Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    subaru justy

    no kez by to bylo neco takoveho,bylo by to super!ale kdyz poradne pridam plyn tak to jako skuba,ale autem to nehne!
    • 8
  2. oni

    subaru justy

    mam takovej problem, co to muze bejt,cekal jsem na zelenou na semaforu a chci se rozjet a ono nic,jen motor toci za plynem,ale auto stoji!je to subaru justy 1,2 4x4 automat.nevedel by nekde co by to mohlo byt?typoval bych to asi na spojku!ale z niceho nic!
    • 8
  3. oni

    MOBILLL

    a nechces ode me koupit nokii n70...?
    • 13
  4. oni

    rady ohledne pojistovny

    tak jsem to vzal formou rozpoctu s tim,ze pokud by se objevilo neco dalsiho tak priplatej,ale musi to bejt v servise!kdyz bych to nedal do servisu tak mam smulu a muzu si s tema penezmadelat co chci!
    • 31
  5. oni

    rady ohledne pojistovny

    tak uz me byl likvidator,musel jsem jet na geometrii,tak mam vytrzeny rameno z napravnicea,ohle rameno a tlumic nejspis taky hnutej!tak ted nakolik toodhadne,jsem zvedavej,jak mu tobude dlouho trvat!!
    • 31
  6. oni

    Angel Eyes - prosím o radu

    jj moc pekne!nebyla by jeste fotka primo ze zadu??
    • 32
  7. oni

    rady ohledne pojistovny

    tak sem tam sel nakonec pesky,likvidator se mi ozve do 24 hodin. pani se ptala jak to budu chtit zaplatit,jsem ji rekl,ze pockam na likvidatora,jak se s nim dohodnu!byla ochotna!kdyby kazdej byl aspon z pulky tak ochotnej jako tato,tak clovek jit do tehle ustavu nema vubec problem!
    • 31
  8. oni

    rady ohledne pojistovny

    jenze ja to mam pojizdne, ale blbe se akorat udrzuje primy smer!tak ted nevim jestli tam jet nebo tam jit pesky a at on pojede ke me se na to podivat!
    • 31
  9. oni

    rady ohledne pojistovny

    no mam moznost v servise u kamose,urcite bych neco platil,ale ty dily bych urco sehnal levnejs!no je to velkej problem to vytrzeni z napravnice!ja se jen proste bojim toho,ze oni mi dajnejakou castku,ja to pak rozeberu a zjistim neco horsiho budu muset doplacet!!
    • 31
  10. oni

    rady ohledne pojistovny

    http://oni.rajce.idnes.cz/bouchnuto/
    • 31
  11. oni

    rady ohledne pojistovny

    jenze ja mam bejt hned rano v pojistovne i s autem!no nezbyde mi nic jineho nez se rozumne domluvit s likvidatorem!jinak sem hodim fotky!treba nekdo by ste pak rekli vice!
    • 31
  12. oni

    rady ohledne pojistovny

    jenze ja se bojim ty napravy,on si to nezvedne a nevidi do toho tak jak by potreboval,abych to pak nerozdelal a nemusel toho delat vice a nedoplacel!
    • 31
  13. nedavno tu nekdo mel problem ze mel naborenou peginu a resilo se tady jak ma postupovat,vcera do me najel jeden clovek,jelikoz to bylo v male rychlosti,tak se nikomu nic nestalo!u meho auto to odnesl naraznik,svetlo,maska,blatnik a otrochu kapota,ale hlavne je hnuta naprava nebo spise jen rameno jak dostalo prdu!zitra rano jdu na pojistovnu a bude tam i likvidator,tak na co si mam dat pozor a jak si to mam nechat zaplatit!nechat si vyplatit castku na ruku nebo pak si nechat proplatit servis!dekuji za vsechny rady!
    • 31
  14. oni

    MOBILLL

    jinak mam taky N70 a po upgrade se docela zrychlil,jinak si ho nemuzu vynachvalit a oproti N72 ma vice funkci podporuje vice moznosti. jinak jak se ti mohl zablokovat,to neni nejaka sance ho odblokovat?jaky si mel telefon?
    • 13
  15. oni

    MOBILLL

    ja byt tebou mrknu na nokii e51,taky nad nim premyslim.
    • 13
  16. oni

    Ot: Alu disky škoda

    jasnacka,nemas zac...
    • 10
  17. oni

    Ot: Alu disky škoda

    http://www.skoda110r.cz/article.php?id=25 tady mate snad vse
    • 10
  18. fmpmmmpmp fmpppf pmmmpp ppmmmmpmfmmm pfmpffmpmmpppmf,mpfmmmpmpfmp mfpfmfffpfmpmmm fmmfmppffmmmppppmpmmm....
    • 61
  19. http://www.seriouswheels.com/cars-a.htm
  20. oni

    Jaký autoalarm

    http://www.aukro.cz/item277357768_kompletni_autoalarm_yth_28_.html budto tento nebo tento: http://www.aukro.cz/item279731043_alarm_s_dalkovym_ov_automaticky_dover_oken.html
    • 7
  21. oni

    Jaký autoalarm

    :D,ale takovej uz doma mam! ten magicar je moc drahej...
    • 7
  22. prosim vas doporucte mi nejaky autoalarm s dalkovym ovladanim do klicku tak do tech 1200,-
    • 7
  23. oni

    307 GTO MKI

    me bys se libilo to kridylko jak je na ty cerveny 306.jenze kolik stoji a jak ho dostat sem?
    • 7
  24. oni

    Oil Catch Tank

    tak jestli to spravne chapu,tak tohle na slouzi pro lepsi odvetrani klikoveho prostoru,jak by to melo fungovat?
    • 14
  25. oni

    Ochrana LED kroužků u angel eyes

    jenze ja mam barvu zlutou ne bilou!
    • 61
×
×
  • Vytvořit...