Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    angel eyes 406

    tak fota nemam,ale postup vyroby bych dokazal popsat a tady na netu je nekde peknej navod!
  2. oni

    angel eyes 406

    prave zadny obi,je to firma ktera dela svetelne reklamy a na zakazku udelaj tycovinu pozadovane delky,metr je myslim minimun! ja jsem bral 2 metry asi za 250 kacek... foto mkrnu...
  3. oni

    angel eyes 406

    ja bych vedel kde sehnat material na ne.. ale naohybat a narezat by ste museli sami. taky sem si je delal sam!
  4. oni

    Kratší pružiny

    jako ten stavak za 5500 neni spatna cena, budu teda uvazovat.... nemel by pro me nekdo nejaky kseft sakra :D:D
    • 60
  5. oni

    angel eyes 406

    aha,tak se omlouvam za mistifikaci.... hm,ja myslel ze to ma vylesteny nebo to ma udelany na zakazku... ale je videt ze tam je velka mezera mezi svetlem a kapotou!
  6. oni

    Kratší pružiny

    jj, bojim se taky.... jako vzal bych stavak,ale momentalne ty prachy fakt nevim kde vzit.... a je to moc! jaka je tedy mezni hodnota na origo tlumice!
    • 60
  7. oni

    angel eyes 406

    ale ty svetla na tom obrazkou jsou ze staryho a ty maj sklo s vroubkama aby se svetlo spravne rozptylovalo,pokud ty vroubky odstranis,bude to sviti jako baterka vsema smerama stejne. ty kdyz mas novej model,tak tam zadny nemas, mas uzpusobenou zase parabolu,jinak u tebe to pujde spatne,pac ty nemas sklo ale plast a pokud je tam plast, je prilepenej. starej model se sklem,tam ma takovy sponky ktery odcvaknes a sundas sklo,teda apson u 306 tomu tak je!
  8. oni

    205 gti griffe

    a muzes dat detail ty mlhy,jinak zluty stopro, krasa.....
  9. oni

    Kratší pružiny

    tak mam dotaz, je tu nekdo kdo ma na origo tlumicich jenom kratsi pruziny 55??
    • 60
  10. oni

    angel eyes 406

    to čakom: tak to vypada ale moc krasne.. sakra, skoda ze nema 306 starej model svetla v kuse. jinak ale to nemuze dobre sviti co? kdyz odstranil to zebrovani!
  11. oni

    Pořádný pilky na kopečku

    ou,tak jsou krasny kary,hlavne lancie v maxikoj,to sem jeste nevidel,parada!
    • 9
  12. oni

    peugeot BB1

    koukal jsem jestli to tady nekde neni,ale nenasel a kdyby,tak se omlouvam http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=20182-novy_peugeot_bb1.htm
    • 9
  13. aha,tak to potom jo, no tak budu muset schanet dal no....:roll wooody: jj pan hejda rikal,ze si to mel ve predu na krabicku startek, ze ja sem prej mliko....:D:D
  14. hm to bych nerekl, kdyby si mel 5-6 tak ti kolo bude zalejzat uz do podbehu.... a pred tim si to mel jak ja....
  15. to ten predek mas stejne asi jako ja? to mas pruziny nebo stavak a kolik mm to slo? a co zadek? vypada to ok!
  16. oni

    Lidskej nevkus

    a motorovej prostor vypada celkem pekne ne? mozna o auto bude pekne pecovano,ale to nemeni nic na tom,ze je
  17. oni

    windows 7

    tak nakonec pomohlo to co psal AnotherOne, uz to facha, to co si mi radil ty radku tak menilo akorat tu velikost,jinak nic... diky opet za pomoc.
  18. oni

    windows 7

    jeste jeden problem jsem objevil,kdyz mam slozku obrazky,tak kdyz je normalni ikonka obrazku,tak nevidim co to je za fotku,je to vsechno stejny. u xp bylo ze byl jakoby v ikonce nahled... rozumite mi? to mi docela chybi.
  19. oni

    Lidskej vkus

    ty prdo,docela pekna prestavba.... jen toho prevareni kol bych se bal..... to musela bejt piplacka... [upravil dne 12/3/10 oni]
  20. oni

    jak sundat ochranou listu

    tak hm,ja to videl jednou sundany a niceho sem si nevsimnul jinyho ze by to drzelo! zkut pod to nastrikat nejaky mazivo ve spreji a poradne zabrat,ale zase aby se neusapali ty cvoky... ale nekde tady uz navod byl,ale ted nevim kde ho hledat!
    • 10
  21. oni

    jak sundat ochranou listu

    hele ona je tam nejak nastrcena,musis zabrat jednim smerem,ale ted nevim jakym.... tam jak mas ten kousek utrzenej, nepoznas to u toho?
    • 10
  22. to jo musim uznat, ze to bylo takovy uspechany,pac kdyz zjistil ze chci delat i predek bylo videt ze ho to nasralo,pac v pul 4 prisel dalsi zakaznik.... ale vite jak za blbost a uspechani se plati no!
  23. to jo to je krasna cena sakra..... ale ted proste kese nejsou..... chjo
  24. hm,tak nebudu,tem sem kouknul z okna a snezi.... uz neeeeee. takto vypadalo auto do ted... skoda ze neni vice z boku!
  25. nn jsou tam stejny gumy, ted tam je 185/60 R 15 na leto mam taky 15tky a jeste rozmyslim jestli 195/55 nebo 50. podle vypoctu 55 jsou stejny jako ty co tam sou ted a 50 jsou o 3-4 centaky mensi... tak nevim no! zkusim v nedeli nahodit,ale prezouvat se mi jeste nechce!
×
×
  • Vytvořit...