Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Oldo nemusí být... ono je to jakoby pořád přiotevřený, takže jakmile dáš foukat jen na sklo, tak trochu profukuje i dopředu a naopak... na každý tý klapce i u tý hlavní je takovej baznecht, jak relé, el. nejsem, takže přesnej název nevím a ten dostává blbej signál a neotvírá, popřípadě nemáš nasazený na topení dobře to rozvodový vedení... každopádně nejdřív bych zkusil ten ovladač a potom bych sundal palubku a hledal dál, teda za předpokladu, že to nebude tím větrákem...
    • 67
  2. jn, je tam vždycky u klapky takový relé, můžou bejt v prčici, ale poznáš to jedině když vyndáš palubku no ...
    • 67
  3. jj toči se trošku i když je vypnuto, jako by se jen unášel... jinak jsem taky Petr né Pavel ale nevadí každopádně nejlepší co můžeš udělat je od někoho pujčit to samé ovládání klimy a jen to na zkoušku přehodit... pokud to bude dělat to samé, rozdělej ten modrej konektor co jde dozadu a koukni po pinech, když ani to ne, tak palubka ven a rozpůlit topení
    • 67
  4. klapky maj vliv velkej, pokud neotviraj, tak to fouká takhle mizerně.. bud máš špatnej konektor nebo ovladač
    • 67
  5. hele řeší se tu foukání jen na nohy a okno, ale zkusil si to dát aby to foukalo na tebe ? pokud to fouká, tak za to může komplet topení... jednoduše vytáhni větrák koukni jak se točí, popřřípadě když k němu přiložíš ruku a dáš ho naplno, tak poznáš jestli od něj jde vzduch či ne, pokud pujde dobře, tak musíš vyndat palubovku a študovat topení, buď budeš mít nefunkční klapky, které jsou na tvé verzi elektrické, nebo vypálený piny u ovládání, jako jsem měl já u 306, pokud ani tohle nezjistíš, tak budeš muset dojet na vrakáč, koupit komplet to samý topení a kus za kus vyměnit a uvidíš jestli bude po problému... jinak 306 pylovej filtr nikdy neměla dávali se tam uni a popřípadě u novejch modelu 2002(tech posledních) tam dávali mám za to že z Xary, jinak je tam takovej gumoplastovej baznecht
    • 67
  6. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    Dotyčný je spíš idiot
  7. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    :D hlavně to auto z žádný strany nesedí jedna koule kytu, fakt bych blil...
  8. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    tak pánové mám asi adepta na první místo, protože takhle sprasit auto, to snad nejní možný http://auto.bazos.cz/inzerat/33395635/cabrio-205-V6-24v.php
  9. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    fuj.... to snad ne
  10. Mizlerek007

    nárazník coupe

    bude to vidět hodně.. kup obě jetý a to svoje prodej, popřípadě nech do zásoby
    • 46
  11. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    hele mám doma motorek z S16 a asi najdu druhej i z Edena ... jestli chceš za 200,- ti je přenechám...
  12. Mizlerek007

    odstínění tepla motoru

    díky díky... už vybírám
  13. Mizlerek007

    odstínění tepla motoru

    no právě jsem našel něco jako ten bituned atd, ale má na mysli takový ty zlatý pláty, popřípadě jsou i chromoví jak alobal
  14. Zdravím pánové, nevěděl by někdo o materiálu na odstínění tepla motoru atd... jedná se mi o takové ty zlaté pláty, co se dají nalepit atd, nikde za boha nemůžu nic najít, tak se ptám jestli už to někdy někdo nepatlal, popřípadě o tom něco neví.. díky
  15. to víš jdu blíže lidem v zátiší naše nejlepší české auto zřícenina a nějaký to zelený
  16. tak aktuální stav té mojí plísně
  17. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    to by jsi to měl vidět na živo :D
  18. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    šílená ohyzdnost a nejlepší jsou ty odrazky na dveřích to přidalo s výfukem tak 15koní
  19. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    .
  20. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    tak u nás si jeden splnil sen a upravil si felicii :D ležím v křeči smíchy na zemi
  21. Ivko prostě pecka... a jak pravíš, cyklony už má každý a taky už je nějak nemusím, neříkám, že jsou špatný, ale originalita je to že se ti povedou sladit pěkně kola s autem a ty OZ tomu sednou jak prdel na hrnec... fakt pecka... já chci 306tku
  22. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    http://auto.bazos.cz/inzerat/33220649/PRODAMPEUGEOT-406-KUPE-30i140Kw-upraveno-na180Kw270Kmh.php střelec už klesnul z nějakejch 90tis navíc dopsal že má auto 180kw a jede 270km/h to taky prodává navíc ta slezlá kapota bez laku jak tabule a prostě celkověj je to strašněj prašivej vrak
  23. tak nevím pánové mě se to prostě ani jedno nelíbí coupé je prostě coupé a tyhle photoshop předěláavky jsou otřesný, to cabro vypadá zkutečně, ale ten pohřebák je děsnej:roll
  24. tak jsem hodím ještě tu mojí vobludu zatím žádné extra novinky, pořád se řeší ta převodovka, asi je v prdeli, takže jsem koupil MILITEK hodím to tam a uvidíme... auto jezdí (možná o něco líp) než se staroou převodovkou, ale prostě to nejní ono, sem tam to zahučí atd, asi to spíš moc poslouchám, jinak doma se mi plní chodba dílama, jediné co mě na podvozek chybí jsou tlumiče, jinak mám všechno od toho nejmenšího silentbloku po nějakou tu pružinku dneska jsme měli příjemných 22°C takže jsem tomu dopřál trochu očistu, i když tak max na 2dny, dělají nám kanalizaci a to si nedokážete představit jak to tu vypadá [upravil dne 20/3/14 20:26 od Mizlerek007]
×
×
  • Vytvořit...