Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    autoleštička

    Jakou pastu na používáte?
  2. Benžík

    autoleštička

    Moje leštička má asi 60kg, dostane se uplně všude kromě prostředku střechy, tam už musim já. Tlačit na ní moc nemusim. :roker
  3. Zasyčelo to při otevření víčka? Přestalo to potom?
    • 6
  4. Nebude to syčení spíš souviset s odvzdušněním nádrže? Třeba něco ucpanýho? Něčim se musí do nádrže přivádět vzduch když se z ní vyčerpává nafta. Pokud se to někde ucpe, vznikne tam podtlak a potom trvá dýl, než se podtlak vyrovná, tak to může syčet, ne?
    • 6
  5. Kdybys chtěl, mam ho doma. Bosch 0 261 210. Je z motoru 1,9 80kW, jednobod, z 309 nebo 405. [upravil dne 10/4/10 Benžík]
    • 7
  6. Nebo špatná nafta.
  7. Benžík

    Problém vodní pumpa???

    U 405 1,6 benzin tohle (vadnou vodni) zkousel kámoš odpojenim hadice od chladiče z termostatu (při běžícím motoru - volnobeh). Valilo to hodně vody, tak jsme vodni pumpu vyloučili. Je to trochu prasečina, motor je politej, taky se pri tom človek muže pěkně opařit, ale nemusi se vyndavat vodni pumpa. [upravil dne 10/4/10 Benžík]
  8. Benžík

    Jaké šrouby na moje kola ?

    To se musis podivat na ten disk co tam je. Nevim to jiste, ale na litých kolech bývá asi jenom kužel.
    • 6
  9. Benžík

    mrcha lína

    16s je asi normální. Mam 2,1td, ale nikdy jsem to nezkoušel. 406 něco váží, 66kW neni moc, tak se to musí projevit. Turbo by mělo začít tahnout v o něco nižších otáčkách než píšeš. V 2000 už je krásně znát jak to tahá.
  10. Benžík

    Jaké šrouby na moje kola ?

    M12*1,25. Délka = tlouštka v disku + 2cm (když strčíš šroub do disku, měl by být zezadu vystrčený 2cm). [upravil dne 9/4/10 Benžík]
    • 6
  11. Benžík

    Kde koupit klakson?

    Mam doma podtlakovej (nebo tlakovej?) klakson. Je to vyndaný z nákýho peugeota, určitě to nebylo origo. Neni k tomu nic, co by to pohánělo (komresor?), když do toho fouknu vzduchovou pistolí, tak to troubí jak parník nebo vlak. Jak to zprovoznit na autě?
  12. Benžík

    Dotaz ohledně podložek

    Pokud mají jinou rozteč, tak se do nich dají vyvrtat další díry. To by nemělo ničemu vadit.
    • 7
  13. Benžík

    Vajgly z balkonu

    Jenomže pro ně jsou zajmavý třeba i boty. Loni mi rozkousaly zimní bundu. Já naštěstí mam dobrej sklep, bejvalá uhelna, ale jsou u nás i sklepy - klece. A v nich neskutečnej bordel, tam si ty myši užívají.:blicismajlik:bacha:bacha:blicismajlik [upravil dne 8/4/10 Benžík]
  14. Benžík

    Těsnění u střiku

    Pořád to teče, ale mnohem mín. Na vstřiku je to trochu mastný, na hlavu už to nestejká. A co s tim až to poteče znova víc? A jak to udělat, aby to neteklo vůbec? Přece se to nedá utahovat do nekonečna. [upravil dne 8/4/10 Benžík]
  15. Benžík

    Vajgly z balkonu

    U nás v bytovce se našla ve sklepě napůl sežraná (krysama) uschlá kočka. Síla, co? Musel jsem pobít práh ke mě do sklepa hliníkovim plechem aby se tam nedostali. Jinak sousedi jsou v pohodě a balkony nemáme.
  16. Benžík

    už máte přezuto?

    Ještě to chce umejt a pak udělat pár hezčích fotek.
  17. Benžík

    už máte přezuto?

    Přezuto na letní. Kola jsou Speedline z 405Mi16. pneu 195/65/15. Hodně se mi líbí, jenom škoda, že to nejsou 16\".
  18. Benžík

    táhne to do prava

    Nemáš jenom jedno kolo měkký?
  19. Pokud se po... ten automat, je mozny tam namontovat manual? Urcite bych se toho nebal. Pokud bych chtel zrovna Punto, tak bych to bral. [upravil dne 7/4/10 Benžík]
  20. Benžík

    Těsnění u střiku

    Díky za radu. Je to špinavý, no. Ted na jaře to vyčistim, v zimě se mi nechtělo se v tom hrabat. Asi to trochu prosakuje tam jak se půlí hlava a těsnění víka ventilů. Kolem toho druhýho vstřiku to je suchý, tak tak to asi neprosakuje. Dneska jsem na to koukal (po ujetí asi 20ti km od vyčištění) a je to trochu mastný tam co jsem to označil na obrázku.
  21. Benžík

    Kde koupit klakson?

    Podivej se do inzerce kdo tu rozebira auto a napis mu.
  22. Benžík

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    Budou se tady tyhle hadice objednávat ještě třeba i za rok? Brzdovku mam 9 měsíců starou a hadice jsou zatim taky OK. Ty pancéřovaný by se mi líbily, ale ted mi přijde zbytečný je objednávat.
  23. Benžík

    Lidskej nevkus

    U nas za barakem taky stoji Logan MPI. Asi se tam opravdu mpi davali.
  24. Benžík

    Problém vodní pumpa???

    Zapíná se Ti vrtule-ventilátor na chladiči?
  25. Benžík

    bublanie v motore

    Nedělá to voda v topení? Je to závislý na otáčkach? Zkus to odvzdušnit.
×
×
  • Vytvořit...