Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. no zvuk je peckovej ...ják jsi včera odjížděl ode mě, tak pecka jsem taky zvědavej jak to zní v autě
  2. no nevím jak to napsat no do další prohlídky to bylo 330tis no... má neznalost, omlouvám se
  3. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    můžem ti dát pružiny na předek a budeš celej low
  4. jo to mám, nějakej šikula tam totiž vyvrtal díry a nacvakal tak na dveře a na palubku nápisy, takže to je na přesdržku, ale až seženu nějakou kloudnou palubku a bude se mi do toho chtít, tak to vyměním ... rozhodně to nejní tak strašný jako to dřevo, za to bych lidi střílel
  5. jj snad se to trochu povede... jinak jsem to stím prostě kupoval, věděl jsem to hned na první pohled, tak uvidíme co to vydrží
  6. no snad se mi to podaří dotáhnout do nějaký urovně jako S16
  7. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    ty čidla ABS zkuste pootočit směrem jakoby ke kotouči měli by povolit, pokud né, tak sundat celej náboj a vytuknout, tak jsem to musel udělat ve předu, kde jsem měl jedno čidlo blbí... zítra kouknu na tu svojí starou nápravu a uvidíme, jak to pujde dolu
  8. no místo popelníku jde nekuřácka sada samozřejmě černá čekám až mi jí předseda odešle a lišty dveří pujdou potáhnout matnou folii pak už to bude snad bez chybky [upravil dne 13/7/12 23:13 od Mizlerek007]
  9. jinak u mě byl dneska John na návštěvě, kvuli diag, odstaranili jsme dočasné závady a zjistily že jednotka má 330 000 běhaní motoru nebo moto hodiny (nevím co to je ) takže bud to někdo nechal nastartovaný 14dní v garáži a nebo je někde chyba jinak vše v pořádku... velice johnovi děkuji
  10. 1
  11. interier konečně tak jak má být
  12. interier při koupi hroznej hnus
  13. a motor ted
  14. tak jsem se zase o trošku pohnul motor při koupi
  15. ten vykuchanej origo se mi zamlouvá
  16. no já musím natočit jak zní duplex od musketýru... tak to sem hod jestli mám závidět
  17. tak ještě poslední sleva... pokud neodjede, tak jde po dílech http://auto.bazos.cz/inzerat/16922928/Peugeot-306-S16GTi-20-16V-112kw.php
  18. to jsem rád
  19. tak klubací, zvežuju kola tak mi poradte které by byly nejlepší http://auto.bazos.cz/inzerat/17026649/17-4x100-4x108.php http://auto.bazos.cz/inzerat/16394408/OZ-Racing-17.php tyhle mám zamluvený a asi pro ně i pojedu, ale stejně chci slyšet názor ostatních http://auto.bazos.cz/inzerat/16890242/18-ATRAKTIV-ALU-LITA-OBUTA-LETNI-KOLA-ORIGINAPEUGEOT4x108.php
  20. Honzo pároval jsi si to přes diag ? mám možnost ho mít taky tak abych věděl... hod mi na Facebook nebo do SZ cenu za jakou si pořídil, abych věděl jestli mám smlouvat
  21. no mě totiž přijde, že to mam taky o něco níž než serie... možná se jen pletu, ale uvidím až to rozeberu
  22. no uvidíme... naučil jsem si na tom jezdit a na S16 mi to nevadilo, teda jak v čem... ještě nejsou finance, takže až budou, tak to začnu nějak řešit
  23. mě se to asi zdá pořád jako koza asi pujdu do staváku
  24. Mizlerek007

    MK405 - 406 coupe 3.0V6 - Brembo

    no já právě uvažuju o 18\" tak přemýšlím jaké gumy, jestli profil 45 nebo 40
    • 98
  25. Mizlerek007

    MK405 - 406 coupe 3.0V6 - Brembo

    OZ máš 17\" nebo 18\" ? a gumu ? jinak velice povedené coupe
    • 98
×
×
  • Vytvořit...