Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Rozpredam 306 na diely

    schanim cidlo ze zrcadka k hodinam!! POUZE TO CIDLO!!
    • 53
  2. oni

    Magor se superbem...

    nemam slov,proste č.........!
    • 52
  3. oni

    ochrana pc

    a nejaky ten extra program?ty vyse uvedene spise slozky zahesluji,ale instalovani programu nezabrani!
    • 20
  4. oni

    ochrana pc

    to kdybych ja vedel,nejsem doma,pak jen prijedu hafo slozek co nevim ani co jsou!!a popravde i kdyz to rozdelim,tak pak nevim jkak co a jak zablokovat!na tohle jsem antitalent!
    • 20
  5. oni

    tip XS

    jasny,tak ted uz to chapu!!!tak je vse v poradku!
    • 9
  6. oni

    ochrana pc

    jde o to,ze kdyz nejsem pres tyden doma,tak bratr nataha plno kravin a pak je instaluje,tak by stacilo neco,jen aby nemohl instalovat nove programy!
    • 20
  7. oni

    ochrana pc

    xp home edition! ja prave jestli neexistuje program,kde si akorat reknu co achci a jak chci a je to!teda velmi zjednodusenen!!
    • 20
  8. oni

    ochrana pc

    jenez win ndovoluje omezit tolik co bych ja potreboval!!
    • 20
  9. oni

    tip XS

    tak jo,diky...
    • 9
  10. oni

    ochrana pc

    mel bych dalsi dotaz,potrebuju nejak zabespecit pocitac,aby mladsi bratr mohl hrat hry co tam sou,ale nove nenainstalovat a nemenit ruzne slozky!neco jako byva na skolach,takove zabezpeceni aby zaci neco nevivedli,dekuji....
    • 20
  11. oni

    tip XS

    no daval se tam 2.0hdi
    • 9
  12. oni

    tip XS

    muzu se zeptat jake motory se davali do 306 verze XS. dekuji!!
    • 9
  13. oni

    budiky

    hele chlapi ajak to je z hodinama,budou mi pasovat hodiny s teplomerem kdyz budu mit i cidlo?
    • 8
  14. oni

    Odstranění žvýkačky z koberečku

    a co takhle koupit zapalovac a na ferovku ho otevrit,ta chvilka taky hodne zastudi!
    • 7
  15. oni

    Jak sem decentne upravil svoji 406ku

    jak uz nekdo psal,moc tech chromovanejch pasku a velky kridla,ale jinak moc krasne auti,opravdu,jen tak dal,ted uz jen udrzovat!!
    • 65
  16. oni

    100W žárovky

    no tak nevim nevim,ja je mel taky,po precteni nekterych prispevku jsem je odstranil a mam je jen v pridavnych dalkovych!jinak podle meho z auta zadnej rozdil nepocitis,maximalne si neco v sugerujes a pokud mas novejsi plastove prekryti parabol,uvidis po case male mikrotrhlinky,takze opravdu nebrat!spise koupit kvalitni zarovky!
    • 6
  17. no ja sem videl tereni auto vojenske policie a ty meli tohle pokoveni na celem aute a dovnitr nebylo vubec videt!!
    • 14
  18. oni

    Převodovka na oktavku

    prevodovka sehnana za 14500 po repasi se sroubama + ta poskozena prevodovka k tomu!hold to dneska tak je!
    • 27
  19. oni

    budiky

    chci se jen informovat,mam starej model,ale uz nemam rychlomer pohanenej lankem,ale chtel bych budiky z nejnovejsiho modelu,kde uz je digitalni ikazatel,tak se chci zeptat jestli po vymene bude vse fungovat!akorat ja mam pocit ze do mejch budiku jdou tri patice a di nivejch jen dve!
    • 8
  20. oni

    Predam rozne dily na P 306

    za kolik bys nechal ty budiky?
    • 18
  21. oni

    Převodovka na oktavku

    no ,Pan Buh ho potrestal , o vikendu se rozsekal na motorce , leži na přistrojich , kyčelni jamka a stehenni kosti dolamane ještě nevi jak pateř. oi oi tak doufam ze to tak nebude vazne jak pises!! prevodovka uz je sehnanatak aspon tak!drzim pesti......
    • 27
  22. oni

    Převodovka na oktavku

    tak ta osoba od tebe si rekla 15000 + starou prevodovku,coz je to samy co vsude jinde,ale i presto dekuji!!
    • 27
  23. oni

    Převodovka na oktavku

    20 papierov chce niekto za prevodovku?kua to co su za debilny ludia?ved to nie je mercedes.pozri nieco na slovensku.mozno by stalo zato si ponu prist niekde blizko hranic. nebyl by asi problem,pokud by si nekde neco zahlidl,ozvi se,budeme moc vdecny!!
    • 27
  24. oni

    Převodovka na oktavku

    no zatim sme to neprojizdeli vsechno 100%, ale bylo to dost zalosne a pokud neco bylo tak to bylo treba az 20 koliku za prevodovku a sou i horsi ceny,mozna ziju v omylu,ale neni to hodne za prevodovku na skoro 10 let stary auto?
    • 27
  25. oni

    Převodovka na oktavku

    dik moc,urco mu zavolame!muzeme i dnes o svatku?
    • 27
×
×
  • Vytvořit...