no tak termostat snad uspěšně vyměněn, strašná to teda práce ráno jsem dolil fridex, projel, odvzdušnil topení a chladič, uvidíme odpoledne jestli ještě voda klesne, když jo, tak doleju a uvidim co to bude dělat... auto topí, ohřeje se a za tech 15km co jsem najek se ručička z 90 ani nehla, tak uvidíme co to bude dělat...