Poradite, prosim, kde a jak zjistit kod radia? Jde o radio do 406old, na kazety, bez displeje. Neznam vin auta z kteryho to je.
Dal by me taky zajimalo, jak tohle radio jde zapojit k palublimu pocitaci. Pp mam, ukazuje teplotu a spotrebu. Vim, ze se pp musi prepnout tim koleckem na boku, ale nevim, jak to k displeji zapojit. Dekuji.
[upravil dne 13/7/10 Benžík]