ale ty svetla na tom obrazkou jsou ze staryho a ty maj sklo s vroubkama aby se svetlo spravne rozptylovalo,pokud ty vroubky odstranis,bude to sviti jako baterka vsema smerama stejne. ty kdyz mas novej model,tak tam zadny nemas, mas uzpusobenou zase parabolu,jinak u tebe to pujde spatne,pac ty nemas sklo ale plast a pokud je tam plast, je prilepenej. starej model se sklem,tam ma takovy sponky ktery odcvaknes a sundas sklo,teda apson u 306 tomu tak je!