Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. tak já už taky konečně dorazil domu jinak \"lavka3 \" chudák dneska neusne ale nic si z toho nedělejch chlape.. pár součástek a je po starostech každopádně parádní posezeníčko... poslintal jsem si nad pořádnejma coupéčkama a hlavně jsem si zase pobrečel nad face nárazníkama, ale příště by to chtělo kluci trochu blíž ke mě a chtělo by to coupéček, fakt na to je krásnej pohled když jsme byly pěkně vyřádkovaný... jinak cesta teda šílená příště snad přezuju na zimáky abych mohl na dálnici samej kopec a serpentýna, ale spotřeba poměrně příznivá
  2. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    tak s tohodle bych blil... a frajer jak si to tam ještě vychvaluje jakej je borec ... ty lidi se spíš otáčej co je to za pekáč s prominutím, ale ty slováci jsou hrozný ondatry z 10 coupé je jedno trochu kloudný zbytek zbastlený mrzáci s pruhama a laminátem... [upravil dne 20/2/14 00:13 od Mizlerek007]
  3. no vypadá to na pořádnou sebranku V6tek jako jestli mi do toho něco na poslední chvilku vletí, tak mě to teda jooo nasere
  4. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    hele fakt ti nevim no ta modrá je prostě modrá sluší jí to vcelku... menší černý díly na ní pekně zanikaj, kdešto ty větší jsou jak pěst na oko... uvidíš... já zvolil lesklou černou, k tý stříbrný to ladí, nestihlo se to nalakovat na podzim před relaxem, tak se to udělá ted až se bude lakovat spolujezdcova strana...zkus projet google jestli nenajdeš modrou s černou střechou...
  5. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    další gangstaa hele já jí budu stříkat z jara až nebude mrznout, ale na tý modrý mě to přijde takový nijaký, takový jak kdyby to tam nepatřilo... nejvíc teda co jsem viděl to sedělo tý stříbrný no... je to taková uni metla... zkus si udělat víc fotek pokaždý z jinýho uhlu a pak uvidíš.. [upravil dne 18/2/14 22:25 od Mizlerek007]
  6. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    http://www.sportovnivozy.cz/49357-peugeot-406-coupe-prievidza že to ty lidi tem autum dělaj... na tom Slovensku jsou v tomhle nějak zběhlí... šílenej hnus a ještě napíše že upravy jsou certifikovaný
  7. tak když jsem ted ochoravěl tak jsem se pustil do stropních světýlek... rozebral jsem je a naletoval do nich dva pásky po 3 smd a konečně to svítí pořádně přední vypadá takto a zadní je uplně stejný ještě si pohraju s osvětlením kaslíku a v kufru už je taky led a konečně vidím co v něm mám i za tmy né s těma žmourajícíma světýlkama ...
  8. Mizlerek007

    Peugeot 406 Coupé by RR

    jak říkam, jde o položení zrna... pokud to stříká jeden lakýrník a komplet, tak to bude furt stejný, protože stříká více méně pod jedním uhlem a jednou pistolí, nikdo ti nenastříká díl, tak aby byl k nerozeznání, kor na 10let starém autě a metle... ale jinak to máš krásný hele od AG používám toto http://detailing-obchod.cz/autoglym-high-definiton-cleanser.html http://detailing-obchod.cz/autoglym-super-resin-polish-nove-slozeni-2012.html http://detailing-obchod.cz/autoglym-rapid-detailer.html http://detailing-obchod.cz/autoglym-high-definition-wax.html pak mám ještě spoustu jinejch zbytečností... na interier plasty atd... a šampon momentálně mám Meguiars Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner a to je špica každopádně na tomhle nemá cenu šetřit... já toho mám doma asi za necelejch 10tis, ale mám to už pomalu 3roky a za tu dobu bych toho neli vic vyplácal za sajrajty... mám teda i rukavici AG z pravý ovčí vlny, sušící ručníky, brašnu atd, ale tohle to jsem ti poslal je takovej základ a věř mi že z výsledku budeš nadšenej
  9. Mizlerek007

    Peugeot 406 Coupé by RR

    stejnou barvu nenajdeš... nikdy to nestříkneš stejným položením ... zrno je jinak a háže to odstín pokaždý jinak jinak na luciferku ti doporučuju leštěnku a vosk od autoglymu... je to randál cena, ale vydrží večnost a výsledek ? k nezaplacení... já měl S16 v Luciferce a nic lepšího na ní než leštěnku a tuhej vosk autoglym neznám... pro udržování doporučuju na lesklé světlé laky Brillwaxku... nevím jestli se ještě dělá ... mám doma v zásobě pár kousků
  10. Mizlerek007

    Peugeot 406 Coupé by RR

    jak z fabriky leštil jsi strojně nebo růčo ?
  11. Mizlerek007

    štříbrné rámečky

    jestli máš takový ty do šeda na středovej tunel, na displej, klimu a CD clarion, tak je vezmu co za ně ?
  12. nestraš
  13. no nudit se nebudu až se to bude kompletovat to bude teprve peklo
  14. tak jsme se zase pohnuli... dorazily kryty kulových čepů, odvětrávání ventilovejch vík a kryty uložení stabilizátorů, ještě čekám spojku, setrvák a ovládání spojky, s vedením atd... jedno velké DÍKY Johnovi zítra se vezou nějaké díly na chromování tak budu teprva tuzer
  15. tak jedna momentka
  16. Tak pokud dopadne zkouška tak mooozna dojedu
  17. Mizlerek007

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    nee fakt normálka divili se že tam nemám zapsaný akorát kola... tak jsem řekl, že mám typáč doma, že tam stím pozdějc zajdu at je to ofiko, auto pochválili a jel jsem domu
  18. Mizlerek007

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    můžeš mít kolik chceš TU a jsou ti k prdu dokud to nejní oficiálně zapsaný v TP... na serii ti to víc pruží, na staváku se to pomalu ani nehne... já šel na technickou s S16 na 17\" 205/40 k tomu smotanej stavák, na válce jsem sjel ale z nich to šlo hůř museli mi tam hodit prkýnka abych nic neurval, všechno prošlo a jel jsem domu... nesmíš narazit na kokoty
  19. Mizlerek007

    P406 coupe V6 - lavka3

    hele pojištovna to jistí na sezonu 2015 budu pořádnej upgrade
  20. Mizlerek007

    P406 coupe V6 - lavka3

    krasavec... ten přední nárazník je prostě pecka já se snad hecnu a koupim novej
  21. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    je taky nejkultivovanější ze všech zmíněnejch... ale 350Z to má dohnaný výfukama a VR6 jakbysmet a je to řaďák, ten zní zlobivěji
  22. jj ML5C je zpátečka kroužkem nahoru a před jedničku a ML5/ML5T má zpátečku místo šestky... takže pro výměnu, musim měnit, převodovku, kulisy a táhla, uchycení táhel, vedení ke spojkové hydraulice a to bude snad všechno..
  23. jj nikde jinde nic k sehnání, takže to budu předělávat komplet z ML5C na obyčejnou ML5
  24. a po ještě budu leštit uchycení táhel a doleštím uchycení silentbloku ...
  25. tak dneska po menší panice jsem očistil a dal do pucu novou převodovku před
×
×
  • Vytvořit...