Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    coupéčko je krasavec... takhle to má vypadat ... [upravil dne 6/4/14 20:32 od Mizlerek007]
  2. čoveče ty jedeš... se přijed někdy vokázat, objednám štrůdl
  3. Hele převodovka asi na hovno jsem z toho nešťastnej ted to začlo hučet tak doufám, že to nehučí na klice, na volnobeh je to jak když to dělá větrák s přidáním to jakoby maličko zesílí a přestane, ale při dozjíždění třeba na 2 do plnejch to hučí a pak při delší jízdě to taky slyšim a nevím jestli to jde zleva od převodovky nebo od rozvodů, zítra jde ven znovu starter, sundaj se plasty u rozvodů a bude se laborovat... každopádně to dělá až po ohřátí... nevěděl by někdo co by to mohlo dělat... fakt mám strach z tý klikovky, ale nevím čím by se to zapříčinilo... jinak dneska odvezena spodní část palubky takže alespon tohle mi udělalo trochu radosti...
  4. na detaily se taky hraje jinak dneska se odvážejí nějaká ty věci na upravu, takže bude snad příští víkend nějaký to nový překvápko
  5. i na malejch detailech záleží černý lesk + zlaté víčko... ještě se dělali zlatý zámky kapoty a zadní zámek kufru do zlata, nic křiklavého, jen menší detaily
  6. natřená zadní náprava (černý lesk)... až se budou dělat silentbloky, tak je nastříká komplepodvozek do stříbrný + nějaký detaily k tomu ..
  7. Offroad styl aneb dnešní válení
  8. Mizlerek007

    306 2.0 16V stratil výkon

    hele nikdy se mi nic jako čištění atd neosvedčilo, prostě rovnou výměna a je po starostech...
  9. Mizlerek007

    306 2.0 16V stratil výkon

    Na 1.6 je to na 99% váha vzduchu nebo kabely k ní
  10. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    Hele střecha jedině lesk... Budu ji mít taky.. A kola ? Nech tam 17\" a udělej GO nápravy a uvidíš ze se to ani nehne
  11. Mizlerek007

    306 2.0 16V stratil výkon

    sežeň někde kompletní klapku a zkus to prohodit... měl jsem obdobnej problém u 1.8 a pomohla až výměna kompletně celé klapky se vším co na ní je
  12. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    tak už vím jak to udělám na odstrojování coupéčka
  13. Mizlerek007

    P406 coupe :)

    Sakra... Ženská co si mění olej:mrk:mad:
  14. Mizlerek007

    P406 coupe :)

    My jsme parta úchyláků
  15. Mizlerek007

    P406 coupe :)

  16. Mizlerek007

    P406 coupe :)

    čoveče, dokonalá žena
  17. Mizlerek007

    P406 coupe :)

    jj prahy jsou zlost u všech 406tek, jinak kapota je předpokládám nezabouchlá, nebo to snad tak nelícuje ? jinak kamínky nemá cenu řešit... já mám předek cca pul roku po laku a už je to taky porvaný
  18. Mizlerek007

    P406 coupe :)

    ten nárazník jinak at slouží
  19. díky vám moc kluci... já to furt motám... napíšu si to na zeď lihovkou nad televizi ... klidně můžete téma smazat a omlouvám se za zásírání, ale přes hledání jsem nic nenašel... ještě jednou díky
    • 6
  20. Tad to jsem dám na tvrdo a prosím moderátory o smazání ostatních příspěvku, dám k tomu takovouhle fotku aby nám to bylo už všem jasné [upravil dne 1/4/14 18:15 od Mizlerek007]
    • 6
  21. ou ou ... krasavice
  22. Mizlerek007

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    jen škoda tý váhy :/ ale kolik tomu pánové dáte než na to john koupí pružiny a začne bejt naftovej nadšenec ? :D
  23. no ještě to není uplně dokonalí, ale za motor se konečně nemusím moc stydět jinak se nám stmívá až pomalu na 20hodinu, tak jsem tý svojí prašivce dopřál ještě koupel... tak jen taková špionážní
  24. když už, tak pořádně ... i dekl dostal péči... jinak je přeizolívána kompletně celá el. motoru, nové husí krky, a uchyty, tak to musí něco vydržet, příští tejden snad půjdou dolu nápravy, tak se to zase trochu pohne..
  25. tak dneska vol. 2 a od motru mám snad už pokoj
×
×
  • Vytvořit...