no tak to věřím, že od 3M je to jiná liga, ale tak třeba jsem je neměl v tak špatnem stavu ale takhle mi to zatim stačí... až bude čas tak je rozdělám a zevnitř je vezmu taky, tak uvidím jak to dopadne... no a co ty ? doufám, že jedeš na Relax tentokrát beru stan a piju taky, takže doufám, že s vám zapiju