tak to by ses divil, kamos sluzebni velda, a druhej 406 1.8 16v a na dalnici teda mel co delat do toho kila, kila deseti aby nam vubec ujel... taky to vubec nemohl prenyst pres srdce.. co se tyce 1.6 felcky, tu ma pritelkyne,obcas s tim jezdim a to je drak, tim tu 406 dal jako prd i 1.9 TDI ochcafky maj co delat....