tak jsem z těch aut na pokraji psychického zhroucení ani spát už nemůžu náplň práce mám od 7:00 do 14:30 práce, pak necelý 2hodky fitko, pak se hned vrhám na S16ctky tohle tempo držím už třetí tejden a pokud neskolabuju, tak z té mojí bude jednou moc pěkné auto doma mám tisíce dílu připravených na přehození a pořád na to tak nějak nejní čas a spoustu toho přibývá... no hruza, co vám budu povídat... dneska jsem vráti opravnou sadu na brzdiče, protože jsem zjistil že jsme objednali novou, takže jedu zítra ráno snad už pro tu správnou, taže dám do kupy tu nápravu, už mám nalakovaný vrtule a dalších 100 věcí... jen ten čas a ty nervy mě chybějí