Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Osvetleni SPZ

    Saldo, vyfot ty sroubky, at vidime co tam mas. [upravil dne 8/3/10 Benžík]
    • 19
  2. Benžík

    jaký přívěs

    Zkus napsat členovi homer 123, před měsícem mi nabízel vozík, třeba ho ještě má. Současný vozíky mají odpružení takovou gumou v který je uložený \"rameno\" kola. Odpružení (třeba vinutý nebo listový péra) u vozíku snad ani nepotřebuješ. [upravil dne 7/3/10 Benžík]
    • 17
  3. To prasknutí pojistky jistě způsobili policajti svojí přítomností. [upravil dne 7/3/10 Benžík]
  4. Benžík

    hadička-prokouslá

    Aha, tak potom je v poradku ze je tvrda. Proti kunam jsou odpuzovaci spreje a elektronicky odpuzovace.
  5. Benžík

    hadička-prokouslá

    Vymenit celou hadicku, zvlast jestli je ztvrdla (tvrdy material nebo ztvrdla starim?).
  6. Benžík

    Vstřikovací čerpadlo 2,1td

    Možná ho koupim. Prodáváš ho pořád, nebo už je prodaný? [upravil dne 6/3/10 Benžík]
  7. Jenom Te peugeot trochu provokuje, z toho si nic nedelej.
    • 59
  8. Benžík

    protinarazova pojistka

    Taky to nemam.
    • 16
  9. Benžík

    Nárazník

    Na aukru byl za 299. Majitel si ani nebyl jistej jeatli je na 406, ale podle fotky byl. [upravil dne 5/3/10 Benžík]
  10. Benžík

    Ventilator Kurenia

    Podivej se do ventilatoru jestli neni plny listí.
    • 8
  11. Jj, to místo znam. Trošku v zatáčce křižovatka do Y a uprostred toho Y byl dřív strom. Pár lidí už tam bouralo, myslim ze ten strom tam už neni, ale dokud tam byl, tak na něm ani nestačila růst kůra, jak do něj lidi bourali. O pár metru dál dřív stála hospoda, tam byl před X lety taky dobrej masakr, voják kvuli svoji holce utek z kasaren a vystrilel celou hospodu samopalem. Rikalo se tam tomu \"na strelnici\" . Po dostaveni D5 hospoda vyhorela.
  12. Před chvílí jsem v servisu (při výměně výfuku) koukal zespoda na auto. V místech pod řadičkou je náká krabice s lankama. Mechanik rikal, že to má řazení lankama. Prý to mají i oktavky. Nikdy jsem o tom neslyšel. Nevim co budu dělat až se to rozbije. Je to poruchový? Uz s tim někdo něco dělal?
    • 10
  13. do 110 jsem našel jen pár a navic pick up nechceme:) ale díky na jednu ravku se jdu podívat o víkendu tak jsem zvědavej. mě osobně nejvíc láká ten freelander ale nevim jak jsou na tom se spolehlivostí Tohle auto vyrabela jeste i jina znacka, asi mazda a melo to vic verzi karoserie, bylo to i jako terenni kombi - jestli se tomu tak da rict.
    • 35
  14. Mozna bude nejlepsi a nejlevnejsi nechat si to vyrobit.
    • 6
  15. Benžík

    Tazky start

    Postav auto z kopce predkem dolu a nafta bude padat mín, nebo pred nastartovanim pumpuj rucni pumpou. Taky zkus hledani, psalo se tu o tom toho dost.
    • 6
  16. Benžík

    vyhřívání zadního skla 206SW

    Zrovna dneska jsem tohle resil u jedny 206 (1.4 benzin rv 2000). Stejny problem jako popisujes. Rele je v desce co je nalevo nad spojkovym pedalem - pod pojistkama. Byl upaleny drat na konektoru u tehle desky. Konektor seskvareny, ze ani nesel vyndat a drat byl vytazeny z konektoru a taky seskvareny. Je to auto kolegy z prace a on do toho nechce dat penize, tak nevim jak to opravit nejlip. Pin konektoru na desce je opaleny, ale pri zapnuti na nem napeti je, mozna to opravime tak, za naletujem pajkou drat rovnou na ten pin, v konektoru je stejne 6mm vypalena dira.
    • 6
  17. Benžík

    protinarazova pojistka

    Diky Ferry, zitra se podívam, ale netusim jak to ma vypadat. Myslim ze tam nic co by mohla byt protinarazovka neni. [upravil dne 4/3/10 Benžík]
    • 16
  18. Benžík

    protinarazova pojistka

    S pruzinama vymen i ulozeni pruzin. Mam tu protinarazovku v aute taky? Nevite nekdo?
    • 16
  19. Mitshushi L 200
    • 35
  20. Asi to má vyzkoušený.
    • 8
  21. Benžík

    Co hovorite na tuto 309?

    Za 10000 jsem pred 5ti lety prodal 309xs, nebyla to sice lestenka, brzdy a baterka ko, ale jinak v pořádku. A ještě jsem k tomu dal jeden motor. Ta 309 porad jezdi a s puvodnim motorem.
    • 11
  22. Benžík

    Co hovorite na tuto 309?

    Na fotkach vypadá pěkně, ale pěkně vypadají vsechny auta na fotkach v bazarech. Jestli s ni dělali to co na fotkach, tak toho bude mít dost.
    • 11
  23. Benžík

    STK za pár dnů

    Moje technicky probihají tak, že odvezu auto do servisu a servisák mi rovnou řekne, že až přijede z stk, tak se domluvime, kdy a jak opravi, to co na aute najdou. Samozřejmě stk - ok.
    • 25
  24. Benžík

    STK za pár dnů

    Moje technicky probihají tak, že odvezu auto do servisu a servisák mi rovnou řekne, že až přijede z stk, tak se domluvime, kdy a jak opravi, to co na aute najdou. Samozřejmě stk - ok.
    • 25
×
×
  • Vytvořit...