Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Máte jí rádi?

    Kvuli ni neposloucham F1.
  2. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    No právě proto se ptam na ty vložky, až budu vědět co tam dát, začnu shánět kdo to udělá. Takový vložka závitů jako tam dal Čakom by se mi líbily. Nevíte kde je sehnat? [upravil dne 8/2/10 Benžík]
  3. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Kde se dají objednat ty vložky závitů co se dávají do těch podložek, poraďte prosím?
  4. Benžík

    HDI

    nemam commonrail a stejně to smrdí, ale je to cítit jenom někdy. [upravil dne 8/2/10 Benžík]
  5. Prevodovku a poloosy by tam mohl dat z 406 1.9td, to by melo jit, ale porad by to byly moc dlouhy rychlosti. A musel by tu prevodovku a poloosy kupovat, to uz je lepsi nechat ten 2.1 dojezdit a pak koupit jinej.
  6. Benžík

    HDI

    Prave ze ne jako spalena nafta, nakej divnej zapach.
  7. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Tak ted uz vubec nevim co s tim. Kotouce taky nemaji ty diry presne stejne velky jako srouby, presne je drzi jenom ty zapusteny M6 a ty se taky neustrihnou, mozna to fakt drzi za stycnou plochu, ne za srouby.
  8. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Jeste me napadlo nechat do podlozek vyvrtat jeste jedny diry ale presny a nechat dlouhy srouby. Je to dobry, nebo zavitovy vlozky budou lepsi? Nikdy jsem podlozky nemel, tak nevim.
  9. Benžík

    HDI

    fap rozhodně nemam:bojim
  10. Benžík

    HDI

    Toho jsem si všim taky (u mojí 2.1) smrdí to jak náká chemikálie, nevim k čemu to přirovnat, spálená nafta jako u mojí bejvalý 1.9d 405 to rozhodně neni. Co to je? katalizátor?
  11. Benžík

    HDI

    Mělo by smysl čipovat (aspon kvuli spotřebě ) 2.1td epic? Plnej plyn mam maximálně tak na dálnici v kopci a kromě dálnice to víc než na 2500 nevytáčim.
  12. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Ty vložky závitů se používají tyhle?
  13. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Šrouby na přišroubování podložky k náboji pak můžu použít ty dlouhý kuželový (uříznutý na správnou délku) a kola k podložce přišroubuju originál šroubama? Pak už nebude problém koupit ty šrouby co chci (mcgard). A má vůbec cenu kupovat tyhle šrouby? Stojí asi litr.
  14. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Myslite ze to zvladnou v normalnim zamecnictvi? I s tema vlozkama zavitu?
  15. Benžík

    praktiky autobazaru

    Má cenu se s něma v bazarech dohadovat o tom že je v autě stočený tachometr?
  16. Benžík

    Nestartuje diesel

    V zimě na běžkách za dvě hodinky.
  17. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    To by šlo, kde to udělají? V podložkach jsou 15mm díry. [upravil dne 7/2/10 Benžík]
  18. Benžík

    Nestartuje diesel

    Je opravenej tak vydrží, musíš mu věřit.
  19. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Takze myslite ze je mam nechat tak o 10mm stocit a bude to ok? Pak bych ty bezpecnostni srouby sehnal snadno. Diry v podlozkach jsou 15mm, nevadi to nebo bude lepsi dat futra aby byly presny, nebo vedle nich navrtat dalsi diry, presny? Nebo diry nechat tak jak jsou, jenom stocit podlozky?
  20. Benžík

    Nestartuje diesel

    Tak to jsi mela stesti ze se nepretocili rozvodovy kola. Pravdepodobne uz to muselo byt o nakej zoubek preskoceny. Kdyby se to pretocilo vic, byl by s motorem konec.
  21. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Proč by měli prasknout? Myslíš čím delší, tím větší namáhání v tahu? V et se příliš neliší od původního et (o 11).
  22. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Díky. nejlepší by byla pevnost jako mají originál šrouby.
  23. Benžík

    Bezpečnostní šrouby

    Jj mají osazení. Proč by byli nebezpečný? Kola mají et 29, meli by mít et 15 - 18 tak podložky 25mm nejsou až takovej extrem. Přišroubovat takle nepujdou, na to nemají díry a závity, ale bylo by to nejlepší.
  24. Jaké používáte bezpečnostní šrouby a kde je koupit? Chtěl bych MCgard, ale nikde nemají dost dlouhý. Ostatní šrouby mam 60mm dlouhý (25 mm podložky). Ještě mě napadlo koupit mcgard matice a do nich zašroubovat a zalepit (Locktite) závity M12*1,25 ale ty závity taky nemůžu najít na netu, jedině šrouby a velký množství. Taky nevim jakou pevnost těch závitů, stačí 8.8? Ty matice by se mi líbily s ochranou proti bočnímu uchopení, ale to zase nemají M12*1.25. Další možnost by byla koupit o 10mm kratší šrouby (ostatní šrouby zkrátit) a do kol (kola mají rovné dosedací plochy) vyfrézovat kužely, ale to se mi nelíbí. [upravil dne 7/2/10 Benžík]
  25. 406 je o dost tezsi, takze to bude jeste linejsi a spotreba horsi nez u ty 405. Ta 2.1 bude ve 406 asi i uspornejsi nez 1.9. [upravil dne 6/2/10 Benžík]
×
×
  • Vytvořit...