Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    problem s matikou

    Nach tam něco má taky ne?
  2. Tango C8

    problem s matikou

    A prvních 90 kolem hlavy.
  3. Tango C8

    problem s matikou

    Ty jo, já myslel že tu nadávku \"laplaceova transformace pro caughyho ulohy\" nikdy neuslyším. Hm, zajímavé v životě jsem to nikde a nikdy nepoužil. Ale jak píšou kolegové, musel bych oprášit sešity. A to jsou hoooodně daleko a hluboko. Naštěstí. [upravil dne 1/2/12 12:39 od Tango C8]
  4. Tango C8

    Anomalie

    Počkej, kde žije eskymák, tam je víc pod nulou, ne našich srandovních -20.
  5. Tango C8

    Anomalie

    Občas dveře zablbnou, ale nějak to neřeším. Stačí, jak píšete , větší mráz a je to. Zavřít ručně a pak se to vzpamatuje.
  6. Tango C8

    807 spotreba

    Vaše starosti na moji hlavu. Ja po městě tak za 12l/100km, asi:myslim Mimo město 10 l/100km. Hi. Takže Váš litrík hore dole:P
  7. Tango C8

    Nové Hades disky

    Jo 2006? Já se přehlídl Tak to je cca 6 let no ale stejně. Na ježdění kolem baráku to stačí
  8. Tango C8

    Kde udělat FAP OFF ???

    Aj jaj, to je téma pro tebe co MotoMoto:D Vždyť je nech:roker
    • 9
  9. Tango C8

    Piskani ventilatoru

    Přesně tak jsem k němu šel jak je to na fotce. Neměl jsem to úplně rozdělané, nebyl čas, tak jsem to trochu rozhejbal do stran jenom co jsem dosah na něho a asi promazal a přestalo to. Zatím nepíska, ale to je už nějaké měsíce dozadu.
  10. Tango C8

    Nové Hades disky

    Hm, to máš cca 7 let staré pneu. Kdo vý jak to skladoval, asi budou opotřebované stářím. To bych asi nebral, no
  11. Tango C8

    Anomalie

    JA taky mám u baterky pojistky a nemám, webasto, ani tažné. To bude asi dle roku výroby spíš a co všechno to auto má ve výbavě. U baterky jsou na el. dveře, hifi zesilovač a tak. Myslím že Wensdy má nějakou základní výbavu, proto tam nic nemá. (Wensdy když tak mně oprav) [upravil dne 30/1/12 08:16 od Tango C8] [upravil dne 30/1/12 08:18 od Tango C8]
  12. Tango C8

    2.0i 16V 143 BVM 5 103kW

    Jo jo, mám 2,2i 16V. Ale ty máš vyhlídnutou 2,0i. Takže to ti neporadím. Ale myslím že jiné to nebude, asi trochu línější A počítej že spotřeba bude tak kolem 10l/100km. Já mám něco přes 10l a u slabší verze to nebude jiné. Naco pozor? Hm, no prohlídni to stejně jak nafťáka. Taky myslím že někdo tu má 2,0i v benzínu ale nevím kdo Už vím Ravel, ale to má v automatu. [upravil dne 30/1/12 08:12 od Tango C8]
  13. Tango C8

    Piskani ventilatoru

    Jé, ja to měl taky. Nedělá ti to u řidiče? Tedy mně pískal pořád. Jestli jo, tak to byl ten dole, co fouká do dveří vzduch. Promazal jsem to , a nebo jenom trochu rozhejbal ale už je to oki. [upravil dne 27/1/12 15:25 od Tango C8]
  14. Tango C8

    bojkot-pomůže to ?

    V denním tisku?
  15. A jo. Dík
  16. Tango C8

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Jaký rok a výbava? Espace je celkem slušné vozídlo, když mu dávaš co máš mu dát a co potřebuje.
  17. Nejde to stáhnout jináč než za 99 kč / SMS?
  18. Tango C8

    Tlumiče

    Búchanie nápravy alebo odskakovaním auta po prejazde hrbolatou zákrutou. No to mi neodskakuje, jenom tluče vepředu. Zatím. Na jaře budu měnit ramena. [upravil dne 20/1/12 08:00 od Tango C8]
  19. Tango C8

    Tlumiče

    No mně to tluče vpředu a zároveň vrže, ale dle pp 205 to budou ramena. Tedy jenom vpředu.
  20. Asi servisní poloha, ne?
  21. Přesně, jak píšeš.
  22. Tango C8

    Tlumiče

    Jak poznám že odcházej tlumiče?
  23. Jo to jo. Tak snád se ti podaří 807/C8, nebudeš litovat. C4GP je opravdu jenom nafouklejší kombík
  24. Tango C8

    Dotaz na rodiče

    NO zatím jenom chodíme do školky, ale do školy to asi nebude jiné, budeme chodit s klukama taky do školy. a Poškole zase pro ně. Dnes, když za rohem stojí kde jaký pedofil, nebo feťák a nebo skupinka pubošů, to asi jináč nejde. Když mi bylo 15 tak jsem každý den jezdil na kole 12 km tam a zpátky po silnici I. tř. a ještě ze skuchatkama na uších a nikdy se mi nestalo žeby někdo zatroubil nebo šel těsně. Dnes, se bolím jít na kole jenom kousek po silnici, aby mně nějaký natuzený TDI nesejmul. [upravil dne 19/1/12 09:20 od Tango C8] [upravil dne 19/1/12 09:21 od Tango C8]
  25. Automat je v 807, robot v C4GP. Tak babo raď, co? Záleží co budeš vtom vozit.
×
×
  • Vytvořit...