no jde o to že když se stím z jara nebo v létě povozím, tak to vyskočí na 130°C oleje, tak jsem myslel, že bych mu timhle tak trochu pomohl, právě že někdy to udělá i na studenym motoru, že to zacvaká, ale jen zřídka, právě že mě to docela štve spíš, tak z toho, že bych to chtěl mít tak nějak tišší... no uvidíme... zkusim tu vanu, pak dám novej olej 5W40, pokud to bude dělat neplechu, tak ho vyměním za 10W60
[upravil dne 13/1/13 14:32 od Mizlerek007]