Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Mizlerek007

    406 coupe - Goback

    za mě pěkný další stříbrňák jinak vectore, 222johny222 myslel spotřebu v LPG ne v benzínu a 8.5l v LPG je pomalu za nic, jinak ta spotřeba s benzínem bude cca pomalu stejna s 3.0, jelikož s tím 2.0 to musí člověk honit, ale na zabití stačí i tříkolka, za mě pěkný, křídlo vyber s rozumem, zauvažuj nad těma pružinama, pěkný kola a máš krasavce
  2. no jde o to že když se stím z jara nebo v létě povozím, tak to vyskočí na 130°C oleje, tak jsem myslel, že bych mu timhle tak trochu pomohl, právě že někdy to udělá i na studenym motoru, že to zacvaká, ale jen zřídka, právě že mě to docela štve spíš, tak z toho, že bych to chtěl mít tak nějak tišší... no uvidíme... zkusim tu vanu, pak dám novej olej 5W40, pokud to bude dělat neplechu, tak ho vyměním za 10W60 [upravil dne 13/1/13 14:32 od Mizlerek007]
  3. no hele mám 152kw a lil jsem tam 5W40 a bez problému, jen prostě to cvakání při tom zahřátym oleji když do toho po hodině skočim, takže jakoby nedrželi zdvihátka, lil jsem tam magnatec ... právě bych vyndal vanu a vyčistil ten koš, a dal tam ten 10W60 od castrolu, ale mám strach abych tomu neublížil...
  4. no já mám z toho TEC2000 docela strach, pročital jsem si zahraniční forá a spousta lidí to nedoporučuje, že mu to tam začlo rozpouštět usazeníny a už to nikdy nedali do pucu, proto mě napadl ten 10W60, sundal bych vanu, vyčistil koš propláchnul olejem a nalil na vorstro.. dost to někdy honim, takže by lepší volej nebyl od věci
  5. rootsky at tu nezakládám něco nového co jsi použil za ten olej 10W60 ? chtěl bych tam dát Castrol EDGE Sport 10W-60... tak jestli sním má někdo zkušenosti popřípadě jakej jinej by si mi doporučil... mám obdobnej problém, akorát že mě to udělá jen někdy, teda jen mi cvakaj ty hydroštěly na zadní hlavě, většinou, když auto po zahřátí někde odstavim a po hodině do něj zase sednu... nic mi nebliká nehlásí, jen prostě zacvakaj ty hydroštely, po rozjetí a přidání plynu na cca 3tis ot, tak utichnou [upravil dne 11/1/13 22:51 od Mizlerek007]
  6. Mizlerek007

    Identifikace 406 coupe

    MAP senzor nebo jak se mu nadává
  7. Mizlerek007

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    dobře dobře, je to na moje coupé a rád bych tam dostal kola ze 407 coupé 18\"zatim jen tak zjištiju co a jak, mám v merku víc kol...
  8. Mizlerek007

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    Milane, mohl by jsi se zeptat toho známého co ti dělal ty podložky, jestli by vyrobil i mě ? jednalo by se o podložky ze 4x108 na 5x108... cca 3-3.5cm... jaká by byla popřípadě cena se vším všudy, děkuji
  9. Mizlerek007

    ToMmova 306-ka-nová TK

    mě to na ten starej model taky nesedí a ještě když už máš černou linku na nárazníku... za mě taky ne:bojim
  10. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    nárazník nejní z GTi, ale z verze GT... určitě to nejní nic nevkusného, auto je dotažený v každý linii, všechno pěkně ladí...
  11. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    proč dáváš tu 206 do nevkusu... s majitel jsem se potkal na RM v Pardubicích a auto je krásně udělané
  12. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/603081_444562132265458_1611109306_n.jpg
  13. určitě má... vždycky koukej po motorizaci... [upravil dne 4/1/13 13:08 od Mizlerek007]
  14. weitec nabízí na všechny motorizace coupé, tak bych koupil přímo pro danej model... teda pokud jsi nenarazil na jeté...
  15. Mizlerek007

    Identifikace 406 coupe

    tady jsem ti dal profil na FB zřejmě majitele toho coupe z budějovic https://www.facebook.com/petr.pazout.7 [upravil dne 4/1/13 12:36 od Mizlerek007]
  16. nene... všecko poctivá domácí práce, až teda na zedničinu, jen jsem boural a sekal el. jinak všecko mi prošlo rukama, kuchyn jsem celou stavěl sám, veškerej nábytek taktéž ... ale po druhý bych do toho asi už nešel... 4měsíce usilovné dřiny..
  17. všechno mě to vyždimalo z veškerejch peněz stálo mě to nervu a všeho, že bych to nespočetl ale tak alepon bydlíme, ted už jen pár drobností a můžu se vrhnout na coupé
  18. no tak aby se neřeklo, že nic nedělám, tak tady je pár fotek
  19. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    no mě to právě přijde taky nějak mega ve vzduchu jo eibach snad na léto taky přibudou s 18\" alu
  20. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    chce to pustit o pul metru na zem ale jinak pěkný
  21. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    no to nené to je teda obludárna
×
×
  • Vytvořit...