jo to mám, nějakej šikula tam totiž vyvrtal díry a nacvakal tak na dveře a na palubku nápisy, takže to je na přesdržku, ale až seženu nějakou kloudnou palubku a bude se mi do toho chtít, tak to vyměním ... rozhodně to nejní tak strašný jako to dřevo, za to bych lidi střílel