nedavno tu nekdo mel problem ze mel naborenou peginu a resilo se tady jak ma postupovat,vcera do me najel jeden clovek,jelikoz to bylo v male rychlosti,tak se nikomu nic nestalo!u meho auto to odnesl naraznik,svetlo,maska,blatnik a otrochu kapota,ale hlavne je hnuta naprava nebo spise jen rameno jak dostalo prdu!zitra rano jdu na pojistovnu a bude tam i likvidator,tak na co si mam dat pozor a jak si to mam nechat zaplatit!nechat si vyplatit castku na ruku nebo pak si nechat proplatit servis!dekuji za vsechny rady!