tak jelikož nastali nějaké ty komplikace, tak pokračujem s menším spožděním finálního složení... při preventivní prohlídce podběhů atd jsem zjistil, že je liška na nosníku, takže se všechno odstojilo, obrousilo, stříklo základem, pak bodyčky, pak plnič a zítra barva a překryjuu lakem at to je 100%, pro jistotu takhle udělám i druhej nosník... jinak auto je momentálně v takovémhle stavu je to ještě horší než to vypadá