Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Kdopak z Vás je z tachovska nebo plzeňska? A jaký máte auta? Abych věděl, po jakých autech mam koukat. Ještě nikdy jsem nepotkal auto se samolepkou PC.
  2. Benžík

    webasto

    Mělo by to jít zapnout i když je horko, nesmí ale být zahřátý motor. Svíčka může být špatná, mě se taky rozbila - přepálila. Nejdřív se podívej na pojistky.
  3. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Chtělo by to vyzkoušet.
    • 70
  4. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    605 se dělali i bez turba - 60kW. To za těch 1500Kč taky nemělo ten díl s membránou, taky je tu na fotce. Tvrdil mi, že to do 2,1td normálně dávali a jezdilo to normálně. Že to dělali i v peugeotu v Horšovskym Týně, zavolal jsem tam a potvrdili mi to. Tam by snad nekecali. [upravil dne 28/3/10 Benžík]
    • 70
  5. Benžík

    podsviceni PP, stary model

    Už to funguje, tady je zapojení. Musel jsem tam přidat ten kondík, moc to kmitalo na rozhraní svěla a tmy, teď je to ok. Jsou to součástky co běžně mají v GM nebo v GESu. IC TL 071 T BD237 Fotoodpor LDR0710 Relé RMS822-6112-85-SO12 12V, má dvoje přepínací kontakty
    • 30
  6. Benžík

    OT - lže prodejce auta ?

    Prodejce to tady asi čelt a zjistil, co ho čeká, tak si to rozmyslel.
    • 53
  7. Mě to taky nenapadlo, poradil mi to někdo tady v klubu. Neni levněší je koupit? [upravil dne 27/3/10 Benžík]
    • 8
  8. Benžík

    Výměna kola

    Hlavně si to při tom bouchání a kopání neshod ze zvedáku.
    • 17
  9. Takle dlouhý šrouba s rovnou plochou asi neseženeš, budeš muset koupit s kuželovou plochou a pod ně podložky http://www.reviloshop.cz/store/goods_REV-pod-sr_436_podlozky-na-srouby-pro-vozy-citroen--peugeot.html
    • 8
  10. Máte někdo destičky značky ICER? Má cenu je kupovat nebo ne?
    • 12
  11. S těma pružinama vyměn i horní uložení tlumičů.
    • 24
  12. Benžík

    Srouby pojistne

    Délku změříš snadno na jinym šroubu kterej máš na kole a závit je M12*1,25.
  13. Benžík

    OT - lže prodejce auta ?

    Držim palce.
    • 53
  14. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Repas cer.Lucas-epic P01 200-1000€ a ked si sikovny nieco cez 50€. Pani nezabudajte ze ten tech.ing. nenavrhoval tie cerpadla na celi zivot. Co ja viem s franc forumov bolo to jedno s najspolahlivejsich cerpadiel ale bohuzial ako cas ide tak aj cerpadlo uz nie je take ako nove. Tak ze nezaciernujte toho lucas-a (epic) podla mna jednoducha konstrukcia s trochou elektroniky tak ze kazovost minimalna. to ze odide aktuator alebo snimac polohy to je uz zub casu ktory sa neda oddialit a ak sa vam tie cerpadla nepacia tak potom si nekupujte 2,1dt 406 a vsetky typy kde sa to montovalo. Ked sa niekomu nepaci jeho epic tak velmi rad ho odkupim! To se neboj, epic bude v autě dokud neumře.
    • 70
  15. Benžík

    OT - lže prodejce auta ?

