hele řeší se tu foukání jen na nohy a okno, ale zkusil si to dát aby to foukalo na tebe ? pokud to fouká, tak za to může komplet topení... jednoduše vytáhni větrák koukni jak se točí, popřřípadě když k němu přiložíš ruku a dáš ho naplno, tak poznáš jestli od něj jde vzduch či ne, pokud pujde dobře, tak musíš vyndat palubovku a študovat topení, buď budeš mít nefunkční klapky, které jsou na tvé verzi elektrické, nebo vypálený piny u ovládání, jako jsem měl já u 306, pokud ani tohle nezjistíš, tak budeš muset dojet na vrakáč, koupit komplet to samý topení a kus za kus vyměnit a uvidíš jestli bude po problému... jinak 306 pylovej filtr nikdy neměla dávali se tam uni a popřípadě u novejch modelu 2002(tech posledních) tam dávali mám za to že z Xary, jinak je tam takovej gumoplastovej baznecht