Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Pneu dej je do inzerce, určitě je někdo bude chtít. [upravil dne 14/7/10 Benžík]
    • 62
  2. Benžík

    Co Vy na TO???

    Tak si kupte kabrio a máte po problému.
    • 27
  3. Ted už to vlastně ani nemusíš povolovat, tlumiče vyměnuješ a tyčka stejně je po smrti. Oboje je ted k ničemu, jenom je to rozebraný kousek jinde než obvykle.
    • 12
  4. Ty nemáš pořádný sikovky?
    • 12
  5. Za tu cenu by byly super, škoda, že bydlíš na druhym konci republiky.
    • 62
  6. Benžík

    klimakompresor

    Mam doma kompresor z xm 2,1 old model, nechceš to vyměnit?
  7. Benžík

    mazílek má neštovice

    Rezerva to taky potřebuje. Přece jí nenechá zreznout.
    • 26
  8. Co za ty pneu? A odkud jsi? Marko to popsal dobře. [upravil dne 14/7/10 Benžík]
    • 62
  9. Za kolik mas ten total 5w40?
    • 35
  10. Benžík

    Kod radia

    A Přemo, radio jsem nekoupil, protože mi ten člověk nenapsal do skončení aukce, jestli má vin. A aby to byla větší sranda, tak napsal 45 minut po skončení aukce že vin má, je to z jeho auta. Vydražilo se to za 27Kč a prodávající bydlí asi 15km ode mě.
    • 9
  11. Benžík

    spanie v aute

    Ve 406 jsme jeste nespali, 405 break na to byla velmi dobra, ani nebylo videt dovnitr, skoda ze nemam fotku, meli jsme v kufru molitanovou matraci. Jenom bylo blby vylejzat bocnima dverma kdyz jsme si zabouchli kufr.
    • 27
  12. Benžík

    Karavany - nizozemí

    Nedavno jsem videl v kempu karavan, ne ze by ho ten holandan prodaval, ale on ten karavan sam jezdil. vsichni jsme na to cumeli jak vrany. A jeste byl na dalkovy ovladani.
    • 7
  13. Benžík

    Kod radia

    No to neni moje radio, to jsem chtel na tom aukru koupit. Proto jsem se na to ptal.
    • 9
  14. Benžík

    Kod radia

    Tak děkuju za radu. Pokud ho někdo chcete, je tady http://www.aukro.cz/item1120274012_original_radio_philips_peugeot.html
    • 9
  15. Benžík

    peugeot 405 mi16 (108kw)

    Některý Mi16 měli 118kW, možná by to šlo přečipovat.
    • 15
  16. Jeste by to chtelo nakej obrazek tech hadic. Jinak hadice se plamenem asi znici, ne? A jestli z neceho nejdou sundat a chces tam dat novy, tak ty stary muzes rovnou odrezat nozem.
    • 6
  17. Benžík

    P405 - zadni naprava

    Muze to zacit drit kolama o podbehy. A bude to tak strasne plavat, ze s tim ani nebudes chtit jezdit. Gumy se budou sjizdet. A prdnout to taky muze. Dokud to bude zatuhly, tak nebude uplne nejhorsi, az se to uvolni v loziskach, tak se to po...re uplne.
  18. Poradite, prosim, kde a jak zjistit kod radia? Jde o radio do 406old, na kazety, bez displeje. Neznam vin auta z kteryho to je. Dal by me taky zajimalo, jak tohle radio jde zapojit k palublimu pocitaci. Pp mam, ukazuje teplotu a spotrebu. Vim, ze se pp musi prepnout tim koleckem na boku, ale nevim, jak to k displeji zapojit. Dekuji. [upravil dne 13/7/10 Benžík]
    • 9
  19. Benžík

    Problémy s klíšťetem

    To jako kroutite klistata? Neni to tyrani zvirat?
    • 49
  20. Pekny, skoda ze jsem o tom nevedel driv. Pred tydnem jsme se vratili ze Sumavy.
    • 11
  21. Benžík

    Problémy s klíšťetem

    Pokud tu encefalitidu nebo boreliozu zachytis pri prvnich priznacich, neni to tak hrozny, myslim ze to jsou dva tydny leceni antibiotiky, pokud to zacnes lecit pozde, je to blby. Chce to si pamatovat kdy jsi mel to kliste a kdyz pujdes treba za 14dni k doktoru (treba s bolenim hlavy, nebo nevolnostma) tak o tom klisteti rict. Taky je spatny, kdyz se Ti udelaji fleky tam kde jsi to kliste mel. Na encefalitidu je ockovani, 1/3 z toho proplaci pojistovna, ockovanej jsem. Na boreliozu asi nic neni. Kliste mam kazdej rok skoro kazdej tejden v lete (jednou i 7 klistat najedou) a zatim se mi nic nestalo.
    • 49
  22. Neni ten snimac jenom posunutej kousek ven? Nejsnadnejsi by bylo zmerit merakem ktery umi merit frekvenci, jestli z toho snimace neco jde. Potom se zamerit bud na snimac nebo na kabely o nej. Taky to chce zmerit ten snimac ohmicky, jestli neni nevodivej nebo poskozenej.
    • 12
  23. Benžík

    Lidskej nevkus

    Na tom jezdil farář Otík ve Slunce seno:mrk
  24. Benžík

    mazílek má neštovice

    Nalakovaný to máš krásně a než to zrezne znova, tak koupíš za pár kaček jinej s originál lakem a jenom ho vyměníš.
    • 26
  25. Benžík

    displej ovládání klima

    To jsi vymenoval celou spinacku, nebo jenom nejakou jeji cast?
    • 19
×
×
  • Vytvořit...