Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. neboj se o ani jedné jsem neuvažoval... nakonec to bude něco uplně jiného, ale u Peugeotu zůstavám, to je jediné co napovím
  2. jj klapne... no nahrada bude určitě alespoň pro mě parádní... ale zatím si to nechám pro sebe doufám, že to na Konopáči alespon částečně ukážu
  3. jj v pondělí sí pro něj nejspíš přijedou... a rád bych GTi6, ale ani za starší 112kw S16 se zlobit nebudu
  4. díky ti moc... dost mě zaujalo tohle http://peugeot-306.autobazar.eu/20-s16-gti-id1975399.html ... co si o tom myslíš ? když to máš takhle v merku
  5. kluci... prosim vas nevíte někdo o nějaký GTi6 či S16 120kw... ?? [upravil dne 18/6/11 18:21 Mizlerek007]
  6. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no Vojto měl jsi jet... spát jsme šli v 6:15 a budíček byl v 7:45 takže mám pod čepicí ještě teď tam čoveče pršelo asi 20min max a nic velkýho to nebylo, protože Kony spal venku
  7. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no a tady přidávám zbytek... velice mocná akce doufám, že na Konopáč se sejdem ve stejnem počtu...Relaxmeeting
  8. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    hodinář stráňa
  9. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    tak sem hážu pár fotek pánové...
  10. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no hele budu čekat od 16:30 na Lukoilu je to hned první příspěvek asi víš kterej to je... u kasaren... a budem tak čekat asi až do těch 5, tak doraž, v pardubicích jsem skoro každej den a ještě jsem neměl to štěstí tě někde zahlídnout
  11. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    jj čekam na vás na Lukoilu:papa
  12. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no Cechic psal že gril má Kony, tak doufám, že tam bude beru taky steaky a zase klobasky
  13. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    a co ty stráňo ? jedeš snáma z Lukoilu ?
  14. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    :D to ja to musím všechno připravit ... mám v pátek volno, takže od ráno to budu dávat tak nějak do kupy
  15. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no a doufám, že jedeš taky z Lukoilu
  16. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    kluci tak se nehádejte čekáme vás oba
  17. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    oni tak pojed s náma v pátek...
  18. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no tak to jsme rádi
  19. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    no kluci, tak se nám to blíží a počítám teda s klukama z Vysočiny a doufám, že se knám někdo další přidá... nedávno jsem mluvil s Martym a ten jede rovnou z práce, tak kdyby sním ještě někdo mluvil optejte se ho jestli dojede taky na Lukoil...
  20. Mizlerek007

    Vadné pyropatrony pásů

    hele mám doma ty pyropatrony jestli je chceš.. [upravil dne 12/6/11 19:36 Mizlerek007]
    • 16
  21. nádhera... kdy budeš vědět výkon ? docela se těším na graf z brzdy... pokud nějaky bude
  22. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    samozřejmě kolik si účtujete pánové hnedka zejtra bych vyjel
  23. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    no paráda.. asi tam zaváma kluci přijedu aby jste mi s tou nápravou taky pomohly... už by potřebovala dolu
  24. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    to ti věřím... ja jsem rád že mi to ted vyšlo přes tu noc... jinak bych už asi nevydržel o jakopivu každopádně kdyby jsi se rozhodl jinak, budem na Lukoilu
  25. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    dobře dobře... doufam, že to vyjde.. mluvil jsem s Martym a ten jede teda rovnou z prace... takže s vama počítam kluci
×
×
  • Vytvořit...