Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. jedna profi
  2. no tak už se to hejbe... včera jsem se konečně dovolal pánovi co prodává ty kola, které mi měl poslat a neposlal a pak přestal komunikovat, tak pro ně nakonec zítra jedu objednal jsem pružiny v sobotu vezu konečně tu kůži, už na mě má čas, takže auto pak jde k čalouníkovi, sehnal jsem rádio na CD, tak čekám na diag pro vypnutí zesiku, no a až tohle bude, tak se do toho konečně řízne jedna meetingová
  3. děkuji děkuji... jednou to bude snad jen show car na takové to poježdění v pěkném počasí... ale k dokonalosti bohužel ještě hodně daleko
  4. jj a až zmizne znak, tak to bude o dost lepší... auto to pak pěkně rozšíří ... snad příští tejden pujde pod kudlu, tak uvidíme
  5. Mizlerek007

    306- skusame predaj

    nedají... budeš muset pozavařovat díry co po nich zustali... a pak zbrousit, nakytovat, zbrousit a lak...
  6. tady už odpočívá před cestou
  7. tady ještě spindíra, ale pro představu kol na autě
  8. tak dneska doděláno ... ještě jsem stříknul rozpěru do šedý metly... auto je umyté, naleštěné, vyluxované atd atd a jsme připraveni na Meeting tohle byl stav v 10:00 už při uklízení
  9. a tady hotovo... výsledek si myslím uspokojivej...
  10. brousíme brousíme...
  11. tak hlásím že opět noc před víkendem auto složeno startér na místě, repas za 2800,- (je snad ze zlata) opraveny ty zadní brzdy, obroušený a nově nastříkaný kola... zítra ráno ještě rozpěra a už jen umejt a naleštit, tak to snad všechno stihnu ted jsem skončil
  12. no tak se za námi zastav... pokud se složí coupe, tak to bude opět mocný
  13. no tak je to ještě horší starter nejní a bude až zejtra, takže taky pěkný
  14. loni jsem S16 skládal ve čtvrtek do půlnoci a ještě v 10 ráno v den odjezdu nebyla hotová
  15. no doufám
  16. no tak dalším krokem ke skoro dokonalosti nynější stav: přední předkatalizátor venku, starter venku, zadní obložení brzdy pryč a v pátek odjezd na Meeting starter totálně na kusy, dneska jsem se na něj byl podívat, prej se musel kousnout, takže uvnitř ten rotor, nebo co tam je je totálně zkroucenej a nešel ani vyndat, pastorek na kaši a kontakty v čoudu, takže komplet celej repas, prej to snad do 2tis vyjde ( budu mít zase na 300tis km pokoj no) u zadních štítu, pořád něco přidíralo, a za jízdy uvnitř nic slyšet nebylo, ale venku to bylo jak když jedou cikání, takže se muselo všechno odstrojit a je tam prý nějakej O kroužek, ze železa, ten už byl na obou stranách tak na kaši, že vždycky vletěl ke kotouči a drhnul, takže se to vyměnilo za nějakej univerzál a natvrdo se tam nabodoval, takže závada odstraněna, ještě čekám na starter, kterej teda snad dneska odpoledne bude... tak uvidíme
  17. Mizlerek007

    306- skusame predaj

    tak je to vrtule klimatizace...
  18. Mizlerek007

    306- skusame predaj

    je to šroubek na křížovej šroubovak... zepřu uprostřed... všimneš si ho neboj
  19. Mizlerek007

    306- skusame predaj

    nová na AK je za 2tis jedna... na vrakovišti si tu u nás řeknou cca do 400,- max ... projet inzerce třeba na bazoši kdo to rozprodává.. jsou stejný s 1.4 i 1.8 ale neseděj tam s HDI na to pozor... samozřejmě auto musí mít klimatizaci... pokud nemá je tam jen jedna vrtule a ta se taky lišší ... [upravil dne 10/6/13 20:39 od Mizlerek007]
  20. Mizlerek007

    306- skusame predaj

    špatne vrtule... sežen na vrakovišti jinou... sundáš nárazník a uprostřed vrtule je šroubek ten vyšroubuj (šroubuje se opačně) a vrtuly stáhni a vyměn za jinou
  21. Lukaro: to zavaní tuzingem takhle je to pěkný, až to bude sladěný, tak bych při tom stříkání vzal i ty lišty, dělící palubku
  22. Stráňo, tak to jsme na tom stejně...pokaždý co mě skočí upozornění, tak čekám že bude složenej finál a ono zatím nic
×
×
  • Vytvořit...