Co??? Hele, příklad. Prodával jsem espace, dal dolu známku, kupoval C8 (kde známka nebyla). Šel na poštu (pošta na Praze 3, Olšanská), kde jsem vyměnil známku. Myslím že jsem udal změna SPZ (co je taky pravda) , nikde jsme neuváděl že jsem prodal a auto a tak a bába za okenkem to ani nezkoumá. Když máš oba díly a vyplněnou žádost, tak není očem. Ale de to jenom na vybraných poštách.
Viz.
http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/prodej-na-postach/dalnicni-znamky-kupony-na-rok-2011--prodej-na-postach-id31982/#6
[upravil dne 12/4/11 15:07 Tango C8]
[upravil dne 12/4/11 15:09 Tango C8]