Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. nešel po dobrým, tak jsem ho musel rozstříhat a trochu poštelovat
  2. tak přidávám nějaké foto z dnešní akce
  3. dobře oni... ještě to všechno nafotím až jí sundám jo... a jsem ze Žlebu...kousek od Kutné Hory... to by jsme se pak nějak dohodli
  4. kdyby něco někdo chtěl, tak dejte vědět.... tel. 722115061 ...časem pujdou pryč i tapeci (starý model) 3dv. s (A) tlačítkem a ovladanim el zrcátek... [upravil dne 29/6/11 20:25 Mizlerek007]
  5. elektrické M3 zrcátka nepoškrábaná ani nijak poškozená za 900,- obě
  6. Kapota... je mokrá takže to nejsou vady... je tam jen malej nepartnej škrábaneček... jinak je perfekt.... cena 900,- maska se znakem a lištama pod světla za 300,- komplet přední nárazník někomu na pokusi za 500,- zadní nárazník za 300,- [upravil dne 29/6/11 20:24 Mizlerek007]
  7. obě a pro ostatní foto jak je to postavený před technickou... v sobotu to jde všechno dolu (konečně)
  8. druhé
  9. přední AE ve velmi pěkném stavu 2000,- obě
  10. 16\" alu v zachovalim stavu bez gum 4x100 za 3000,-
  11. zesilovač Spectron 800W 4kanál za 1500,-
  12. kluci tak vám sem dám to čeho se budu zbavovat... radio Sony MEX - BT2700 je jako nový nový je za 4500,- necham za 2000,- s ovladačem a redukcí na ISO
  13. jo jo... dám to sem všechno... ve čtvrtek jedu na technickou a odpoledne to přihlásim, takže v pátek to všechno odstrojím umeju, ,nafotím a dám to sem... třeba si někdo něco vybere jinak jsem byl dnes u Martyho, odevzdal jsem nárazníky, tak to snad budeme za týden stříkat.. no uvidíme co a jak...
  14. oni myslim si že je to ta Lucifer barva... kapota je bez škrábanců a bez důlku... vyfotim ti ji a večer ti sem dám fotky... jinak bych ti jí třeba za 1000,- nechal pokud to nejní moc... pak budu mít na prodej komplet masku se znakem, taky jako nová bez škrávanců... tapeci na starej model s ovladačema na okna s A tlačítkem a ovladačem zrcátek na 3dveřáka... tak kdyby jste někdo něco chtěl...
  15. zbytek bude překvápko
  16. tak zítra frčím k Mártymu na konzultaci a odvest nárazníky o víkendu do lakovny a koncem přístího tejdne to snad složím a budu pojízdnej teším se jak malej kluk... v pokoji mám skladiště u budoucího pantáty v dílně skladiště no hrůza...
  17. ano bude + nějaká ta úprava... nebuďte zklamaný, že nezustanu u orig.starého...tohle se snad taky vyvede
  18. funglové světla.. sice DEPO, ale byly za 1000,- kus tak zatím postačí...
  19. el. zrcátka a zadní lampy
  20. zdělaná kapota a 3tí dveře model 2001
  21. GTi nárazník se vším všudy...
  22. ještě jedna
  23. tak teda slíbené foto auta zatím víc neukážu
×
×
  • Vytvořit...