tak jsem mu volal...auto bylo dotažený z Italie... prej má na střeše škrábu docela dost znatelnou... někdo to dost nehezky obešel klíčem celé kolem dokola, snažili se to vykrást, takže chyběj zámky ve dveřích jen řidiče funguje ten prý nevyndali, ale že nikdy nebylo vykradeny, protože se do něj nedostali, lak je prej špatnej, byly dělaný hyrdoštely a celý vršek motoru (říkal) pak, že má prej v garáži druhej motor GTi, takže po dohodě by mi ho k tomu dal, jinak rozvody před 30tis km.. na motoru by potřeboval vyměnit silentblok .. čepy před 15tis km...jede prej pěkně, nejni nikde zrezlej, tak nevím... zejtra jedu do Prahy razit výkresy, tak bych se u něj stavil a napsal jsem jak vypadá a udělal pár fotek...jinak mu to prej stoji přes rok v garaži...