no Vojto měl jsi jet... spát jsme šli v 6:15 a budíček byl v 7:45 takže mám pod čepicí ještě teď tam čoveče pršelo asi 20min max a nic velkýho to nebylo, protože Kony spal venku
no hele budu čekat od 16:30 na Lukoilu je to hned první příspěvek asi víš kterej to je... u kasaren... a budem tak čekat asi až do těch 5, tak doraž, v pardubicích jsem skoro každej den a ještě jsem neměl to štěstí tě někde zahlídnout
no kluci, tak se nám to blíží a počítám teda s klukama z Vysočiny a doufám, že se knám někdo další přidá... nedávno jsem mluvil s Martym a ten jede rovnou z práce, tak kdyby sním ještě někdo mluvil optejte se ho jestli dojede taky na Lukoil...
to ti věřím... ja jsem rád že mi to ted vyšlo přes tu noc... jinak bych už asi nevydržel o jakopivu každopádně kdyby jsi se rozhodl jinak, budem na Lukoilu