F3rd@ měl pravdu (dekuju za radu obema, i peugeot09, i me se zdalo divny pripojovat to na vystupy na repro, ale je tak), má to být připojený na výstupy na repro. na rca to bylo málo vybuzený, skoro to nehrálo. Má to výhodu, že budu moct ovládat fader - přední/zadní (mam na radiu jen 1*L a 1*R rca), nevýhoda je, že to musim předělat, original zapojení zesilovače má spojený mínusy vstupů zesilovače dohromady a výstupy na repro na mym radiu se nemají spojovat dohromady, ani mínusy.
[upravil dne 21/6/10 Benžík]
[upravil dne 21/6/10 Benžík]