Mam epica, zatim je ok, tohle jsem koupil, abych měl až se epic rozbije, bylo hodně levně (2000Kč) tak jsem ho koupil, je fakt nový. Ten chlápek co mi to prodal, tvrdí, že tohle jde dát do 2,1td a jezdí to normálně. Že to udělali u pár aut (605) v Peugeotu v Horšovskym Týně a jezdilo to normálně. Dneska jsem tam zkusil zavolat a potvrdili mi to, řikali, že to tak opravdu je, akorát tam musí být vstřiky bosch td. Tak nevim, možná ho prodam na aukru, na 1,9d to jde použít?
[upravil dne 23/3/10 Benžík]