jo jo... dám to sem všechno... ve čtvrtek jedu na technickou a odpoledne to přihlásim, takže v pátek to všechno odstrojím umeju, ,nafotím a dám to sem... třeba si někdo něco vybere jinak jsem byl dnes u Martyho, odevzdal jsem nárazníky, tak to snad budeme za týden stříkat.. no uvidíme co a jak...