tak jsem se trochu nudil a říkal jsem si že bych mohl dotahnout srouby na narazniku a dopadlo to asi nejak takhle ke konci jsem mel nutkani vyndat motor, ale potrebuju zatim jezdit, takze az jindy
no kluci přísští měsíc jedu se známím do DE, takže bych si chtěl přivést buď 306 GTi a nebo 406 Coupé 3.0 V6 152kw, tak uvidím, zatím mám jednoho zajemce, který se ještě nevyjádřil, tak uvidím