tak mam ist na dia a az tam zistim ci to pojde?cez vin sa to pravdepodobne neda,na plyne a brzde maju byt nejake snimace ,su tam aj ked auto nema packu tempomatu?alebo su tam aspon kable?teda ak mas take info,,,,,,,,,zajtra to musim preskumat,inak dikes za radu