Demontoval jsem čerpadlo tekla z něj nafta přes gufero teď jsem ho namontoval zpět zalil odvzdušnil nastavil rozvody a zapojil elektriku to vše byla pohoda ale teď ten problém nejde nafta k tryskám a už jsem bezradný a nevím co s tím a na ventil na čerpadle proud jde poradí někdo co se mohlo odehrát
jinak když bylo čerpadlo odpojeno otec asi zapnul zapalovaní nemůže to mít také vliv není tam nějaká řídící jednotka která zaznamenala chybu a hodila nějakej blok