no tak dalším krokem ke skoro dokonalosti
nynější stav:
přední předkatalizátor venku, starter venku, zadní obložení brzdy pryč a v pátek odjezd na Meeting
starter totálně na kusy, dneska jsem se na něj byl podívat, prej se musel kousnout, takže uvnitř ten rotor, nebo co tam je je totálně zkroucenej a nešel ani vyndat, pastorek na kaši a kontakty v čoudu, takže komplet celej repas, prej to snad do 2tis vyjde ( budu mít zase na 300tis km pokoj no)
u zadních štítu, pořád něco přidíralo, a za jízdy uvnitř nic slyšet nebylo, ale venku to bylo jak když jedou cikání, takže se muselo všechno odstrojit a je tam prý nějakej O kroužek, ze železa, ten už byl na obou stranách tak na kaši, že vždycky vletěl ke kotouči a drhnul, takže se to vyměnilo za nějakej univerzál a natvrdo se tam nabodoval, takže závada odstraněna, ještě čekám na starter, kterej teda snad dneska odpoledne bude... tak uvidíme