Přejít na obsah

merlin99

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 400
  • Registrace

Vše od uživatele merlin99

  1. merlin99

    peugeot nebrzdi

    @Misiak1231: oki, pochopil som. Ano normalne zavolaj do peugeotu kam chodis, ze by si ich chcel poprosit o overenie ci tvoje auto malo ist na YWY, a ci bolo ak malo. Nie vsetky museli a mali.
  2. merlin99

    peugeot nebrzdi

    @Misiak1231: zvolavacka YWY nema nic s hadicami. Ako pisali vyssie, ak si si daval vypisat historiu dozvies sa ci bola robena YWY. Ked zavolas do peugeotu a opytas sa, radi ti pozru a povedia priamo bez cakania:)
  3. pozri, ukaz ze si uzitocny pre komunitu, daj si tu namahu , zosumarizuj a daj to do prispevku? som si isty ze Ti ludia podakuju a budu ta mat radsej, ako s takymto pristupom...
  4. Nie nie , tomu sa hovori pan osobnost: vy spravte, vy dajte a ja kolaciky pojem:-)
  5. merlin99

    peugeot nebrzdi

    nie podla datumu - aj teraz moze ist clovek na zvolavacku YWY, ale podla popisu je to presne to:) [upravil dne 22/1/13 17:13 od merlin99] [upravil dne 22/1/13 17:16 od merlin99]
  6. merlin99

    Manžeta ruční brzdy

    je to zahacknute, mozno budu niekde fotky, pripadne sa pozriem ci to nemam niekde... ale da sa to vybrat bez rozoberania okolo...len sa treba s tym pohrat....
  7. merlin99

    peugeot nebrzdi

    hladaj zvolavacku YWY.
  8. bobco: inak tu fotku si mohol robit aj cez den, neni mozne ze mas tie senzory dorobene v tej ciernej liste? ak nemas senzory ultrazvukove, tak ako som pisal vyzsie uz par riadkov mozes mat peugeotom dodavany (doplnkovy) indukcny snimac.
  9. @Brizan: podla popisu to je iny system ako standardny, ktory ma inu RJ, aj inak vyzerajucu aj inde umiestnenu. [upravil dne 22/1/13 08:12 od merlin99]
  10. moze to byt aj korozia v \"zasuvocke\", kam sa tie kabliky pchaju. Pistalo to zakazdym ked bolo vlhkejsie atd. Osobna skusenost:) Servis sa tvaril ze take este nezazili, ale identifikovali na prvy pokus do 15-20 minut. [upravil dne 21/1/13 14:01 od merlin99]
  11. merlin99

    508 - skúsenosti.

    @tomike: nooo , ono su tam teraz nastavovatelne (smer) vnutra, takze mozno aj hej :-))
  12. @AnRy99: v anglictine je : do not touch a running system:) , netusim tvoju znalost anglictiny cize: nesahaj do (dobre) beziaceho systemu. Osobne by som menil len tie, co naozaj treba. Ale myslim, ze bude viac nazorov:)
  13. merlin99

    Motor K.O. ???

    Okrem mitsu s tym mala problem aj mazda, bmw a par inych... staci si preliezt fora a nielen cz/sk.
  14. merlin99

    Štarty pri extrémnych mrazoch

    Javo1: Preco to nediskutujes v 406 sekcii? [upravil dne 19/1/13 21:37 od merlin99]
  15. Peugeot predaval ako doplnok cuvaci senzor bez znamych senzorov, ale jeden bol za naraznikom... pripadne ma dorobeny ten... Modul pro překážky (15 - 70 cm, po stranách + mrtvý úhel). Žádný viditelný snímač, pracuje na principu indukce. Změna zvuku podle vzdálenosti. Odolný vůči nárazům. Nelze montovat na kovový nárazník. Parkovací asistent se samolepicí anténou, odolný proti vodě, bez seřizování. Diagnostiku ma v BA viacero ludi. [upravil dne 19/1/13 20:04 od merlin99]
  16. merlin99

    508 - skúsenosti.

    @pkr: ak to je oficial zvolavacka plati to navzdy zdarma. Ak je to len ako info flash zlepsenie tak plati tvoje: rychlo tam pocas zaruky:-)
  17. merlin99

    zrcátka

    mike407: keby to bolo spolocne napojene, preco mu jedno hreje a druhe nie? ale dnes si stojim na kabli takze prosim o pochopenie:)
  18. merlin99

    zrcátka

    jup, nikde to tam neni co je zaujimave
  19. merlin99

    zrcátka

    no mozes skonzultovat online manual http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/, lepsie Ti zial/nastastie neviem poradit - este som ju nehladal:)
  20. merlin99

    0 stupnov start

    tomike: \"pri dnesnom mnozstve aut si trebalo lepsie vybrat\" - pekne si to vystihol:)
  21. merlin99

    0 stupnov start

    @tomike: hehe ja uz som ho nechcel trapit, preto som mu nedal tu otazku:-)
  22. merlin99

    Motor K.O. ???

    \"piestne kruzky, preco by mali polavit pod vplyvom vytiahnutia FAPka? toto su podla mna uz uplne extremy ktore nemusia mat nic spolocne s fapoff... \" lebo sa napr. zmenia tlaky na ktore su suciastky dimenzovane atd... Ked clovek vypije za den 20 litrov vody a nepojde sa vycurat, jednoducho skolabuje a zomrie (ak neveris ani tomuto, pouzi google). Tiez nato neni dimenzovany.... Ale Ty evidentne nechces chapat.
  23. merlin99

    0 stupnov start

    Preco mas za favoritom smutneho smajlika? Vsak si ho uz nemal rad..
  24. diagnostika naisto, ci mirascript - to si musis nastudovat:)
  25. merlin99

    Demontáž budíků

    Na tom displeji v strede aj nieco vidis , alebo to len zle zachytilo lebo ja toho vela rozoznat neviem.
×
×
  • Vytvořit...