Hele převodovka asi na hovno jsem z toho nešťastnej ted to začlo hučet tak doufám, že to nehučí na klice, na volnobeh je to jak když to dělá větrák s přidáním to jakoby maličko zesílí a přestane, ale při dozjíždění třeba na 2 do plnejch to hučí a pak při delší jízdě to taky slyšim a nevím jestli to jde zleva od převodovky nebo od rozvodů, zítra jde ven znovu starter, sundaj se plasty u rozvodů a bude se laborovat... každopádně to dělá až po ohřátí... nevěděl by někdo co by to mohlo dělat... fakt mám strach z tý klikovky, ale nevím čím by se to zapříčinilo... jinak dneska odvezena spodní část palubky takže alespon tohle mi udělalo trochu radosti...