Jj, to místo znam. Trošku v zatáčce křižovatka do Y a uprostred toho Y byl dřív strom. Pár lidí už tam bouralo, myslim ze ten strom tam už neni, ale dokud tam byl, tak na něm ani nestačila růst kůra, jak do něj lidi bourali. O pár metru dál dřív stála hospoda, tam byl před X lety taky dobrej masakr, voják kvuli svoji holce utek z kasaren a vystrilel celou hospodu samopalem. Rikalo se tam tomu \"na strelnici\" . Po dostaveni D5 hospoda vyhorela.