tak dnes vyřešen snad další problém
po konopáči mi nějak začali kolísat otáčky při volnoběhu... už jsem chtěl kupovat regulační ventil za necelých 6tis když jsem zjistil, že mi z K&N hrušky vypadla jedna z hadit, tak uvidíme co to bude dělat, zatim to seká latinu...