a když jsme se včera pustili do tý el, tak jsem v tom dneska pokračoval podařilo se mi zapojit nové ovladače stahování oken akorát u řidiče nemám zapojená zrcátka, to budu řešit až budu bratr doma, tak abych měl vzor co a jak... byl teda trochu porod přijít na to jak to bude u řidiče, ale nakonec jsem zjistil že je tam krabička která předělává A tlačítko, takže jsem jí musel vyšmikat a už to všchno běží