Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    807 - nový majitel

    Tak nech ti to jede pořád, jako mně :P
    • 26
  2. Asi jo, ale zmuchlaná A nebo to malé dětské pití tuším 0,2:P Mně tam nevejde ani redbul:bacha [upravil dne 16/5/11 07:25 Tango C8]
    • 21
  3. Takhle je to dobrý. No jo, 807 má hezčí předek. Líp tam tie Ledky padnou
  4. Tango C8

    Klimatizace

    Myslím že to je dle motorizace. Nebo dle dne v týdnu a dle směny.
  5. Tango C8

    vin ověřit!!!

    Vypadá úplně stejně, jako ta naše...Přijeď ji omrknout To je ta jak stojí v Bohaticích/Otovicích Na stezce naproti stavebninám (nebo tam byly)? Dneska jsem v cca 14hod. jel kolem. Ale stejně mám největší socku já [upravil dne 20.4.2011 14:57 Wensdy] Hele, dnes u práce stojí nějaká 807 ze SLO a má zadní okno v kufru v plechu, je bez zadních sedaček a myslím nemá ani sklopné zrcátka. Takže nesi sám. Ale je to asi jako dodávka dělané.
  6. Tango C8

    Problém s elektrikou.

    No, čeče. Myslím že to bude na výměnu páček. Myslím předseda něco podobně řešil.
  7. Tango C8

    Dalnicni znamka

    Co??? Hele, příklad. Prodával jsem espace, dal dolu známku, kupoval C8 (kde známka nebyla). Šel na poštu (pošta na Praze 3, Olšanská), kde jsem vyměnil známku. Myslím že jsem udal změna SPZ (co je taky pravda) , nikde jsme neuváděl že jsem prodal a auto a tak a bába za okenkem to ani nezkoumá. Když máš oba díly a vyplněnou žádost, tak není očem. Ale de to jenom na vybraných poštách. Viz. http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/prodej-na-postach/dalnicni-znamky-kupony-na-rok-2011--prodej-na-postach-id31982/#6 [upravil dne 12/4/11 15:07 Tango C8] [upravil dne 12/4/11 15:09 Tango C8]
  8. Tango C8

    Fotoaparát do 3 000,- Kč

    Ja teď nedávno kupoval Olympus mju 5010. Tady. http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p4022369-cz-olympus-mju-5010-modry Máto 1GB paměti (netřeba kartu, 5 MB fotek tam vejde cca 500 ks), lehký a hdmi.
  9. Ten senzor je docela citliví. Dnes ráno, kolem 7,00 hod v Praze je světlo, normálka nastartuji a svítí DRL, rozjedu se, vyjedu na silnici a ono se rozvíti světla, pak po 5 min. zase zhasli a svítili zase DRL. Ten senzor vypnu a bude
  10. Tango C8

    Ukazatel stavu oleje na 807.

    Možná je ho moc? Když to bliká je tam ještě min.? Když není min. znamená to poruchu funkce. To píše manuál:D [upravil dne 11/4/11 08:34 Tango C8]
  11. Tango C8

    Klimatizace

    Jo jo, např. Volvo, dle jejich fora tomu tak je, nové vozy nic moc, starší 6 a více let jsou supr. Dle toho co jsem čet na volvo forum. [upravil dne 11/4/11 08:32 Tango C8]
  12. Tango C8

    Ukazatel stavu oleje na 807.

    Ja taky moc nevěřím tomu ukazateli, raději vlezu pod haupnu. Ukazuje mi to dve kolečka a přitom je dle rysky oleje přesně v půlce. A ještě stačí stát mírně nakloněný a dle toho ukazatele je oleje minimum.
  13. Teď jsem tam kupoval filtry a stěrače. V še oki.
    • 7
  14. Tango C8

    Klimatizace

    Tak to je dobře. Jenom že je to moc slyšet.
  15. Tango C8

    Klimatizace

    Jo, když jsme u klimatizace. Když stojíte na místě a máte puštěnou klímu, cvaká vám to?
  16. Tango C8

    Klimatizace

    Co je to minimum? Já měl náplň na 50% a šla. Alespoň se zdálo že funguje normálně
  17. Zhasnou se taky bezproblému, když vjedu tak se nerozsvítí hned na hranici tunel světlo, ale později (několik metrů). Nedávno jsem šel od barrandáku na smíchov tím tunelem prvním (směrem do mrázovky) tak předemnou šla insignia a rozsvítili se nám světla stejně, zhruba v půlce tunelu. No, to je ale na elektronice, kdy zaznamená tmu:D
  18. Tak to netuším Vypnu natvrdo a bude:-) [upravil dne 7/4/11 14:15 Tango C8]
  19. Tango C8

    Klimatizace

    Ne ve srandě. Když je to tak že nechladí, tak to je jiná. Ja myslel že je to nějak poznat, třeba nějakou louží nebo něco. Musím taky vyzkoušet jestli běží, taky jsem ji nechal naplnit nedávno.
  20. No a to jsem si myslel taky a ono ejhle, zapnuli se a to jsem se snažil projet co nejrychleji.
  21. Tango C8

    Klimatizace

    Jak jsi to zjistil?
  22. Tango C8

    Smrad jak když se něco pálí

    Myslíš na funkci živočichaře :D:D
  23. Tango C8

    Smrad jak když se něco pálí

    Jo jo, spojka. JA myslím že nic neodchází, asi, jenom jí dáváš moc zabrat. Mně to dělá, když se snažím vyjet u nás na parkovišti a máš na otočení místo jenom pro Smarta. Jo, ale bude asi jiné když to dělá pořád. [upravil dne 7/4/11 10:38 Tango C8]
  24. Jo to jo, ale záleží jaká je tma vtom podjezdu. Klasické podjezdy, estakády, tam nic. Např: tady se mi rozsvítili, ale tam je docela tma ale zase je to krátky podjezd. [upravil dne 7/4/11 10:33 Tango C8]
  25. Tango C8

    vyber auta 807 nebo C8 ?

    Já taky to samé.
×
×
  • Vytvořit...