Zaujimave je ze vsetci tu pisu ze tam vleze 1L a viac a mne tam dali 0.4L.Hned pri prichode mi povedali ze to bude stat cca 110e takze vedeli ze tam pojde cca 0.5L.Zajtra estw raz pozriem fakturu
Loque ja som volal do Nr a Tt cena 180 a 200.Ochota nula bodov dovolat sa tam aj tam skoro nemozne pol dna som obtelefonovaval.Na koniec idem do Pe.Nz ma nenapadlo ...
Odpoved s jedneho p servisu je Cena sa obvykle pohybuje cca 130€ za aditívum, okolo 30€ za prácu / bez diagnostiky 43€
mate niekto tip kde to bude menej?
hlavne tam dajte kvalitne.V sobotu som bol svedkom ako mladej rodine medzi Trnavou a NR odletel box aj precnim drziakom.Batozina po celej dialnici a nastasztie to podla vsetkeho netrafilo ale ten bezmocny pohlad na nich pri krajnici stal zato