jak říkam, jde o položení zrna... pokud to stříká jeden lakýrník a komplet, tak to bude furt stejný, protože stříká více méně pod jedním uhlem a jednou pistolí, nikdo ti nenastříká díl, tak aby byl k nerozeznání, kor na 10let starém autě a metle... ale jinak to máš krásný hele od AG používám toto
http://detailing-obchod.cz/autoglym-high-definiton-cleanser.html
http://detailing-obchod.cz/autoglym-super-resin-polish-nove-slozeni-2012.html
http://detailing-obchod.cz/autoglym-rapid-detailer.html
http://detailing-obchod.cz/autoglym-high-definition-wax.html
pak mám ještě spoustu jinejch zbytečností... na interier plasty atd... a šampon momentálně mám Meguiars Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner a to je špica každopádně na tomhle nemá cenu šetřit... já toho mám doma asi za necelejch 10tis, ale mám to už pomalu 3roky a za tu dobu bych toho neli vic vyplácal za sajrajty... mám teda i rukavici AG z pravý ovčí vlny, sušící ručníky, brašnu atd, ale tohle to jsem ti poslal je takovej základ a věř mi že z výsledku budeš nadšenej