da sa vymenit drv na cerpadle siemens?dia hlasy vysoky tlak paliva ,auto ide normalne ,studeny start kolisanie otacok 800az 1000 asi 30sekund a potom normal,trochu dlhsie toci ked nastartuje,kaslal bi som na to len sa bojim ze ma to niekde necha,od clena tu na klube mam tieto cisla ale toto je na rampe 0281002283 a toto je drv 0281002493 on tvrdil ze to je to iste jedno so sitkom a druhe bez
urcite to musis zatepli a dat nove okna,ja mam vo vyhlade tiez velkostou podobny dom ale je to hruba stavba,rozmyslam tam dat nejaky dobry plynovy alebo kondenzacni kotol+krb
[upravil dne 2/2/11 19:28 Martin 1981]
ak niesi pretekar tak v pohode aj D,VIEZOL SOM SA V 306 BREAK 1,9D a bol som prekvapeny ako to fajn slapalo ale s klimou to bude slabe ale zase v nafte asi bezproblemovy motor,pochybujem ze to ma tolko KM ale aj ked ma 300t urcite este 300t zvladne