Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    no pokud on za to chce 60tis, tak bych měl svýho prodat tak za 250tis :D a LSD to uplně rozseklo
  2. marty kdyby jsi chtěl mámm doma jedny rezervní na předělání
  3. za 50 je tvuj
  4. to sice mužu, ale tady to auto mám rád, takže pujde bud pryč, protože na to nemám a nebo do šrotu a je to bez starostí
  5. něco novějšího do čeho nebudu muset sypat prachy jako tady... nové díly tady sou a pomalu všechny, ale prostě nejsou peníze na udržbu atd a to auto by akorát chátralo
  6. kluci... já už prostě nemám na udržbu jak peníze, tak nervy.... nedá se nic dělat
  7. už opravdu né kluci...potřebuju něco na každodení ježdění a tohle už nejde... to auto dostává naprdel jako svině...a nemůžu se na to už koukat, takže pokud se neprodá, tak jde 100% do šrotu...
  8. tak už po několikáté, ale tentokrát už naposled... auto je na prodej, už na to nemám nervy... potřebuju něco na každodení ježdění a tohe prostě už nejde... takže když se auto do 14dnu neprodá jde na díly nebo do šrotu... auto má novej olej, filtry, baterku, novou zadní nápravu (zatím nejní na aute) a 100 dalších věcí... cena 55tis nebo jde do šrotu...
  9. je to nějaký zapeklitý... no jako mám je doma z druhého, ale byl bych pro nové...
  10. no tak jsem to včera zkoušel co to bouchá motorem ani nehnu hejbu s celým autem ale při kouknuti dospodu při startování je vidět že se to na tom spodním silentbloku hejbe.... ale zaboha ho nemužu najít v AK... jsou tam jen dva, vrchní a na převodovku...
  11. dobře dobře... děkuji... kolik jsi za něj cca dával ?
  12. tak kluci mám problém... při startování mi něco zabouchá jakoby u upolujezdcova kola, při rozjetí jakoby škubnutí to bouchne taky, potom i u chcípnutí... co to bude ? napadá mě silentblok motoru je to možný ?
  13. tak kožené tapece už jsou na autě hrozná práce to dát pak do kupy bez svářečky na plast... dodělal jsi i uchty na nové tapece který tam předtim nebyli, takže už je to všechno jak má být [upravil dne 26/5/12 19:52 od Mizlerek007]
  14. jedna číhací jinak vrtule jsou před lakem, ta zlatá je fakt pěkná na živo hezčí než na foto... doufám, že příští týden vyjde to zlacení a chromování dílu do motoru a pak to může vypuknout
  15. tak jsem z těch aut na pokraji psychického zhroucení ani spát už nemůžu náplň práce mám od 7:00 do 14:30 práce, pak necelý 2hodky fitko, pak se hned vrhám na S16ctky tohle tempo držím už třetí tejden a pokud neskolabuju, tak z té mojí bude jednou moc pěkné auto doma mám tisíce dílu připravených na přehození a pořád na to tak nějak nejní čas a spoustu toho přibývá... no hruza, co vám budu povídat... dneska jsem vráti opravnou sadu na brzdiče, protože jsem zjistil že jsme objednali novou, takže jedu zítra ráno snad už pro tu správnou, taže dám do kupy tu nápravu, už mám nalakovaný vrtule a dalších 100 věcí... jen ten čas a ty nervy mě chybějí
  16. Vojto... hod mi taky tip na záslepku
  17. no snad se tam potkáme už ho máš na autě ?
  18. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    pěkný... nech je tam... slušej na to tvým víc
  19. jinak tapece mě čekaj ještě u bratra.... pokud se mi to nějak povede a nenasere mě to pokud jo, tak to vezu někam očalounit a je to... tohle mám jen tak provizorium...nejsou peníze na pošití celýho introše...
  20. no na Iron Mana jsem byl ulítlej už jako malej z komiksu v hlavě tenhle nápad mám od začátku co jsem to koupil, ale čas a peníze jsou strašná brzda... jinak Tome ty tapeci, to je něco strašnýho horkovzduška v jedný ruce, druhou rukou vyšponovávat... strašný...jako zatím to je pěkný, uvidím co to udělá na autě... teď musím nechat pozlatit víko, pochromovat a počernit svody...no mám toho zase moc...už vidím jak to zase na celý léto rozeberu a vyrazím až na konopáč v září Johne kdy je ten výroční ? skočilo mi to na FB, ale nijak jsem to neštudoval... pokud bude auto v kupě a schopný provozu, tak bych dorazil
  21. vzpěry kapoty už mám taky připravené, tak je snad zítra přimontuju... už mám skoro rozebranej motor z té co jsem přivezl, takže čistím díly co budu přehazovat na svoje, tak to snad všechno nějak dopadne a stihnu to všechno za krátkou dobu poskládat... jinak proč volím zlatou ? protože bude motor i hudba ve stylu Iron Man, tudíš, červená, zlatá, chrom a černá... tak se to snad povede
  22. už dávám do kupy brzdiče... už dorazila opravná sada, takže jen co to pořádně vytvrdne, tak přehážu gumičky a těsnění
  23. tak doma jedu až se ze mě kouří už čalouním tapeci... 2hodiny práce a jeden je skoro hotovej piplačka jak blázen, ale sám se dívím jak se to zdařilo... zítra dodělám druhej a stropnici... příští týden bych měl začít dělat na zástavbě, takže se to zase snad trochu posune
  24. myslím si že to bude stat za to oboje
  25. no zádrhel je váha nejdřív musím nápravu ustrojit....náprava je těžká jako svině musím sundat svojí nápravu i s nádrží, vybrousit zespod podvozek, nastříkat, vrátit novou neděravou nádrž , pak madračky pod auto a nápravu přidělat na trubičky, pak přidělat a mělo by být snad hotovo píše se mi to lehko, ale horší bude realizace 25.5. by měl dorazit Lukáš s Konim, tak to snad dáme na auto a večer zakončíme grilovačkou a alkoholem
×
×
  • Vytvořit...