Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. nemyslím ty... myslím předchozí majitel... já mám na budíkách taky 150tis jsme v česku a ty auta prostě jezdili no... jinak mohl lejt blbej benzín, mohl mu párkrát dojít benzín, je hrozně moc spusobu a nebo prostě vadný kusy to se stává... skoušeli jste měřit lambdy ?
  2. roztahování se zničej taky, tím že tomu dával nažrat tak taky, popřípadě to může mít najeto třeba 3x tolik... holt není to nový auto no :/
  3. já mám 330tis a katy stále jak nové
  4. nn april to není ale chce to něco pohodlnejsiho... Takže 406 combi
  5. Tak combik dneska prodanej... v pátek se snad přiveze nové auto
  6. to já taky ale jak jsem zvyklej na to tříramínko víš akorát koukám, že není ta kůže perforovaná jako na coupé na bokach vid... apropo málem bych zapoměl je to coupé ještě vůbec tvoje ? přeci jen fotka z nějakýho parkoviště
  7. at koukám jak koukám, tak mi tam ten volant prostě nesedí :D
  8. tak světla komplet... už jen rozřezat zadky, nalakovat a nějak povařit ... protože po posledním rozlepování dostali poměrně hodně na držku
  9. jo to bude, ale snad to bude stát za to
  10. hybrida ne, líbí se mí víc provedení toho tunelu... u 406 je to ještě takový laciný a nedodělaný, každopádně práce stím bude dost, bude se to muset kuchnout celý vejpul o 1cm zužit, pak napasovat tak aby k tomu čla dovařit přední část ze 406 a navíc musím nějak vymyslet ručku... tu asi taky někde vezmu ze 407 a předělám komplet, protože je jinak posazená
  11. tak dneska jsem byl ještě nakupovat u devilse řidičovi dveře, oboje nová okna, část brejlí co mám orezlé, a středový panel s loketkou ze 407čky na hraní a napasování do coupé, zatím je tam v origo stavu nevejde ani na vejšku ani na šířku, ale až odjede auto do lakovny tak si můžu hrát , jinak karosařina už je všechna, takže už jen ten motor vyndat...
  12. tak motor už je připraven na vyndání, tak snad tenhle týden pujde ven... jinak když se nic jinýho neděje, tak jsem se pustil znovu do světel... z šedé matné metli jsme na lesklé černé i se zatmavením krytky blinku... ještě stím budou menší upravy, ale už jen takový detaily....
  13. Mizlerek007

    Jamall406 coupe Rozvody

    když se to hodí do základu a přesto pořádně lak, tak to bude věčný
    • 94
  14. at si to nechaj o to nestojím... potřebuju co nejužší
  15. Mizlerek007

    Jamall406 coupe Rozvody

    jj většinou jsou šede... jen některý to měly... ale sundáš je a bud potáhneš folii jako to mám já a nebo normálně nastříkýáš
    • 94
  16. jo to mi povídej... a opravdu nejsem slepej a všude je 205/40 podle metru by to i 225tkám odpovídal... bych se z toho posral... zejtra jim volám a pošlu jim je z5
  17. no bude kola maj et20 a na zadek jde 4,5cm a na předek 4,2cm podložka ovšel dneska mi dorazili gumy na předek 205/40 r18 a oni jsou širší než 215/40 r18... takže to prostě nechápu a gumy jdu vracet a zjištovat co a jak...
  18. akorát guma bude pěkně v blatníku a hrana cca 5mm venku... holt uděl debilních blatníku na coupé
  19. tak zkouška kol před lakem
  20. Mizlerek007

    Jamall406 coupe Rozvody

    hlavně tam ten volant měli dávat od začátku alespon do tech coupéček... moje první jízda sním byla taky nebe a dudy
    • 94
  21. Mizlerek007

    P406 CoUpE

    v pugu mám zato do 1500,- uplně max...
  22. tak u mě budou kola sezóní záležitost už si brousim zuby na jiný jinak dneska když bylo tak hezky, tak jsem obrousil a poopravoval kola, už je jen obrousím, hodím komplet do plniče a už jen nalakovat...
  23. mě se snad ani nechce věřit že to coupé ještě máš když jsi ted takovej naftovej fanatik
  24. a počkej až to dám do kupy (jestli) jinak ještě abych to upřesnil, doma mám od Petra nový startér a dnes doobědnány přední gumy, jsou to Federal Evo 205/40 r18... nejsou to sice žádný pirelli nebo dunlop ale auto v žádnejch nepříznivejch podmínkách jezdit nebude, navíc na tom staváku a odklonech pujdou každý gumy rychle do hajz*u...
  25. no to já nemohl vědět ale chystám se příští tejden na ten starter
×
×
  • Vytvořit...