tak dnes u mě byl Marťas a velice mi pomohl... předělal el. na přední světla, takže zbejvá už jen zadek... jinak musím sehnat nakonec dvouvrtulovou saharu ze starýho modelu, protože z nového je větší a nepasuje tam... takže to bude určitě trvat... kdyby někdo o nějaký věděl tak hned pište...