Jo jo, mám 2,2i 16V. Ale ty máš vyhlídnutou 2,0i. Takže to ti neporadím. Ale myslím že jiné to nebude, asi trochu línější
A počítej že spotřeba bude tak kolem 10l/100km. Já mám něco přes 10l a u slabší verze to nebude jiné.
Naco pozor? Hm, no prohlídni to stejně jak nafťáka.
Taky myslím že někdo tu má 2,0i v benzínu ale nevím kdo
Už vím Ravel, ale to má v automatu.
[upravil dne 30/1/12 08:12 od Tango C8]