Přejít na obsah

Martin 1981

Uživatel
  • Počet příspěvků

    574
  • Registrace

Vše od uživatele Martin 1981

  1. zajtra sa na to pozriem a tesim sa ak to bude taky pristup ako pri tom spinaci
    • 17
  2. myslis prechod kablov s karoserie do dvery?
    • 17
  3. takze snimac vymeneny,pristup knemu... brzdove svetla idu ale nejde 3 brzdove takze asi tak
    • 17
  4. mne nejde vobec:(
    • 9
  5. tak som prepojil kontakty a brzdove svetla svietia,takze to bude tym spinacom,dnes ho budem mat dufam ze teraz uz pride spravny
    • 17
  6. len podla typu auta a behol som do najblissej mototechny a objednal
    • 17
  7. BF GODRICH g-winter v rozmere 195.65.r15 som snimy spokojny
    • 46
  8. vyskusam to,teraz som v praci
    • 17
  9. nejdu mi brzdove svetla,zacalo to ze najskor neslo 3 brzdove a teraz nejdu vsetky,dalsi problem bol ze pri vypinani motora a sucasne zabrzdenie noznou brzdov tak neslo motor vypnut.Vybral som snimac na brzde a motor ide vypnut.Objednal som snimac prisiel mi s bielov zastrckov a ciernym piestikom ale ja mam zastrcku aj piest biely.Rozobral som stary snimac a jeden kontakt je taky zacerneny ako od skratu
    • 17
  10. caute je mozne ze je viac typov spinacov na brzdove svetla?mne nejdu tak som objednal vymenil a stale nic alebo mam hladat chybu inde?
    • 17
  11. Ahoj, pro siemens vstřikování bohužel nemám. ok:(
  12. potrebujem snimac tlaku nafty,ten co je v strede na rampe,auto P406,rv2003,2Lhdi,66kw,strekovanie siemens,kod motora RHY..........aka je cena?dik za info
  13. Martin 1981

    Predne kolesa do V-cka

    mne to ostalo trosku do V po vymene spodnych capov ramena
    • 13
  14. Martin 1981

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    ak to nema balonik tak nemas 66kw motor:D
    • 26
  15. Martin 1981

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    66kw ma balonik a nema podavacie cerpadlo,ja mam 66kw a brat mal xsaru 66kw a mal balon tiez
    • 26
  16. Martin 1981

    naliate viac oleja

    vytiahnem aj cez mierku hadickou a striekackou?alebo povolim filter cez vypustak sa mi to nechce lebo nemam jamu
    • 9
  17. caute pri vymene rozvodov som dal vymenit olej a samozrejme mechanik tam dal celych 5L ,Napln na 406 hdi je 4,5 mam to odpustit?nemoze sa nic stat?
    • 9
  18. ale to hadam cela nova strecha
  19. a daj si vyvod k radiatoru zo steny,krajsie a praktickejsie
  20. a to som mal aj drahsie ponuky,len kotol stal 1500e:D [upravil dne 24/10/12 14:01 od Martin 1981]
  21. mna stalo toto neviem presne cca4200e 9rad.podlahovka v kupelni,kond.kotol a vlozka do komina,dom ma 140m2
  22. ja to idem davat pod skrinky do kuchyne
  23. aj ja som chcel stavat ale cena pozemku u nas 14e a viac,ja potrebujem 1500m2 a viac,cize 20t e za pozemok:blicismajlik,,,dalsia vec postavys 4i bungalov a zistis ze nemas kde dat posranu kosacku na travu a chces garaz? musis postavit a to tiez stoji dost,tak som nakoniec nasiel 20r dom cely podpivniceny s garazou,plus je mozne dorobit podkrovie s cca 3izby,stred domu ma 140m2,cele spozemkom 1900m2,cena 45t,zatial to zozralo 12t a este zateplenie a nejake drobnosti este cca7t:D
  24. inak co sa da robim sam lebo nenazranost akoze majstrov nema hranic
  25. ja tiez dost velku a ked si pomyslim ze splateny mam este len 1rok:blicismajlik
×
×
  • Vytvořit...