Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. A jestli to vyjde tak pristi pondeli bude dalsi prekvapeni
  2. já klidně všechny 4 chrom kliky koupim kolik za ně ?
  3. jo kliky marně sháním asi dojde na to, že je nechám profi ochromovat, tak uvidíme
  4. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    ale tak zas to nejní jedna z těch nejhorších
  5. na volantu se pracuje interier bude stejnej jako měla limitovaná edice v tomto provedení pracuji i na faceliftovaným nárazníku
  6. sedí tam jak prdel na hrnec
  7. tak a máme hotovo 3hodky práce a je to taaam
  8. To je jedina barva co se mi libi... A ktera k tomu patri
  9. a tady už ho máme je to ten jakoby hnědý, né krémový, fotky mi ho dost zkresleje, zítra jde snad do auta ale jsem na něj patřičně hrdej...
  10. tak dneska ráno v 9 odjezd do Uherského Hradiště a v 17:00 uspěšnej návrat i s pokladem takhle to bylo na D1 všude auta po škarpách a strašná cesta, domu už se jelo o poznání líp...
  11. no já se na jejich výměnu chystám v uterý už mě to taky se*e
  12. no barva bude pro mě ta nejhezčí co v coupé může být zítra pro něj jedu a v neděli namontuju pokud to nevydržím, tak se pochlubím zejtra fotkama
  13. tomajda : no klíček nejní originál ale je to náhražka za origo aby jsi měl vystřelovací a nedloubala tě manžeta do nohy když máš klíč v kalhotách
  14. jednotlačítkový jsem nikde nenašel
  15. ano barva
  16. tak klíček hotov... byl to porod do toho nacpat tu moji planžetu ale s trochou řezání a broušení je tam
  17. tak dneska dorazil origo vystřelovací klíček, tak to zítra sprovozním a dám foto, jinak v sobotu jedu pro nový interier a pár dílu co potřebuju vyměnit, tak to potom patřičně zdokumentuju
  18. no dneska dorazily stabilizátory a čepy... příští uterý je volná dílna, takže jdou na auto, udělá se geo, sbíhavost, převážej se kola, a už jen čekat na jaro aby se začlo něco pořádnýho dělat...
  19. tak dneska ráno studený start a auto začne po cca 1km topit takže z toho mám radost, takže snad opraveno a bude klid
  20. tak přidám taky jednu
  21. no tak termostat snad uspěšně vyměněn, strašná to teda práce ráno jsem dolil fridex, projel, odvzdušnil topení a chladič, uvidíme odpoledne jestli ještě voda klesne, když jo, tak doleju a uvidim co to bude dělat... auto topí, ohřeje se a za tech 15km co jsem najek se ručička z 90 ani nehla, tak uvidíme co to bude dělat...
×
×
  • Vytvořit...