    Jednou jsem kupoval papiry na auto od nakyho podivnyho typka. Velkej tlustej holohlavej zjizvenej, jak nakej gangster a vypadal jak pitbul, kteryho mel na zahrade, dobrej pocit jsem z nej nemel. A taky nabizel ze to odhlasi a papiry posle postou. Papiry jsem si od nej odvezl a domluvili jsme se tak, ze spolu dojdeme na dopravku a odhlasime to. On tam neprijel tak jsem to odhlasil bez nej. [upravil dne 25/3/10 Benžík]
    • 53
  16. Ne, i kdyz po tom co napsal Pe.Tr bych se asi rozmyslel o to vic. Kdo by se k tomu ale vyjadrit mel. [upravil dne 25/3/10 Benžík]
  17. Benžík

    brzdy406

    Jak se sundava ta gumova krytka hlavy? Kde koupit ty prachovky? [upravil dne 25/3/10 Benžík]
    • 8
  18. Benžík

    co říkáte na mobil NOKIA 5230

    Mam E63, už skoro rok, má skoro všechno co může mít, foták je trochu horší. Stála 5500Kč. Display je 2,4\". Baterka (150mAh) vydrží docela dlouho. A můžu z ní psát i do fora Peugeot clubu :papa
    • 23
  19. Benžík

    partner klubu AUTOKELLY

    Nevíte kde zjistit jak je to s prodejnou autokelly ve Stříbře? Ptal jsem se na na slevu pro peugeot club - amis de lion a o ničel nevěděli. Prodejna tu je už řadu let, prodává jen sortiment AK, ale v seznam u prodejen neni.
  20. Benžík

    Kost zadní nápravy

    Jj, díky, koukam na to a tahle jediná je železná, ostatní jsou plastový.
    • 11
  21. Benžík

    brzdy406

    Nevite prosim jak povolit třmen - brzdič zadní brzdy? Je to kotoučobuben na 2,1 break 1998, kolo trošku přibrždovalo, pístek brzdiče šel zatlačit dobře, ale třmen je zatuhlej v těch válečkach, nejde s nim pohnout do stran. Spodní šroub povolit jde, na tom horním je nákej gumovej špunt a rukou nejde sundat. Nevíte co s nim? Kleštěma to dělat nechci, nevim jak tam drží, nechci to rozbít. Trošku to šlo rozhejbat, šlo stříknout WD k tomu gumovýmu špuntu a je to lepší, ale bude to chtít udělat pořádně. Čim je nejlepší namazat tyhle válečky? A prodávají se ty gumový prachovky na ty válečky? Vypadají sice ok, ale rozebírání nemusejí přežít.
    • 8
  22. Benžík

    Kost zadní nápravy

    Tak mam tuhle tyčku stabilizátoru taky KO. Poradíte prosím jakou koupit? Nejspíš u Kellyho, ale nevim jakou, jde špíš o životnost než o cenu, ale nic extra mít nemusim. Před necelými 10000km jsem nechával vyměnit náký tyčky v zadní nápravě (dělali to v servisu), nevim jestli to byli tyhle, nebo ty vodorovný, ale spíš tyhle. Je možný že by vydržely tak málo? Jo a jsou plastový. Vymontovat to jde dobře i na zemi.
    • 11
  23. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Píšeš o čerpadle Bosch do 2,1td nebo do 2,1D (hladký diesel!)?
    • 70
  24. Benžík

    oprava hrdze

    Mě se z toho taky na jednom místě (taky lem) loupal lak, pod nim byl čistej zinek, tak jsem ten kousek očistil ředidlem, rez tam vidět nebyl a natřel nákou barvou co je přímo na rez, neni to skoro vidět, je taky stříbrná. Sůl s tim přes zimu nic neudělala.
    • 9
  25. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Mam epica, zatim je ok, tohle jsem koupil, abych měl až se epic rozbije, bylo hodně levně (2000Kč) tak jsem ho koupil, je fakt nový. Ten chlápek co mi to prodal, tvrdí, že tohle jde dát do 2,1td a jezdí to normálně. Že to udělali u pár aut (605) v Peugeotu v Horšovskym Týně a jezdilo to normálně. Dneska jsem tam zkusil zavolat a potvrdili mi to, řikali, že to tak opravdu je, akorát tam musí být vstřiky bosch td. Tak nevim, možná ho prodam na aukru, na 1,9d to jde použít? [upravil dne 23/3/10 Benžík]
    • 70
×
×
  • Vytvořit...