a kolik si videl tech mondei a a6 hm? to by me docela zajimalo!ja osobne videl jen jednou a to kdyz se presunovali ty nasi slavni radcove z hradu,to aby sme se vytahli,tak to jedou mondeama,ale policajti,co ti celej den nebo noc jezdej mestem ve felce v zime netopi,v lete se tam upotite je fakt na nic! chtel bych te videt pokud by si delal profesl ridice,celej den na ceste a dali ti za sluzebaka starou 10x bouranou felcku,chtel bych videt jak se budes tvarit! to neber osobne,ale prijde mi na hlavu padli jednani tech nahore a v posledni dobe toho je fakt strasne hafo!
mas pravdu,nevim proc nekoupej radsi uz i ty ochcavky II,docela to reprezentuje,jede to a ma to o dost mensi cenu!tohle mi nikdo nevysvetli!
[upravil dne 14/4/08 oni]