tak jelikož mám jako služební Fabii II 1.2 HTP 51kw už 5let jako služební auto, tak si dovolím přihodit
motor jako takovej je strašnej hlučnej, nemotornej, totálně bez výkonu, při předjetí musí člověk přemejšlet 10km do předu auto před vámi které vám přidá z 90 na 100 nemáte šanci předjet, životnost komponentů na fábii kolem je nadmíru příjemná (čepy, nápravy atd) ale motor mám od 5km najetých, teď má 176tis km, do 120tis km bez problémů, pak to ale začlo, odešli lambdy (životností) takže jako u každého, auto od 120tis bere olej pomalu jak stará tatra, ve 160tis km podpálené ventily (takže komplet GO) po opravě je auto ještě línější a nemotornější ...
jinak spotřeba od 6,8 - 9 l/100km ... maximální dosažená rychlost cca 165km/h tachometrově podle GPS 149km/h . Takže závěrem motor je to strašnej... měl jsem dlouho 1.4 16V 63kw a je to to samí, stejnej sráč, jediný teda co u toho vyzvednu, tak v kabině u fábie II to zní poměrně hezky sportovním nádechem, ale je to mrtví
PS: o té klimě ani nemluvim s ní to má 12kw a ve 110tis km odešel systém v kabině takže to píská a hučí jak prase v servise řekli, že se oprava nevyplatí
[upravil dne 9/3/14 21:57 od Mizlerek007]
[upravil dne 9/3/14 22:20 od Mizlerek007]