Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. Martin 1981

    točí ale špatne chyta

    mne raz 106KA nechcela chytit tocila tocila a nic,potom chytila chvilu to startovalo ok a potom zase to iste.Rozpojil som kabel na strekovani alebo co to bolo a dal ho naspat a odvtedy startuje ,asi tam bol zly kontakt [upravil dne 28/10/10 10:53 Martin 1981]
    • 50
  2. jaj ty si menil aj tu nap.kladku na alternatore,ta stoji tusim okolo 100e [upravil dne 27/10/10 19:26 Martin 1981]
    • 48
  3. tak mozna aj do 150 ale kolik take vydrzia .Radsej viac nech to vydrzis aspon tych80 000kilacov.ked si tam das nieake lacne po 40 mozes menit aby si sa nebal ze ti rupnu ak mozem poradit Rozvody su vec na ktorych sa nestri bo jak rupnu tak je po motory a po tom uz iba GO moze pomoct za neviem kolko X evri neviem co mas za knizku ty ale v mojej je 120000km pri najazde kratsich zdialenosti a 160000km dialnica,teda prva vymena prosim ta za 350e je to co za znacku,lebo ta cena je fakt velka:roll [upravil dne 26/10/10 od Martin 1981]
    • 48
  4. ja som menil cely,odfjceny bol ten velky a pri vymene pozeram a nacaty bol aj ten maly,takze moja rada ak mas odfajc.ten velky vymen cely,ja som ho nikde nenasiel samostatne
  5. http://www.autosuciastky-eshop.com/produkt/461/sada-rozvodov-citroen-peugeot-20-hdi-aj-s-vodnym-cerpadlom/ par krat som odtial bral,velmi rychle dodanie,skus tam zavolat
    • 48
  6. na nasom malom P106 som menil olej tento tyzden,mal 9000km a bol rok stary,po vymene ide motor ovela tichsie,takze asi tak,,,,,,,,inak bol to valvoline ale dalsiu vymenu ide naspat TOTAL
    • 17
  7. kludne ich kup,nie su zle,znacku gumy riesim az od rozmeru 15 a viac,na P 106 mame SAVA eskimo a su vyborne su 13ky
    • 48
  8. Martin 1981

    anketa

    odvcera mam aj ja
    • 24
  9. no a este na nete matador zimne za normalnu cenu asi nenajdes,vsetko je vypredane
    • 48
  10. Martin 1981

    Koberceky do auta

    ja uvazujem o tychto http://moto.allegro.pl/tanie-dywaniki-welurowe-peugeot-406-1995-2004r-i1242551360.html
    • 69
  11. Martin 1981

    Brzdová kapalina

    objednal som tuto:http://www.vsetkonaauto.sk/vsetkonaauto/eshop/10-1-Prevadzkove-kvapaliny/29-2-brzdove-kvapaliny/5/44-Brzdova-kvapalina-ATE-TYP-200-1l
    • 10
  12. Martin 1981

    Brzdová kapalina

    ok:super
    • 10
  13. Martin 1981

    Brzdová kapalina

    a kolko jej treba pri vymene?
    • 10
  14. Ja mam predne Delphi asi cca 5000km a zatial pohoda:D
  15. a kolko je to clenske ,je to na rok?
  16. TO FAKT lejes do hdi olej s lidla?
    • 58
  17. Martin 1981

    Ako sa pripravit na zimu

    :D:D
    • 50
  18. ano su tam bubny
    • 19
  19. takze unika od zadneho praveho kolesa kapalina:mad:,volal som s mechanikom pozre to az v stredu,co mam nato zohnat co sa tam pokaslalo ak mal niekto podobny problem dajte info
    • 19
  20. 106ka nema ABS,kolko brzdovky bude treba,cca1L ?Aku tam mam naliat. Takze vytiahnem staru s nadrzky nalejem novu,a odvzdusnujem od LP kolesa moze byt?
    • 19
  21. mam aj 406ku tak som sa pomylil,pardon
    • 19
  22. caute ,kto mi poradite ako vymenit brzdovu kapalinu na P106,rv97,1.1benzin,zacalo slabo brzdit a blika kontrolka rucnej brzdy
    • 19
  23. Martin 1981

    tempomat

    zajtra pozrem tie snimace,dufam ze su tam,a urobim tak ako hovoris:super
    • 8
  24. Martin 1981

    tempomat

    tak mam ist na dia a az tam zistim ci to pojde?cez vin sa to pravdepodobne neda,na plyne a brzde maju byt nejake snimace ,su tam aj ked auto nema packu tempomatu?alebo su tam aspon kable?teda ak mas take info,,,,,,,,,zajtra to musim preskumat,inak dikes za radu
    • 8
×
×
  • Vytvořit...