tak dneska jsem byl ještě nakupovat u devilse
řidičovi dveře, oboje nová okna, část brejlí co mám orezlé, a středový panel s loketkou ze 407čky na hraní a napasování do coupé, zatím je tam v origo stavu nevejde ani na vejšku ani na šířku, ale až odjede auto do lakovny tak si můžu hrát , jinak karosařina už je všechna, takže už jen ten motor vyndat...