tak všechno už máme nachystáno a v pondělí mě čeká technická a přihlášení o víkendu se ještě přečistí motor, udělá se pár maličkostí v elektrice a od pondělka zase brázdím naše zdemolované silnice
díky kluci... tenhle týden by jsme měli snad jezdit... jinak jsem našel foto mého starého Edena... evidentně se o něj nestará špatně.. až teda na ty náleply... snad ho to přejde
http://www.vyfuky-tyll.cz/
koukni na tohle je to v Kolíně... známej si tam nechal dělat komplet duplex a má super zvuk a komplet z nerezu... hodně lidí je snimi spokojenejch
genzer: no uvidíš...
GRiMx: jo jo ta-technix a je docela v pohodě... nesmí se sním lítat moc dírama jinak si vyrazíš zuby ale tak pokud chceš opravdu kvalitu koupíš KONI nebo něco jiného, ale na ten můj učel a ježdění ta-technix bohatě stačí