tu pastu pak na ochranu mate jakou? jinak co jsem delal ja,byla to strasna prace a nikdy to nebylo ono, wooodymu jsem U2U na jednoho typka,ma na to naradi a uz vi co a jak a vysledek stoji za to! jinak je divny ze ten barvozrout to nedostal dolu.. jinak kde to brousis? jen tak v ruce? pac jak kolo poradne neroztocis,tak to budes delat mrte dlouho..