no tak nevim nevim,ja je mel taky,po precteni nekterych prispevku jsem je odstranil a mam je jen v pridavnych dalkovych!jinak podle meho z auta zadnej rozdil nepocitis,maximalne si neco v sugerujes a pokud mas novejsi plastove prekryti parabol,uvidis po case male mikrotrhlinky,takze opravdu nebrat!spise koupit kvalitni zarovky!