Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. no já doufám, že to všechno dopadne podle mích představ a že za to nesklidím moc kritiky každopadně tomu dávám tak měsíc a budu snad jezdit
  2. no samozřejmě bude Honzo... vím, že má něco do sebe, ale jsem pro oblejší křivky starej mi přijde dost hranatej... dneska jedu pro nějaký ty díly, tak vám sem večer snad nahodím fotky
  3. tak jsem si od Genzera dnes přivezli podvozek a ještě jednou mi děkuji a chci se vás zeptat co je tohle za kola ? marně se je snažim sehnat, tak jestli někdo poradí.. díky
  4. no Kubo až se to bude dávat do kupy, tak budeš první koho budu kontaktovat a zahrnovat otázkama jinak Milane mám v hlavě takovou představu o celkovém předělání... v pondělí jedu pro veškerý díly co jsou na to potřeba a zbytek si nechám pro sebe [upravil dne 25/6/11 21:23 Mizlerek007]
  5. jo jo děkuji ti stráňo... no doufám, že se sejdem na tom Konopáči... zatím jsem nadšen, ale na autě je spousta práce. Doufám, že to dám do stavu jaký si představuju... spolkne to spoustu peněz, ale myslím si že to bude dobrá investice...každopádně doufám v ten Konopáč tam už vám to všem ukážu na živo
  6. kluci tak auto je doma nakonec jsem neodolal a koupil opět 306 tentokrát verze S16 112kw, auto.klima, el okna i zrcátka, abs atd... myslím, že v roce 95 plná výbava.. motor teda neuveřitelnej... jede jako blázen... na autě je strašný práce, takže stojí v dílně a až to přihlásim začne se to rozebírat, tak sem nahážu potom pár fotek... jinak je to ta červená starý model co mi dával nahoře stifler.. tak doufám, že to dobře dopadne a můj projekt co mám v hlavě dotáhnu do dokonalosti
  7. Honza má pravdu... už jsem to chtěl prodávat v zimě... ozval se mi když jsem na tom měl 70tis, tak jsme se dohodli že mu slevním na 65 a nakonec si to odvezl za 63tis... chtěl bych bud 306 S16 nebo GTi6 a nebo 406 coupé 3.0 V6 152kw... ale předběžně mám vybráno takže takový malý tajemství
  8. už nepoleví...asi to tu nechám někomu jinému kdo si bude chtít hrát... já už mám zkušenosti z Edenu... to jsem taky koupil pomalu na pokraji smrti... tak ted bych chtěl koupit něco co dám do kupy za 14dni a nebudu se muset o víc starat..
  9. tak jsem mu volal...auto bylo dotažený z Italie... prej má na střeše škrábu docela dost znatelnou... někdo to dost nehezky obešel klíčem celé kolem dokola, snažili se to vykrást, takže chyběj zámky ve dveřích jen řidiče funguje ten prý nevyndali, ale že nikdy nebylo vykradeny, protože se do něj nedostali, lak je prej špatnej, byly dělaný hyrdoštely a celý vršek motoru (říkal) pak, že má prej v garáži druhej motor GTi, takže po dohodě by mi ho k tomu dal, jinak rozvody před 30tis km.. na motoru by potřeboval vyměnit silentblok .. čepy před 15tis km...jede prej pěkně, nejni nikde zrezlej, tak nevím... zejtra jedu do Prahy razit výkresy, tak bych se u něj stavil a napsal jsem jak vypadá a udělal pár fotek...jinak mu to prej stoji přes rok v garaži...
  10. právě právě... já mám teda v meru jíný vozítko, ale chtěl jsem slyšet názor ostatních
  11. no právě... a slevnil by mi na 45tis... což je mi taky divný
  12. kluci víte někdo něco o tomhle GTi ? stav atd ? http://autobazar.hyperinzerce.cz/peugeot/inzerat/3803286-peugeot-306-gti-6-163koni-nabidka-praha-12/ ten lak se mi moc nezdá, tak abych tam nejel uplně zbytečně
  13. no sen si snad spolním.. uvidíme v sobotu... a kupci jsem řikal at se přihlasi... a aby mi poslel sem tam fotku jak auto vypadá, tak uvidíme.. ale jinak je z Holic, takže si myslím, že auto sem tam potkám v PCE a určitě říkal, že na nějaký sraz vyrazí
  14. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    jo to mi povídej organismus se mi z toho vzpamatovává ještě teď
  15. no měl jsem jet dneska pro nový a nakonec jedu až o víkendu, tak doufám, že přivezu...
  16. to určitě... s cenou jsem velice spokojený a borec vypadal, že bude asi pokračovat v mé práci, ale uvidím jak to dopadne
  17. tak kluci peugeot odcestoval asi pře pul hodinkou cenovka byla 63tis a zítra jedu pro nový tak zase napíšu jak jsem pořídil...
  18. v 6 by si měl přijet, tak vám sem do 19:00 napíšu za kolik odcestoval a jestli odcestoval
  19. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    já si myslim, že víc jich nebylo schopnejch hele
  20. Mizlerek007

    Mark's pug 206

    okukoval jsem ti to v sobotu a fakt moc pěkný... kde máš atlantis ?
  21. to samozřejmě vím... ale zatím to tu psát nebudu abych to nezakřikl... na jednu stranu jsem rád a na druhou si zase říkám co mě to stálo nervů ale už neváhám a půjde
  22. doufám, že budu a hlavně doufám, že pořídím
  23. tak kluci večer by si pro Peugeota měli přijet, tak napíšu jak to dopadlo a za kolik odešel...a zítra snad pro nový vozítko
  24. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    ono snad ani nic říct nejde Kony
×
×
  • Vytvořit...