aj ja som chcel stavat ale cena pozemku u nas 14e a viac,ja potrebujem 1500m2 a viac,cize 20t e za pozemok:blicismajlik,,,dalsia vec postavys 4i bungalov a zistis ze nemas kde dat posranu kosacku na travu a chces garaz? musis postavit a to tiez stoji dost,tak som nakoniec nasiel 20r dom cely podpivniceny s garazou,plus je mozne dorobit podkrovie s cca 3izby,stred domu ma 140m2,cele spozemkom 1900m2,cena 45t,zatial to zozralo 12t a este zateplenie a nejake drobnosti este cca7t:D