odpoved od serveru (#118.0)
  18. mam takovej problemek,stahnul jsem si a nainstaloval tento program,vlozil ucet a heslo a po delsim pripojovani mi to pise ze nenalezena odpoved!!wap je normalne aktivni na telefonu!!
  19. oni

    Přední světla

    nahodou ty svetla na 306 nejsou,ty zadni myslim!!vypadaj moc pekne,taky bych volil asi ty prvni!!!
  20. oni

    Folie na podsvícení displeje

    tak ja se spokojim jenom s cervenym,protoze modra s oranzovou nejde dohromady!!tak zkusim ty diody!!!
  21. oni

    Folie na podsvícení displeje

    co bylo pro a co proti???
  22. oni

    Folie na podsvícení displeje

    kamos na to koukal a tu co jsi vybiral tak ta bude asi nejlepsi!
  23. oni

    Folie na podsvícení displeje

    http://www.ezk.cz/led_pravouhle_trojuhelnikove.htm a co ta 4 ze shora???
  24. oni

    Folie na podsvícení displeje

    hm k nicemu preci bych neobjednaval diody z italie?ale jinka dik!!!
  25. oni

    Folie na podsvícení displeje

    a jake diody si pouzil???
×
×
  • Vytvořit...