Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    406 coupe zesilovac JBL

    F3rd@ měl pravdu (dekuju za radu obema, i peugeot09, i me se zdalo divny pripojovat to na vystupy na repro, ale je tak), má to být připojený na výstupy na repro. na rca to bylo málo vybuzený, skoro to nehrálo. Má to výhodu, že budu moct ovládat fader - přední/zadní (mam na radiu jen 1*L a 1*R rca), nevýhoda je, že to musim předělat, original zapojení zesilovače má spojený mínusy vstupů zesilovače dohromady a výstupy na repro na mym radiu se nemají spojovat dohromady, ani mínusy. [upravil dne 21/6/10 Benžík] [upravil dne 21/6/10 Benžík]
    • 46
  2. Nedela to zavlacka matky na poloose? Pokud tam tedy je.
    • 23
  3. Benžík

    Laminatova plovouci podlaha

    Nepruzi, ani se to nehne, je to jeden velkej pevnej kus, ani se to nehne. Vypada to jako odlity a vyhlazeny primo v mistnosti, jenom je to uprostred niz nez na krajich.
    • 52
  4. Benžík

    Laminatova plovouci podlaha

    Jak silnou vrstvu lepidla muzu udelat?
    • 52
  5. Benžík

    Laminatova plovouci podlaha

    Bylo to něco levnýho z obi, pod to jsem dal mirelon a pod mirelonem je podlaha z nějakého materiálu, který neznam. Údajně se to jmenuje keramzit, je to uplně hladký, vypadá to jako červená dřevotříska a je to pevnější než dřevotříska, ale ne tak jako beton. Ten \"keramzit\" je krásně hladkej, ale prohnutej, uprostřed kuchyně je tak o 2cm níž oproti krajům. Letos nebo příští rok (až bude hotová půdní vestavba) tak to nějak srovnam, ještě nevim jak, na nivelačku ty 2cm asi bude moc a koupim asi lino.
    • 52
  6. Benžík

    vybavy 205tek

    Moc tam toho o výbavě neni. Servo v některých bylo, stejně tak centrál, el. okna, anatomický sedačky, automat. Taky šíbr, alu kola, mlhovky nebo dálky, naklápění světel, otáčkoměr, original radio. [upravil dne 20/6/10 Benžík]
  7. Benžík

    Lidskej nevkus

    Za 10000? To nikdo nekoupí.
  8. Benžík

    Laminatova plovouci podlaha

    Plovoučku mam a po pěti letech je tak na vyhození. Nic to nevydrží a ještě se na ní začali dělat spáry. Takže radši než plovoučku i to lino.
    • 52
  9. Asi je čistotná a nic nedělá jen napůl.
  10. Benžík

    to je moc....

    Prodám přítlačný talíř http://www.aukro.cz/item1082553357_peugeot_406_budiky_palubni_desky.html
    • 9
  11. Benžík

    Čidlo otáčkomera

    Změř ohmicky odpor snímače, před zahřátím (když to funguje) i po zahřátí. Jestli je to opravdu snímačem.
    • 8
  12. Benžík

    nové obšití volantu

    Dneska a včera jsem se trápil s timhle, kdybych věděl jak blbě to půjde, nedělal bych to. Doufam, že mi to nikdo nedá do lidskýho nevkusu. Můžete poradit, jak to ještě vylepšit. Je to z 406 old. Musel jsem to udělat ze tří kusů kůže, protože jsem neměl dost velkej kus na celej volant. [upravil dne 19/6/10 Benžík]
    • 24
  13. Benžík

    podtlaková vývěva-dotaz

    Dekuju za nabidku, do Usti to mam trochu daleko, tak zkusim servisy u nas. Da se to repasovat?
    • 31
  14. Benžík

    podtlaková vývěva-dotaz

    Pár otázek na vývěvu: jak změřit její podtlak? Jedině v servisu, kde na to mají manometr? Mají to v servisu běžně? A pokud zkusim sehnat jinou, z 1,9td do 2,1td asi nepůjde, ale z 605 old 2,1 ano? Nebo je lepší koupit novou za 7500Kč? :myslim:o Nebo se dá moje zrepasovat? [upravil dne 18/6/10 Benžík]
    • 31
  15. V levym blatniku to je taky?
    • 9
  16. Benžík

    406 ma zesilovac?

    Kde by mel byt ten zesik u breaku? Nemam v aute zadnej a chci namontovat jbl z kupicka. Kde je pro nej v breaku nejlepsi misto? V kufru v dire na lekarnicku, nebo pod predni sedacku a nejvic by se mi libil v palubce za kastlikem - kvuli delce kabelu, tam to vychazi nejvyhodneji. Kam by jste ho dali Vy? [upravil dne 18/6/10 Benžík]
    • 18
  17. Benžík

    Len sa chcem pochvalit

    Gratuluju a tiše závidim.
    • 43
  18. Benžík

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    Tenhle určitě neni za mega. [upravil dne 17/6/10 Benžík]
    • 28
  19. Benžík

    Otáčky

    Psalo se tu o tom, ze kdyz ten krovy moturem vyndas a rucne s nim pohnes, ponicis zuby a je po nem. Neudelal jsi to?
  20. Tolik chyb najednou? Nejdriv bych asi zkonroloval vsechna ukostreni.
  21. Benžík

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    Myslis autokar - obytny vuz? [upravil dne 17/6/10 Benžík]
    • 28
  22. Benžík

    Pe.tr in action :-)

    Taky to tak dělam. Jednou (loni) jsem jel na kole do práce - měl jsem auto v servisu.
    • 69
  23. Gratuluju vítězce a děkuju Qckovi za dobrej nápad a pořádní miss.
  24. Benžík

    Hádanka.

    Nešťouchají se s tim piliny do pytle? [upravil dne 16/6/10 Benžík]
    • 9
×
×
  • Vytvořit...