no kazdopadne ten kluk je zralej jit do basy,tohle je uz vazny! kazdopadne at si hubu rozbije,at plati rozbity auta v bazaci,ale mit na svedomi lidskej zivot!
no ja bych nejvetsi problem videl v prevodovce!musel by si sehnal nejakou na 4kolku ktera by pasovala na motor! jinak jak rikam,pokud se nudis,mas dobry pratele a jses sikovnej,jdi do toho! tohle jsou prestavby,ktery nevim jestli maj smysl,ale porad lepsi nez svetylkovej tuzing a nalepky gti a podobny h....!
nevim proc to tady hned odsuzujete,pokud ma prachy tak proc ne! podivejte se na martyho777,to bylo furt kecu ze to nejde a prehodil misto 1.4 dvoulitra z gti-cka
mas pravdu,ne lentilka ale cajicek,jj v tdi. to ti nikdo nerekne,kdyz to nikdo nedelal,ale nechci teda mluvit za jiny! mam nekde doma clanek cejicku v tuningu,tam neco malo popisuje,tak si to cislo zkus najit!
tady si myslim ze nikdo takovej zasah nedelal! jediny auto co vim ze nekdo ma,tak je fabie jmenem lentilka,daval tam zadek z bmw a nekde na skodovacky klubu je i zaregistrovanej,tak snad on!
no ono pokud se odrazil od dratu a projel plotem kterej urco nebyl nalepenej na silnici a projel jeste kus bazarek kde to sejmulo par aut a pdole vohorelyho vraku nedostal smyk na koolejich v 50! pokud jsou obrazky autenticke,tak si myslim ze nejakej zaver tady udelat muzem!